Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: horzol Dátum június 03, 2017, 13:18:58
Darts VB-re miért nem lehet tippelni? A meccsek nincsenek bent a listában!

Biztos a kollegáknak is elment a kedvük, akárcsak nekem, a gyenge kínálatot látván... ;D

Idézetet írta: horzol Dátum június 03, 2017, 13:18:58
Darts VB-re miért nem lehet tippelni? A meccsek nincsenek bent a listában!

Közvetítő irodánál lehetett valami gond.

Hát igen...az Unibetnél csak az egyéni meccsekre lehetett fogadni a 1/8 döntőktöl, így az 1. forduló után véget ért a tippverseny,sajnos... :(

Júniustól az "Azonosítók" oldalon a Sportingbetes mezőnél a felhasználóneveteket kell megadjátok, s nem az azonosítószámot.

Az "Azonosítók" oldalon módosíthatjátok az azonosítókat.

Ez fontos lépés azok számára akik részesülni szeretnének a továbbiakban Sportingbetes nyereményben.  :beerchug:

ID: 407333 számú tippem helytelenül lett kiértékelve. A meccset le sem játszották, így a 10 pont levonás téves. Kérem javítani. Köszi.

Sziasztok! Hasonló a helyzetem csungiéhoz! Az ID:407368 számú tippem eseményét törölték , tehát érvénytelen!

Elnézést, mindkét tippet javítottuk.  :beerchug:

Ozaki-Azarenka mérkőzés benne van minden tippjáték,kupa listájában.
Gondolom,nem lenne baj,ha a jelenlegi korrekt oddsokkal lenne. De az induló odds szerepel benne.  ;)

Sziasztok!
Nem mintha a végeredményt bármiben is befolyásolná, de az ID 409191 tippem rosszul lett kiértékelve.Köszi. :beerchug:

Idézetet írta: monet Dátum június 23, 2017, 09:30:08
Sziasztok!
Nem mintha a végeredményt bármiben is befolyásolná, de az ID 409191 tippem rosszul lett kiértékelve.Köszi. :beerchug:

Javítva.  ;)

Wimbledon Kvalifikáció Tippjáték

Tippelj a Wimbledon selejtezős mérkőzéseire. A legjobb tippelő pénznyereményben részesül.

Nyeremény: 10€ Skrillen keresztül.


Volt olyan, aki ma tippelt 2.16-os oddson Lorenzire!!!
:police:

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum július 05, 2017, 19:14:20
Igen, én is tippeltem rá, mert nem néztem meg az eredmenyek.com-on, hogy már tegnap elkezdték sajnos.

Azt ráadásul még jónak is értékelték neked, mást meg ilyenkor szankcionálnak. :o

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 06, 2017, 13:45:18
Azt ráadásul még jónak is értékelték neked, mást meg ilyenkor szankcionálnak. :o

Nyugodj már meg!!!

Most ha a Szabcsi151 tippjét push-nak értékelem, akkor az összes szabályosan játékba küldött tipp is push-ként jelenne meg.
Majd jönnek az Adminok és rendezik ezt a témát. Ehhez csak nekik van jogosultságuk.
Az pozitívum hogy jelezted a hibát, de itt abba is hagyhattad volna ezt a témát.
Megnyugtatlak senki nem fog jogosulatlan előnyhöz jutni a játékban.

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 06, 2017, 17:07:06
Nyugodj már meg!!!

Most ha a Szabcsi151 tippjét push-nak értékelem, akkor az összes szabályosan játékba küldött tipp is push-ként jelenne meg.
Majd jönnek az Adminok és rendezik ezt a témát. Ehhez csak nekik van jogosultságuk.
Az pozitívum hogy jelezted a hibát, de itt abba is hagyhattad volna ezt a témát.
Megnyugtatlak senki nem fog jogosulatlan előnyhöz jutni a játékban.

Oké, még szúrjatok is le, mert szóltam. Legközelebb szarok bele.