Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Koszi , most mar minden okes, nem tudom hogy miert lattam igy az elobb.  :beerchug:  :cya:

Van itt egy tegnapi mérkőzés ami szerintem nyertes és érvénytelenként lett kidolgozva. Küldtem jelentést, de választ nem kaptam rá! OAKLEIGH - DANDENONG  meccsröl van szó, amin a tippem 1.félidő 1,5 gól felett volt! Félidő 2-0 volt s a mérkőzés az 50-ik percben szakadt félbe. Tehát amire vonatkozott a tippem-1.félidőre azt lejátszották és jó at tipp! A  2.-ik félidőben, hogy mi történt az már nem érinti a tippet!  :cya:

Idézetet írta: horzol Dátum március 09, 2024, 12:46:54Van itt egy tegnapi mérkőzés ami szerintem nyertes és érvénytelenként lett kidolgozva. Küldtem jelentést, de választ nem kaptam rá! OAKLEIGH - DANDENONG  meccsröl van szó, amin a tippem 1.félidő 1,5 gól felett volt! Félidő 2-0 volt s a mérkőzés az 50-ik percben szakadt félbe. Tehát amire vonatkozott a tippem-1.félidőre azt lejátszották és jó at tipp! A  2.-ik félidőben, hogy mi történt az már nem érinti a tippet!  :cya:

Én is jártam már így. A játék 9-es pontja alapján 1.00 szorzóval értékelik ki.

Idézetet írta: curpy82 Dátum március 09, 2024, 17:38:51Én is jártam már így. A játék 9-es pontja alapján 1.00 szorzóval értékelik ki.

Akkor ez a szabályzat nem jó, változtatni kell rajta ha a tipp az 1.félidőre vonatkozik! Tenisznél is meg lett változtatva, ha jól emlékszek 1.szettes fogadást kiértékelik ha arra vonatkozik és ha utánna van feladás!

Idézetet írta: horzol Dátum március 09, 2024, 17:59:31Akkor ez a szabályzat nem jó, változtatni kell rajta ha a tipp az 1.félidőre vonatkozik! Tenisznél is meg lett változtatva, ha jól emlékszek 1.szettes fogadást kiértékelik ha arra vonatkozik és ha utánna van feladás!

Változtatni fogunk a szabályzaton. Addig is hasonló szituációkban 1.00-ás oddson értékeljük ki a tippeket.

Idézetet írta: Admin Dátum március 09, 2024, 21:25:03Változtatni fogunk a szabályzaton. Addig is hasonló szituációkban 1.00-ás oddson értékeljük ki a tippeket.

Nyerő tipp 0 pont,ez van! Elfogadom és lenyelem e békát! ;D Na meg persze várom a szabálymódositást, mert nem csak én szoktam játszani félidőre! :cya: