Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ellenőrizni fogjuk, köszi, hogy szóltál.

Hello! Tettem egy tippet amit modositani szeretnék.Van rá lehetöségem?

A beküldött tipp nem módositható. 15 percig a kiválasztott versenyeket módosithatod, mást nem.


a mai tenisz mérkőzések bekerülnek a kínálatba?Pillanatnyilag nincs benne csak 2 ITF és a US Open döntő :cya:

Sziasztok, lenne egy apró problémám.
Megtettem a tippjátékban egy olyan asztalitenisz meccset, ami 11.50-re volt kiírva (vagyis elvileg még lett volna fél órám), de miután megtettem a fogadást, utána láttam, hogy – kicsit érthetetlen módon – már most a harmadik játszmában járnak, ráadásul az vezet 2-0-ra, akire fogadtam.
Nem szeretném, ha félreértés lenne belőle, úgyhogy tegyétek meg, legyetek szívesek, hogy törlitek a fogadásom.

Asztalitenisz, Challenger Series
Henninger, Marius - Happek, Sven

Köszi előre is.

Ui.: Sőt, mire leírtam ezt a szöveget, már nyert is a megfogadott játékos.

Idézetet írta: HT Dátum október 07, 2020, 11:32:46
Sziasztok, lenne egy apró problémám.
Megtettem a tippjátékban egy olyan asztalitenisz meccset, ami 11.50-re volt kiírva (vagyis elvileg még lett volna fél órám), de miután megtettem a fogadást, utána láttam, hogy – kicsit érthetetlen módon – már most a harmadik játszmában járnak, ráadásul az vezet 2-0-ra, akire fogadtam.
Nem szeretném, ha félreértés lenne belőle, úgyhogy tegyétek meg, legyetek szívesek, hogy törlitek a fogadásom.

Asztalitenisz, Challenger Series
Henninger, Marius - Happek, Sven

Köszi előre is.

Ui.: Sőt, mire leírtam ezt a szöveget, már nyert is a megfogadott játékos.

Köszi, hogy szóltál. Intézzük.

#1852 november 12, 2020, 20:06:24, guderian066
Csak egy kérdés srácok! Ilyenkor már miért nem lehet tippelni kosárlabdára? :D + a focitippek közül is hiányzik a Bolívia-Ecuador meccs :D


Mire megkérdeztem a kosár vissza is jött :D Lehet nálam volt gond. Elnézést :)

@SPF Admin

Terveztek a noi EBre tippjatekot? Gondolom lesznek jatekok, pl maradj talpon vagy mas, de szerintem sokak neveben mondhatom hogy lenne igeny hagyomanyos tippjatekra, mint regen.

Persze ez rajtatok all. :)

Megtörténhet, hogy lesz valamilyen játék az adott eseményre.

Női kézilabda Eb 2020 tippverseny

Tippelj a női kézilabda Európa-bajnokság mérkőzéseire, zárd a versenyt a legjobbak között, és pénznyereményben részesülsz!

Nyeremények

1.hely: 10 000 Forint

2.hely: 7 000 Forint

3.hely: 3 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


PDC Darts VB 2021 tippverseny

Tippelj a PDC darts világbajnokság mérkőzéseire, zárd a versenyt a legjobbak között, és pénznyereményben részesülsz!

Nyeremények

1.hely: 10 000 Forint

2.hely: 7 000 Forint

3.hely: 3 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Ne haragudj @BetTitán , de a reklamációdat nem áll módomban elfogadni.

11:54-kor beküldesz egy asztalitenisz tippet, melyet 12:30-kor lejátszanak és Te az eredmény tükrében 15:04-kor megreklamálod, hogy a párosítás fordítva volt feltüntetve mit azt Te gondoltad. Szerinted?
Ha a mérkőzés kezdése előtt jelzed mindezt akkor természetesen push, de így nem.

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 18, 2020, 16:55:27
Ne haragudj @BetTitán , de a reklamációdat nem áll módomban elfogadni.

11:54-kor beküldesz egy asztalitenisz tippet, melyet 12:30-kor lejátszanak és Te az eredmény tükrében 15:04-kor megreklamálod, hogy a párosítás fordítva volt feltüntetve mit azt Te gondoltad. Szerinted?
Ha a mérkőzés kezdése előtt jelzed mindezt akkor természetesen push, de így nem.

Rendben, ez van... benéztem. Természetesen megértem a döntésedet, így fair.
Majd legközelebb odafigyelek.

Hali!

Van egy január harmadikai eseményem, aminek csak ma vettem észre a hibás kiértékelését.

Huesca - Barcelona , Barcelona -1.0 ázsiai hendi volt a tipp. A Barcelona nyert 1-0-ra, de push helyett vesztesként szerepel a tipp. Jeleztem nemrég a tippnél is elvileg, de nem tudom, hogy elment-e, mert a kattintás után nem történt sokáig semmi... Kérem javítsátok! Köszönet!  :)