Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1815 március 25, 2020, 10:34:44, SPF Admin
E-sport a játékkínálatunkban!


Mostantól tippelhettek e-sportokra (CS:GO, Dota 2, Fifa) is játékainkban!  :great:

Sok sikert!  :topbet_125:


Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 24, 2020, 14:19:30
E-sport a játékkínálatunkban!


Mostantól tippelhettek e-sportokra (CS:GO, Dota 2, Fifa) is játékainkban!  :great:

Sok sikert!  :topbet_125:
Jó dolog, hogy bővült a kínálat, főleg a mostani helyzetben, viszont egyetlen versenybe sem lehet beküldeni tippet velük és ahogy látom asztalitenisszel is hasonló a helyzet. Gondolom az lehet a probléma, hogy a Márciusi tippversenynél a sportágak közé nem kerültek be az újonnan hozzáadottak.

És miért csak most mondjátok?  ;D

#1819 március 28, 2020, 09:49:18, SPF Admin
Bundesliga Home Challenge Tippverseny

Tippelj a Bundesliga Home Challenge mérkőzéseire. A legjobb eredményt elérő játékosok pénznyereményben részesülnek!

Rangsorolás
Tipparány alapján (helyes/téves tippek száma).

Nyeremények:
1.hely: 10 000 Forint
2.hely: 5 000 Forint
3.hely: 3 000 Forint

A nyereményeket Skrillen keresztül küldjük.  :cya:


#1820 március 30, 2020, 10:43:52, SPF Admin
Bundesliga Home Challenge - Eredmények:
https://betsapi.com/l/22679/Esoccer-Bundesliga-Home-Challenge--12-mins-play

A hivatalos eredményközvetítő oldalak csak az összesített eredményt írják ki, viszont egy kiírásnál 2-2 játékos játszott, 2 meccset. Ti a versenyben minden egyes mérkőzésre külön tippeltetek és ennek függvényében lettek feldolgozva a tippek.

https://www.sportfogadas.org/tippjatek/verseny/342/tippek?start=2020-03-28

pl.
19:40 Darmstadt (De Groot-Esports FIFA) - Bayer Leverkusen (Wollin-Esports FIFA) - Eredmény: 1-0
20:05 Darmstadt (Platte-Esports FIFA) - Bayer Leverkusen (Stanilewicz-Esports FIFA) - Eredmény: 3-2

@grof19 @marciluca

Észrevettem hogy ezek az esport focik sokszor a beküldési határidő előtt kezdenek... Most az orosz esoccer liga pro-nál találtam pár ilyen meccset, de lehet hogy sok másnál is így van, végülis ez virtuális foci szóval itt akkor kezdenek mikor a másik lejátszotta. Csak gondoltam jelzem mielőtt visszaélne valaki ezzel.

Eddig ha nyertem tippjátékon vagy fórumos napi tippen mindig küldött értesítést, most a 8+3ezer forintról semmit nem kaptam. Semmi új nincs a nyeremények részen  :o

Idézetet írta: Bucak77 Dátum április 14, 2020, 17:10:23
Eddig ha nyertem tippjátékon vagy fórumos napi tippen mindig küldött értesítést, most a 8+3ezer forintról semmit nem kaptam. Semmi új nincs a nyeremények részen  :o

Eredményhirdetés volt a fórumon, de még nem adtuk hozzá a nyereményt a profilodhoz. Akkor fogsz majd értesítést kapni, amikor az megtörténik.

PDC Home Tour Tippverseny

Tippelj a PDC Home Tour mérkőzéseire akár minden nap. A legjobb eredménnyel rendelkezők pénznyereményben részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 15 000 Forint

2.hely: 10 000 Forint

3.hely: 5 000 Forint

4.hely: 2 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Megint azt látom hogy mivel csak óránként frissül a kínálat így csomó meccs bentragad miközben már rég megy... Ugye darts, esport foci, asztaltenisz (kapásból ennyi)... Mind előrébb hozzák a kezdést ha az előző meccs véget ér... Ezzel kéne kezdeni valamit mert elég rég van így hogy lassan frissül... Vagy akkor beállítani a meccs kezdete előtt 2 órával a határidőt ha lehetne ilyet  ::) Sajnos itt nem napi 1-2 meccsről van szó. De ha nem lehet megoldást találni akkor  a pénzdíjat elért játékosok tippjeit le kéne mindig ellenőrizni. Persze engem nem zavar ha mindenki betart mindent  ;D

Idézetet írta: Bucak77 Dátum május 01, 2020, 13:03:30
Persze engem nem zavar ha mindenki betart mindent  ;D

Ha csak egyetlen nap megvalósul ez az orgon, akkor minden felhasználót meghívok egy sörre :D

Idézetet írta: TiB Dátum május 01, 2020, 13:45:21
Ha csak egyetlen nap megvalósul ez az orgon, akkor minden felhasználót meghívok egy sörre :D

Én is.  :D

Idézetet írta: Bucak77 Dátum május 01, 2020, 13:03:30
Megint azt látom hogy mivel csak óránként frissül a kínálat így csomó meccs bentragad miközben már rég megy... Ugye darts, esport foci, asztaltenisz (kapásból ennyi)... Mind előrébb hozzák a kezdést ha az előző meccs véget ér... Ezzel kéne kezdeni valamit mert elég rég van így hogy lassan frissül... Vagy akkor beállítani a meccs kezdete előtt 2 órával a határidőt ha lehetne ilyet  ::) Sajnos itt nem napi 1-2 meccsről van szó. De ha nem lehet megoldást találni akkor  a pénzdíjat elért játékosok tippjeit le kéne mindig ellenőrizni. Persze engem nem zavar ha mindenki betart mindent  ;D

Nehéz erre megoldást találni, de megpróbálunk. A legjobb az lenne, ha az emberek tisztességesen játszanának, mivel ez egy JÁTÉK.

Az elmúlt napokban volt némi takarítás ilyen téren, és úgy érzem, hogy a későbbiekben is lesz. Megtörténhet, hogy valakinek összejön a kiskapuzás, de előbb utóbb bukni fog, s az lehet, hogy majd jobban fáj.

Szia!

https://www.sportfogadas.org/merkozesek/293364365

A fent említett mérkőzésre én tettem fogadást a tippjátékban és bejött a tippem, mégis rossz tippnek lett hozzáadva.

A tippem a következő volt 2,5-nél több gól a végeredmény 1-6 lett tehát a tipp bejött. Kérném az esemény kijavítását.

Köszönettel.