Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Kérlek rakjátok be ezt a két tippet az ATP Budapest-be, köszönöm.

394142
394141

Automatikusan bekerül majd minden tipp.

Az a gond hogy nekem megvan a havi 150 tippem,és így egyáltalán nem tudok tippelni az ATP Hungarian Open-re.

Üdv! ID 393973 tippemet szeretném újraértékeltetni, Sion-Lausanne 0:1 lett! ;)

Javítottam, elnézést a hibáért!

Még 15 tippet lehet leadni. Jó lenne, ha végre bekerülne a Bajnokságok-hoz: ATP - Budapest.

Köszönjük.

ATP - Barcelona

Sousa-Zeballos meccs már rég megy,de a kínálatban még mindig benne van.  ;)

Elnézést kérünk, a létrehozáskor nem volt még meg az ajánlat az ATP Budapestre. Most beállitottam, remélem jól.

Egy kérdés. Ha összeadom az áprilisi játékokba beküldött pontjaimat, az több, mint az áprilisi összes pontom. Ez lehetséges?

Idézetet írta: lazanyja Dátum április 26, 2017, 21:02:50
Egy kérdés. Ha összeadom az áprilisi játékokba beküldött pontjaimat, az több, mint az áprilisi összes pontom. Ez lehetséges?

Bocs a kérdésért, "kicsit" fáradt voltam már.  :)

A snooker vb tippjátékban továbbra sem jók a pontszámok. Már az elődöntőknél járunk, ha lehetséges kérlek javítsátok. Köszönöm.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 26, 2017, 20:54:09
Elnézést kérünk, a létrehozáskor nem volt még meg az ajánlat az ATP Budapestre. Most beállitottam, remélem jól.

Most helyes:
https://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=771

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 27, 2017, 17:20:25
A snooker vb tippjátékban továbbra sem jók a pontszámok. Már az elődöntőknél járunk, ha lehetséges kérlek javítsátok. Köszönöm.

Ezt ellenőrizzétek:

https://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=772

Így most helyes?

Szerintem igen.
Annak a 4 játékosnak aki 10 tipp felett van, még változhat a pontszáma? Azt hiszem úgy lenne helyes, ha az első tíz megtett tippet számolnátok.

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 27, 2017, 22:05:28
Szerintem igen.
Annak a 4 játékosnak aki 10 tipp felett van, még változhat a pontszáma? Azt hiszem úgy lenne helyes, ha az első tíz megtett tippet számolnátok.

Csak az első 10 tippet vesszük figyelembe.  :ok: