Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Magyar Foci NB1 (Júl.25-27)
Szponzor: Unibet

Nyertes: kreatos
Nyereménye: 3.000 HUF Unibet számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :ok:

Szia Milán! Láttam, hogy pontszámilag én nyertem az F1 magyar futam tippjátékot, csak feltételileg nem, mivel gondolom csak 4 tippem volt! De!! Amikor tippeltem, az elsö az sikerként könyvelte, majd a 2,-3, 4, negyedik tippleadás probálkozásomnál azt irta, hogy hiba, a tipp egy tippjátékba sem került be!! Persze a harmadik után elborult az agyam és még az oldalrol is kiléptem!Ma reggel látom elsö lettem és ott van a 4 tippem! Ezt nem értem! Gondolom köszönjem meg a rendszernek!!

Üdv! Nita

Idézetet írta: 19nita74 Dátum július 29, 2014, 18:01:56
Szia Milán! Láttam, hogy pontszámilag én nyertem az F1 magyar futam tippjátékot, csak feltételileg nem, mivel gondolom csak 4 tippem volt! De!! Amikor tippeltem, az elsö az sikerként könyvelte, majd a 2,-3, 4, negyedik tippleadás probálkozásomnál azt irta, hogy hiba, a tipp egy tippjátékba sem került be!! Persze a harmadik után elborult az agyam és még az oldalrol is kiléptem!Ma reggel látom elsö lettem és ott van a 4 tippem! Ezt nem értem! Gondolom köszönjem meg a rendszernek!!

Üdv! Nita

Szia,

A legjobb megoldás ilyenkor higgadtan gondolkodni, s átnézni, hogy mi is rögzült, s mi nem.

Mind a négy tipp bekerült a versenybe, viszont sajnos az ötödik hiányzott.

Szia!Érdeklődnék,hogy a nyereményt mikor kapom meg.Eddig még nem írták jóvá a számlámon

Idézetet írta: Milan Dátum július 29, 2014, 08:34:38
F1 Magyar Nagydíj
Szponzor: Unibet

Nyertes: szalist
Nyereménye: 5.000 HUF Unibet bónusz

2.hely: prigioni1
Nyereménye: 2.500 HUF Unibet bónusz

3.hely: stdavid
Nyereménye: 2.500 HUF Unibet bónusz

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :ok:


Gratulálok az összes ingyenélőnek, aki van annyira türelmetlen, hogy egyből az Unibet ügyfélszolgálatát zaklatja, még mielőtt bennünket kérdezne, vagy választ kapna tőlünk. Menjetek dolgozni:topbet_125:

Tippjáték Július

Nyertes: Gerpa
Nyereménye: 10.000 HUF Skrillen keresztül

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 04, 2014, 18:23:34

Gratulálok az összes ingyenélőnek, aki van annyira türelmetlen, hogy egyből az Unibet ügyfélszolgálatát zaklatja, még mielőtt bennünket kérdezne, vagy választ kapna tőlünk. Menjetek dolgozni:topbet_125:

Most kivételesen ez nem nekem szólt.Csoda :angel:

Gratulálok a havi győztesnek!

Megkaptam.Köszönöm szépen

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 04, 2014, 18:23:34

Gratulálok az összes ingyenélőnek, aki van annyira türelmetlen, hogy egyből az Unibet ügyfélszolgálatát zaklatja, még mielőtt bennünket kérdezne, vagy választ kapna tőlünk. Menjetek dolgozni:topbet_125:

Ez nekem szólt.Bocsánat.Hidd el keresek munkát,de még eddig nem találtam

Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 04, 2014, 21:16:39
Ez nekem szólt.Bocsánat.Hidd el keresek munkát,de még eddig nem találtam

Elnézést a "kiakadásért", csak egy picit túlzottnak tartottam a cselekedettet.

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 04, 2014, 22:03:10
Elnézést a "kiakadásért", csak egy picit túlzottnak tartottam a cselekedettet.

Semmi baj,végülis igazad volt,és abban is hogy tényleg nincs munkám.Nemrég vesztettem el újra..

Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 04, 2014, 22:54:13
Semmi baj,végülis igazad volt,és abban is hogy tényleg nincs munkám.Nemrég vesztettem el újra..

Előbb utóbb csak összejön valami!  :beerchug:

Magyar Foci NB1 (Aug. 1-3)
Szponzor: Unibet

Nyertes: kewell94
Nyereménye: 3.000 HUF Unibet számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :ok:

Nekem még nem jelent meg az F1 -es bónusz az elérhető ajánlatok között.