Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


A teniszverseny ranglistaja masodikkent jelez, habar szerintem nekem kellene vezetni. 100% arany mellett 3-mal tobb jo tippem van, hiaba nagyobb az elsonek irt pontszama.

Ha igy erne veget a verseny akkor hogy dontenetek, ki nyerne?


#1696 április 27, 2019, 08:17:55, SPF Admin
Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 27, 2019, 06:14:43
A teniszverseny ranglistaja masodikkent jelez, habar szerintem nekem kellene vezetni. 100% arany mellett 3-mal tobb jo tippem van, hiaba nagyobb az elsonek irt pontszama.

Ha igy erne veget a verseny akkor hogy dontenetek, ki nyerne?

Jelen esetben az előtted levő nyerne, mivel nagyobb a pontszáma. Ezen fogunk módosítani és hasonló esetekben úgy igazságos ha az nyer akinek több a tippje (azonos teljesítmény mellett).
Amikor ezt a rendszert kialakítottuk akkor úgy gondolkodtunk, hogy fix tippszám lesz (pl. minimum 7, maximum 7).


Mondjuk azt még tegyük hozzá, hogy jelen esetben, s főleg átnézve a tippeket igazságosan van ő az első helyen, mert többet termelt.

Hamarosan jelentkezem az infókkal.

En a talalati aranyra mentem ra, miutan hibatlanul zartam egy napot, vegigneztem, h kik lehetnek meg 100%-osak, s talaltam ilyet, ezert vallaltam be meg ket extra tippet tegnap, h ugymond nyomas alatt legyen.

Nyilvan ha azonos tippszammal allnank akkor kockaztatnom kellene (mint ahogy volt a tesztversenyben is), ez teny.

Ha ugy dontotok, hogy ot illeti meg az elso hely, amivel - a sajat szabalyertelmezesem szerint - nem ertek egyet (ettol fuggetlenul a dontest elfogadom), akkor gyakorlatilag ujabb tippadasra vagyok kenyszeritve, mig az elso 2-3 tippel lemaradva mar nyeregban van.

Szamomra a pushos (nyilvan az ido eldonti) dolog is furcsa (a het kozepen kezdtem el a jatekot, s lattam a versennyel kapcsolatos felveteseket), de ez adta meg szamomra az eselyt ugymond az indulasra, mert prigioni 100%-os tippsor es 7-8 talalata mellett el sem "indulok". Pushnal szerintem jobb lenne toroltkent venni az esemenyt.

Nyilvan ez az elso jatek, s szerintem sokaknak at sem ment az uj szabaly, de kell meg par ilyen verseny, akar egy heten tobb ilyen is, h a ti es a jatekosok tapasztalata ertekeheto legyen.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 27, 2019, 08:58:10
Pushnal szerintem jobb lenne toroltkent venni az esemenyt.

Pontosan ez járt nekünk is az eszünkbe, hogy egyszerűen push esetén semmisként lesz véve a tipp, új tipplehetőséggel.  ;)

ui. Ami téged, illetve az első helyt illeti amint van infóm jelentkezem. Elméletileg a jelenlegi toplista téves, és neked kellene az első helyen lenned, de nem 100%.

Sziasztok idén már nincs külön forma 1 vonatkozó tipp verseny ? csak a havi tipp keretein belül lehet tippelni ?

Idézetet írta: KOXI222 Dátum április 27, 2019, 15:35:30
Sziasztok idén már nincs külön forma 1 vonatkozó tipp verseny ? csak a havi tipp keretein belül lehet tippelni ?

Jelen pillanatban nincs külön F1-es tippverseny.

Az április 29. - május 5. között szervezett heti tippverseny rangsorolása tipparány (nyertes/vesztes tippek) alapján történik.

Változások:
- rangsoroláskor %-ban fejezzük ki az arányt
- abban az esetben ha két vagy több játékos azonos tipparánnyal rendelkezik, akkor az elsődleges rangsorolási kritérium a tippek száma, majd a pontszám
- minimum odds (a heti teniszversenynél): 1.30
- push tipp semlegesként van elkönyvelve (újratippelési lehetőséggel)

#1702 április 29, 2019, 14:05:15, SPF Admin
Tippjáték - Véleménykutatás

Az április folyamán megszervezett születésnapi tippversenyeken elég szép volt a részvételi szám, s azon gondolkodtunk, hogy nem-e kellene átszervezni a tippjátékot oly módon, hogy napi szintűek legyenek?
Minden nap lenne egyetlen egy tippverseny, egy adott nyereménnyel.
Pörgős, gyors, ha tévedtél, holnap újra próbálkozhatsz.

Mi a véleményetek? Közben indítottunk egy szavazást is.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 29, 2019, 14:02:32
Tippjáték - Véleménykutatás

Az április folyamán megszervezett születésnapi tippversenyeken elég szép volt a részvételi szám, s azon gondolkodtunk, hogy nem-e kellene átszervezni a tippjátékot oly módon, hogy napi szintűek legyenek?
Minden nap lenne egyetlen egy tippverseny, egy adott nyereménnyel.
Pörgős, gyors, ha tévedtél, holnap újra próbálkozhatsz.

Mi a véleményetek? Közben indítottunk egy szavazást is.

A többség szempontjából jobb a napi, mert néhány tipp egy nap alatt könnyen beeshet, szemben az egy heti/havi jó teljesítménnyel, viszont egy-egy nagyobb sporteseményt valóban jobb lenne külön venni, ahogy Szabcsi151 írta. Tehát lehetne külön grand slam, hoki vb, kézi vb stb., és a maradékot meg szétosztani napi játékokra (heti tenisz, foci topligák, havi tippversenyek stb.).

A "Heti Tenisz" versenyben jó, hogy lett minimum odds, de szerintem a minimum tippszámot is meg kellene emelni.
Legalább 10 vagy 15 tipp legyen, mert jobban kijön a tudás. 5 tippet könnyű bemákolni, aztán máris megvan a gyóztes.

Nekem bejott ez a talalati aranyos dolog.  :ok: A masodik hetet a szorzohatar miatt nehezebb volt megnyernem, foleg, hogy 1.29 volt egy csomo esemeny. Remelem tobb versenyben is lesz ilyen kitetel.

LosGabos felvetesere csak annyit, hogy a 10-15 tipp gyakorlatilag 3-4-5 nap kotelezo aktivitast igenyel egy heten. Nalam 5-7 min. tippszam kozott mozog az idealis tartomany, persze ebbe benne van, hogy a teniszhez nem sok kozom van, igy az elso hely addig jatszik, amig alacsony a limit, de focinal en is nagyobbra lonem a kotelezo tippszamot.  :beerchug:

Figyelem, figyelem!

Május 10-től indul a hoki-vb 2019 tippversenyünk, ahol nem kevesebb, mint 50 eurót osztunk szét a legjobb 3 játékos között.

Ezen kívül a jövő heti ATP Masters Róma tippverseny is felkerült (10 000 Forint jár a nyertesnek), s itt megjegyeznénk, hogy a rangsorolás ennél a versenyként tipparány szerint fog történni, illetve minimum/maximum 15 tippet lehet beküldeni a verseny ideje alatt.

Végül, de nem utoljára tesztjelleggel elindulnak a napi tippversenyek is, ahol naponta a legjobb tippelő 3 000 Forintban részesül, a rangsorolás tipparány szerint működik.
Egyéb fontosabb részletek a napi tippversenynél:
- minimum tipp: 5
- maximum tipp: 5
- minimum odds: 1.50

Próbáljátok ki! Napi tippjáték - Május 9.

Akkor ez a napi tippjatek maskeppen fogalmazva  5db merkozeses nyertes szelvenyekrol szol . :o

Idézetet írta: sunik29 Dátum május 08, 2019, 14:42:58
Akkor ez a napi tippjatek maskeppen fogalmazva  5db merkozeses nyertes szelvenyekrol szol . :o

Igen, naponta 5 tippet kell tenni, minimum 1.50-es szorzón. A teljesítmény alapján történik a rangsorolás: 5/5 nyilván a csúcs.

Jó hogy jönnek az újdonságok, ez a napi tippjáték bejön... Viszont szerintem az 1,30 odds megint olyan hogy mindenkinek kötelező 1,3-1,4es szorzókat rakni különben ha 1,7-1,8at rak megszívja mivel ugye azt nehezebb eltalálni. Szerintem a profit a lényeg nem az arány... Nagyon kevesen játszhatnak élesben ilyen szorzókat mivel a profithoz magas találati arány kell...
Egyébként szerintem az 1,50 lenne az elfogadhatóbb mindenhol, de én inkább a profit alapján rangsorolnék továbbra is. Nem tudom lehetne erről szavazás a jövőben? De ha nem az sem baj, alkalmazkodunk az új szabályokhoz, csak így elveszti a sportfogadás lényegét, rákényszerít hogy 1,3-1,4es oddsokat tippelj.