Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bocsánat, talán kicsit off, de ti is tapasztaljátok, hogy napközben, de főleg délelőtt az "eredmenyek.com" oldal hiányosan vagy egyáltalán nem jön be, míg az angol nyelvű flash score vígan fut? Vagy csak az én képernyőmön?
Tisztelettel

Gratulálok Szabcsi ! Ügyesen kihasználtad a szabályok adta lehetőséget és még gyorsan megraktad a tippem. Amúgy szép játék volt az egész heti teljesítményed. Még 1szer gratula a győzelmedhez!

dehogy is nem , igenis gyors számoló vagy , ne szerénykedj , mer tegnap is bizonyítottad. hasonló volt a szitu!

Igazad van  és zárjuk le!

A szabályzat mindenkire vonatkozik, s mindenki egyforma esélyekkel indul. Aki ügyesebb, az nyer.  :beerchug:

Figyelem!

Előre betervezett karbantartás miatt 2 tippverseny végső időpontja megváltozott:

ATP Miami Open 2018
Foci Topligák (Már. 31.)

E két tippverseny ekkor zárul: 2018.04.01 01:59 CEST

Konkrétan ha minden igaz az ATP Miami Open versenyben nem fogtok tudni tippelni a döntőre.

Köszönjük a megértést.

Sziasztok! A nézzétek át lszi a foci francia I.o. márc.17ei eredményk kiértékelését. Köszi

Idézetet írta: Nezocsa Dátum március 20, 2018, 16:52:38
Sziasztok! A nézzétek át lszi a foci francia I.o. márc.17ei eredményk kiértékelését. Köszi

Tipp ID?


Idézetet írta: Nezocsa Dátum március 20, 2018, 19:40:06
Amiens   1 - 1   Troyes

ID: 496086

Köszönjük, hogy szóltál, javítottuk!  :beerchug:

Fontos információ!

Április 1-jén a weboldalunk előre betervezett karbantartás miatt nem, vagy kevésbé lesz elérhető, így a tippversenyek (havi, jégkorong stb.) sem indulnak a hónap első napján.

Előreláthatólag a tippversenyek Április 2-ától lesznek elérhetőek.

Köszönjük megértéseteket.  :beerchug:

Üdv!

Az alábbi tippem helytelenül lett kiértékelve, a mérkőzésen 8 gól született, tehát nyertes lenne.
ID: 497749
Előre is köszönöm a javítást!

Idézetet írta: Salvio Dátum március 26, 2018, 13:49:32
Üdv!

Az alábbi tippem helytelenül lett kiértékelve, a mérkőzésen 8 gól született, tehát nyertes lenne.
ID: 497749
Előre is köszönöm a javítást!

Javítva.  :beerchug:

ID: 497727

Szerintem ez véletlenül kimaradt a kiértékelésből  :D

Idézetet írta: runin Dátum március 27, 2018, 07:19:38
ID: 497727

Szerintem ez véletlenül kimaradt a kiértékelésből  :D

Javítva.  :)