Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 08, 2021, 13:33:22
Hali!

Van egy január harmadikai eseményem, aminek csak ma vettem észre a hibás kiértékelését.

Huesca - Barcelona , Barcelona -1.0 ázsiai hendi volt a tipp. A Barcelona nyert 1-0-ra, de push helyett vesztesként szerepel a tipp. Jeleztem nemrég a tippnél is elvileg, de nem tudom, hogy elment-e, mert a kattintás után nem történt sokáig semmi... Kérem javítsátok! Köszönet!  :)

Javítva.  ;)

@Tibor76 ! Megtisztelnél, ha elmondanád a reklamációd okát, mert nem értem.

Semmi komoly! Csak azt láttam hogy nem megjelenithetö a tippem.

Ausztrál Open 2021

A világ legjobb teniszjátékosai az év első Grand Slam tornáján szerepelnek, az Ausztrál Openen. Tippelj a mérkőzésekre. A legjobb játékosok nyereményben részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 15 000 Forint

2.hely: 10 000 Forint

3.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Itt is az Spf Kupánál jelzett Atomerõmû KSC Szekszárd (n) - Charleville-Mézières (n) női kosárlabda meccs nincsen kiértékelve. Amelyiknél itt is téves a besorolás: "Kosárlabda" helyett ez is a "Nascar - Verseny, Motorsportok" címszó alatt szerepel.
Nincsen kiértékelve a másik Final Four-kosármeccs sem, a döntő, az Umana Reyer Venezia (n) - Valencia BC (n) női kosármeccs sem. Ez viszont legalább már nem motorsportként szerepel, hanem helyesen: "Euro Kupa (n) - Kosárlabda".

Idézetet írta: csabax Dátum április 12, 2021, 16:42:55
Itt is az Spf Kupánál jelzett Atomerõmû KSC Szekszárd (n) - Charleville-Mézières (n) női kosárlabda meccs nincsen kiértékelve. Amelyiknél itt is téves a besorolás: "Kosárlabda" helyett ez is a "Nascar - Verseny, Motorsportok" címszó alatt szerepel.
Nincsen kiértékelve a másik Final Four-kosármeccs sem, a döntő, az Umana Reyer Venezia (n) - Valencia BC (n) női kosármeccs sem. Ez viszont legalább már nem motorsportként szerepel, hanem helyesen: "Euro Kupa (n) - Kosárlabda".
SPF Kupánál megválaszolva.  ;)

Sziasztok, egy apró észrevételem (vagy inkább kérésem) lenne.
Most reggel láttam, hogy az áprilisi tabella összesítésében a 2. helyen végeztem, viszont az utolsó tippem – ami egyébként jónak lett kiértékelve – sajnos rossz volt.
Megszakad a szívem azért a 2. helyért  ;D, de nincs szándékomban @Szeleukosz Nikatór kollégát megfosztani a jogos 2. helyezésétől. Szóval mielőtt kiírnátok ide a végleges táblázatot, tegyétek meg, legyetek szívesek, hogy javítjátok. Köszi.

Idézetet írta: Szeleukosz Nikatór Dátum május 01, 2021, 10:10:17
Annyit tennék hozzá, hogy épp pár perce jelentettem azt a tippet a kiértékelőknek, csak ide nem akartam kiírni.
Sportszerűségből jeles vagy, ritka manapság ilyen emberekbe belebotlani.  :ok: (Nem ironizálok, ha esetleg olyannak tűnne mégis a megfogalmazásom.  :))

*Tippjáték, nem SPF Kupa

Igazad van, bocsánat mindenkitől, ez a tippjáték volt, csak rossz helyre írtam. Gratulálok a 2. helyedhez, szép volt!  :ok:

Sziasztok,

Van egy tegnapi tippem a Tippjátékon amely rosszul lett kiértékelve:

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze
Teljes játékidő - Mérkőzés
1
2.20
-8


A meccs 1:0 lett, de nekem vesztesnek van számítva.

Idézetet írta: naaf Dátum május 04, 2021, 15:15:32
Sziasztok,

Van egy tegnapi tippem a Tippjátékon amely rosszul lett kiértékelve:

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze
Teljes játékidő - Mérkőzés
1
2.20
-8


A meccs 1:0 lett, de nekem vesztesnek van számítva.
Szia @naaf !

Nekem pedig az lenne a kérésem, hogy az ilyen jellegű hibát a következő módon jelezd a jövőben:
A főoldalon minden beküldött tippednél a jobb alsó sarokban van egy kis sárga háromszög. Ha arra ráklikkelsz és két szóban leírod, hogy "Hibás kiértékelés" és elküldöd, én már látom, hogy valamit elrontottam, mert azt egyből jelzi a rendszer nekem.
Ha ide írod, mint jelen esetben, akkor az esetek 90%-ban észre sem veszem. ( csak úgy zárójelesen, ezt sem én javítottam ki )

Meg ez nem csak rád, ez mindenkire vonatkozik.

Előre is köszönöm! 

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 05, 2021, 08:22:21
Szia @naaf !

Nekem pedig az lenne a kérésem, hogy az ilyen jellegű hibát a következő módon jelezd a jövőben:
A főoldalon minden beküldött tippednél a jobb alsó sarokban van egy kis sárga háromszög. Ha arra ráklikkelsz és két szóban leírod, hogy "Hibás kiértékelés" és elküldöd, én már látom, hogy valamit elrontottam, mert azt egyből jelzi a rendszer nekem.
Ha ide írod, mint jelen esetben, akkor az esetek 90%-ban észre sem veszem. ( csak úgy zárójelesen, ezt sem én javítottam ki )

Meg ez nem csak rád, ez mindenkire vonatkozik.

Előre is köszönöm!

Valóban jelezni kell az említett módon, mert úgy tudunk gyorsabban cselekedni.

Annyit viszont gyorsan hozzáteszek, hogy naaf mindezt megtette, azért is tudtam egyszerűbben javítani a jelzett hibát.  :beerchug:

A Csehország - Nagy-Britannia jégkorong mérkőzésre tett tippem tévesen lett kiértékelve. Szeretném kérni a javítását!  Köszönöm!

Roland Garros 2021 tippjáték

A világ legjobb teniszjátékosai az év második Grand Slam tornáján szerepelnek, a Roland Garosson. Tippelj a mérkőzésekre. A legjobb játékos nyereményben részesül.

Nyeremények

1.hely: 15 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Tettem két Roland Garros tippet, de nagy sietettségemben véletlenül beküldtem a májusi tippjátékba is. Van rá mód, hogy csak a tenisz tippjátékban szerepeljen a tipp? Köszönöm és elnézést a kellemetlenségekért!

A Tippjátékon, miért nem lehet játszani?