Május 16, 2021, 02:04:36 am CEST

Szerző Téma: Tippjáték Infó  (Megtekintve 190997 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Szeleukosz Nikatór

Re:Re:SPF Kupa Nyertesek
« Válasz #1890 Dátum: Május 01, 2021, 10:10:17 am CEST »
Sziasztok, egy apró észrevételem (vagy inkább kérésem) lenne.
Most reggel láttam, hogy az áprilisi tabella összesítésében a 2. helyen végeztem, viszont az utolsó tippem – ami egyébként jónak lett kiértékelve – sajnos rossz volt.
Megszakad a szívem azért a 2. helyért  ;D, de nincs szándékomban @Szeleukosz Nikatór kollégát megfosztani a jogos 2. helyezésétől. Szóval mielőtt kiírnátok ide a végleges táblázatot, tegyétek meg, legyetek szívesek, hogy javítjátok. Köszi.

Annyit tennék hozzá, hogy épp pár perce jelentettem azt a tippet a kiértékelőknek, csak ide nem akartam kiírni.
Sportszerűségből jeles vagy, ritka manapság ilyen emberekbe belebotlani.  :ok: (Nem ironizálok, ha esetleg olyannak tűnne mégis a megfogalmazásom.  :))

*Tippjáték, nem SPF Kupa

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető HT

Re:Re:SPF Kupa Nyertesek
« Válasz #1891 Dátum: Május 01, 2021, 10:42:00 am CEST »
Annyit tennék hozzá, hogy épp pár perce jelentettem azt a tippet a kiértékelőknek, csak ide nem akartam kiírni.
Sportszerűségből jeles vagy, ritka manapság ilyen emberekbe belebotlani.  :ok: (Nem ironizálok, ha esetleg olyannak tűnne mégis a megfogalmazásom.  :))

*Tippjáték, nem SPF Kupa

Igazad van, bocsánat mindenkitől, ez a tippjáték volt, csak rossz helyre írtam. Gratulálok a 2. helyedhez, szép volt!  :ok:

Nem elérhető naaf

Re:Tippjáték Infó
« Válasz #1892 Dátum: Május 04, 2021, 15:15:32 pm CEST »
Sziasztok,

Van egy tegnapi tippem a Tippjátékon amely rosszul lett kiértékelve:

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze
Teljes játékidő - Mérkőzés
1
2.20
-8

A meccs 1:0 lett, de nekem vesztesnek van számítva.

Nem elérhető Várda64

« Válasz #1893 Dátum: Május 05, 2021, 08:22:21 am CEST »
Sziasztok,

Van egy tegnapi tippem a Tippjátékon amely rosszul lett kiértékelve:

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze
Teljes játékidő - Mérkőzés
1
2.20
-8

A meccs 1:0 lett, de nekem vesztesnek van számítva.
Szia @naaf !

Nekem pedig az lenne a kérésem, hogy az ilyen jellegű hibát a következő módon jelezd a jövőben:
A főoldalon minden beküldött tippednél a jobb alsó sarokban van egy kis sárga háromszög. Ha arra ráklikkelsz és két szóban leírod, hogy "Hibás kiértékelés" és elküldöd, én már látom, hogy valamit elrontottam, mert azt egyből jelzi a rendszer nekem.
Ha ide írod, mint jelen esetben, akkor az esetek 90%-ban észre sem veszem. ( csak úgy zárójelesen, ezt sem én javítottam ki )

Meg ez nem csak rád, ez mindenkire vonatkozik.

Előre is köszönöm! 

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #1894 Dátum: Május 05, 2021, 08:28:45 am CEST »
Szia @naaf !

Nekem pedig az lenne a kérésem, hogy az ilyen jellegű hibát a következő módon jelezd a jövőben:
A főoldalon minden beküldött tippednél a jobb alsó sarokban van egy kis sárga háromszög. Ha arra ráklikkelsz és két szóban leírod, hogy "Hibás kiértékelés" és elküldöd, én már látom, hogy valamit elrontottam, mert azt egyből jelzi a rendszer nekem.
Ha ide írod, mint jelen esetben, akkor az esetek 90%-ban észre sem veszem. ( csak úgy zárójelesen, ezt sem én javítottam ki )

Meg ez nem csak rád, ez mindenkire vonatkozik.

Előre is köszönöm!

Valóban jelezni kell az említett módon, mert úgy tudunk gyorsabban cselekedni.

Annyit viszont gyorsan hozzáteszek, hogy naaf mindezt megtette, azért is tudtam egyszerűbben javítani a jelzett hibát.  :beerchug:

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #1894 Dátum: Május 05, 2021, 08:28:45 am CEST »