Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Bucak77 Dátum április 19, 2019, 07:48:54
Én nem tudtam hogy ez manuálisan megy :) nem akartam ezzel senkit se kritizálni így már persze hogy néha előfordul.    :ok:

Semmi gond nincs.  :beerchug:

Ezért próbáltam elmagyarázni, hogyha egyet elnézek (márpedig elnézek), akkor azaz összesre vonatkozik. De nem probléma, mert jelentitek és javítom.  :ok:

Helo.
Az ATP Monte Carlo páros mérkőzései nincsenek a kínálatban, a versenybe pedig szeretném beküldeni az egyiket :)

Idézetet írta: Coutinho Dátum április 20, 2019, 12:23:49
Helo.
Az ATP Monte Carlo páros mérkőzései nincsenek a kínálatban, a versenybe pedig szeretném beküldeni az egyiket :)

Kézzel nem tudjuk betenni, a rendszer automatikusan működik. Ha van a fogadóirodánál, akkor van nálunk is. Nyilván a frissítés nem percenként történik.

Az alattam lévőnél a tabellán láttam a heti teniszben, hogy push fogadásnál százalékot vesztett. Remélem ez csak egy elírás, mert ez szerintem egy nagy badarság lenne.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 23, 2019, 20:53:37
Az alattam lévőnél a tabellán láttam a heti teniszben, hogy push fogadásnál százalékot vesztett. Remélem ez csak egy elírás, mert ez szerintem egy nagy badarság lenne.

Felételezzük, hogy 7 tippedből 6 nyertes és 1 vesztes, kollégának meg a 7 tippjéből 7 push. Ő nyerne helyetted. Badarságnak tartanád?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 18, 2019, 12:45:08
Figyelem!

A Heti tenisz (április 22-28.) tippverseny rangsorolása a tipparány (helyes/vesztes) szerint fog működni.
Ez azt jelenti, hogy előbb a tipparányt vesszük figyelembe, majd a pontszámot.

Ha kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre. Sok sikert!  :great:

Szerintem nem volt túl jó ötlet az arány mivel látom 1,10es szorzókkal próbálkozik valaki... Úgy én is összehozom a 10/10et :) lehetne valami mininum odds, de amúgy szerintem teljesen jó mindenhol hogy a profit számít így mindenki úgy játszik ahogy akar, nem kell ragaszkodni az alacsony szorzókhoz. Mert én hirtelen észre sem vettem a változtatást de mikor megláttam hogy hiába van több profitod valakinél ő a kis szorzókkal jobb aránnyal előtted van, elvette a kedvem :) Ez csak az én véleményem...

Idézetet írta: Bucak77 Dátum április 24, 2019, 11:03:43
Szerintem nem volt túl jó ötlet az arány mivel látom 1,10es szorzókkal próbálkozik valaki... Úgy én is összehozom a 10/10et :)

Hajrá. A feltételek egyformák.

Idézetet írta: Bucak77 Dátum április 24, 2019, 11:03:43
Szerintem nem volt túl jó ötlet az arány mivel látom 1,10es szorzókkal próbálkozik valaki... Úgy én is összehozom a 10/10et :) lehetne valami mininum odds, de amúgy szerintem teljesen jó mindenhol hogy a profit számít így mindenki úgy játszik ahogy akar, nem kell ragaszkodni az alacsony szorzókhoz. Mert én hirtelen észre sem vettem a változtatást de mikor megláttam hogy hiába van több profitod valakinél ő a kis szorzókkal jobb aránnyal előtted van, elvette a kedvem :) Ez csak az én véleményem...

Hát igen, én is ezért nem játszom mostantól a nagy oddsokat, hisz elég a kicsire menni, lényeg a találati arány.
Az adminéra is reagálok: Eddig legalább tízszer nyertem meg a heti teniszt, de egyszer sem volt abból olyan, hogy ne lett volna azokból heti 1-2 push tipp. Ha valaki olyan mákos, hogy kiszagol 7 visszalépést, hát felőlem nyerjen. Nekem azonban erre nincs kapacitásom, hogy figyeljem ezt. Valaki két nyertes tippű plusz három push-os úgyis megelőzi.
A szabályokat ti hozzátok, mi csak próbálkozunk egy-két gondolattal, elfogadjuk ahogy lesz.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 24, 2019, 11:41:43
Hát igen, én is ezért nem játszom mostantól a nagy oddsokat, hisz elég a kicsire menni, lényeg a találati arány.
Az adminéra is reagálok: Eddig legalább tízszer nyertem meg a heti teniszt, de egyszer sem volt abból olyan, hogy ne lett volna azokból heti 1-2 push tipp. Ha valaki olyan mákos, hogy kiszagol 7 visszalépést, hát felőlem nyerjen. Nekem azonban erre nincs kapacitásom, hogy figyeljem ezt. Valaki két nyertes tippű plusz három push-os úgyis megelőzi.
A szabályokat ti hozzátok, mi csak próbálkozunk egy-két gondolattal, elfogadjuk ahogy lesz.

A törölt teniszek nagyon sokáig bentmaradnak így nem nehéz "csalni".. De ez csak az első éles bevetés szóval biztos fognak rajta módosítani

Jelenleg ezt alkalmazzuk:

Nyertes tipp: 1 "pont"
Push tipp: 0,5 "pont"
Vesztes tipp: 0 "pont"

Mi ez alapján gondolkodtunk: a nyertes tipp többet kell érjen, mint egy push, illetve egy push többet, mint egy vesztes.

Semmi nincs kőbe vésve, bármi alakítható úgy, hogy mindenkinek, vagy a legtöbb résztvevőnek jó legyen.

#1690 április 24, 2019, 12:13:53, SPF Admin
Idézetet írta: Bucak77 Dátum április 24, 2019, 11:44:32
A törölt teniszek nagyon sokáig bentmaradnak így nem nehéz "csalni".. De ez csak az első éles bevetés szóval biztos fognak rajta módosítani

Próbálkozni lehet a csalással, csak utólag ne legyen a csalásból hisztizés.  ;)

És pontosan az ilyen esetek miatt, ha valaki tesz 10 hasonló tippet, maximum 5 találata lehet.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 24, 2019, 12:05:41
Jelenleg ezt alkalmazzuk:

Nyertes tipp: 1 "pont"
Push tipp: 0,5 "pont"
Vesztes tipp: 0 "pont"

Mi ez alapján gondolkodtunk: a nyertes tipp többet kell érjen, mint egy push, illetve egy push többet, mint egy vesztes.

Semmi nincs kőbe vésve, bármi alakítható úgy, hogy mindenkinek, vagy a legtöbb résztvevőnek jó legyen.

Csak,hogy jól értelmezem-e:
Hétfő délelőtt feldobtam 10 egységpontot a Muguruza-Azerenka meccsre, amikor még fingom se volt arról, hogy ma Muguruza pályára se lép.Ezáltal az a tipp nekem 50 %-os lesz, így azért 5 pont jár.Javíts ki, ha nem így van.
Isten őrizz, hogy a fogadóirodák is átvegyék ezt valamikor, mert ha felbökök egy meccsre tíz rugót, egyetlen labdamenet lejátszása nélkül egy ötösnek búcsút inthetek.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 24, 2019, 13:58:12
Csak,hogy jól értelmezem-e:
Hétfő délelőtt feldobtam 10 egységpontot a Muguruza-Azerenka meccsre, amikor még fingom se volt arról, hogy ma Muguruza pályára se lép.Ezáltal az a tipp nekem 50 %-os lesz, így azért 5 pont jár.Javíts ki, ha nem így van.
Isten őrizz, hogy a fogadóirodák is átvegyék ezt valamikor, mert ha felbökök egy meccsre tíz rugót, egyetlen labdamenet lejátszása nélkül egy ötösnek búcsút inthetek.

A példádból kiindulva a feldobott 10 egységpontot ugyanúgy visszakapod, szóval 10 egységed lesz, nem 5.
A rangsorolásnál viszont a push tipped kevesebbet ér, mint egy nyertes tippel rendelkező versenyzőé, de többet, mint egy vesztesé.

Sziasztok mi ez a tipp arány ? A heti tenisz versenyben? Ez nagyon rossz

Szerintetek egy szavazást nem érne meg a dolog, hogy maradjon-e ez az újfajta százalékos rendszer a heti tenisznél vagy térjünk vissza a régire? Nekem ezzel se lenne bajom, éljenek az 1.20-as oddsok, csak ne teniszversenynél, hanem focinál legyen, ahol ritka nagyon a push fogadás.
Ha köszönetet adsz, akarsz te is szavazást.
Köszi!