Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Magyar Foci NB1 (Okt. 17-19)
Szponzor: Unibet

Nyertes: ailton
Nyereménye: 3.000 HUF Unibet számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :ok:

Hello Milan Sikerült beszélni a bet 365-tel?

Idézetet írta: redmunchen81 Dátum október 21, 2014, 12:10:51
Hello Milan Sikerült beszélni a bet 365-tel?

Írtam nekik. Amint jön válasz, jelentkezem.

Idézetet írta: Milan Dátum október 21, 2014, 10:11:55
Azt az értesítést kaptam, hogy a számlád felfüggesztették, s erről téged tájékoztattak.

Nem kaptam értesítést.Beenged a számlámra, viszont ha rákattintok a Bónuszaimra, hibaüzenetet ír ki.
Tabletről belépve megjeleníti, hogy van egy bónuszom, viszont nem engedi elfogadni. Amúgy nem is értem miért zárolhatnák a számlámat. :redchug:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum október 22, 2014, 18:51:10
Nem kaptam értesítést.Beenged a számlámra, viszont ha rákattintok a Bónuszaimra, hibaüzenetet ír ki.
Tabletről belépve megjeleníti, hogy van egy bónuszom, viszont nem engedi elfogadni. Amúgy nem is értem miért zárolhatnák a számlámat. :redchug:

Szerintem tisztában vagy te vele, hogy miért zárolták. Én ezt a választ kaptam, ezt továbbítottam. A továbbiakban velük kell felvenned a kapcsolatot, ha úgy gondolod, hogy neked van igazad.

Idézetet írta: Milan Dátum október 22, 2014, 18:53:49
Szerintem tisztában vagy te vele, hogy miért zárolták. Én ezt a választ kaptam, ezt továbbítottam. A továbbiakban velük kell felvenned a kapcsolatot, ha úgy gondolod, hogy neked van igazad.
Felvettem a kapcsolatot Unibet Istvánnal  és ezt írta:"Unibet számlája nincs zárolás alatt, PC-ről és tabletről is akadálytalanul beléphet."
Egy napig élt a bónusz elfogadására a lehetőség, nem hiszem, hogy ez az a bónusz lehetett.Azt írta majd tájékoztat.Egyébként lehet, hogy azért nem kapom meg, mert az új szabály alapján én nyertem 3 hónapon belül?Vagy ez csak szeptember végétől él és mindenki tiszta lappal indul?Azért köszi.



Foci Bajnokok Ligája, 3.Forduló
Szponzor: Bet365

1.hely: jalo14
Nyereménye: 15€ Bet365 számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :ok:

Hello! Nem jelentkezett még a bet365? Tegnap ismét beszéltem velük és csak azt mondják, hogy nov. végére lesz jóváírva! Légy' szi intézd már el hogy jóváírják!

Idézetet írta: redmunchen81 Dátum október 24, 2014, 10:22:44
Hello! Nem jelentkezett még a bet365? Tegnap ismét beszéltem velük és csak azt mondják, hogy nov. végére lesz jóváírva! Légy' szi intézd már el hogy jóváírják!

Szia. Amennyiben azt írták, hogy novemberben lesz jóváírva, akkor lehet, hogy úgy lesz.

Én írtam ezzel kapcsolatban, viszont az illetékesek jövő hét közepéig nincsenek irodában.

A bónuszod meg fogod kapni!

Ennél többet mit tehetnék?

Kosárlabda Euroliga 14/15 (Okt. 23-24)

Nyertes: mataux50
Nyereménye: 5€ Skrillen keresztül

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :ok:

Magyar Foci NB1 (Okt. 24-26)
Szponzor: Unibet

Nyertes: mignon
Nyereménye: 3.000 HUF Unibet számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :ok:

Foci Topligák (Okt. 24-27)
Szponzor: Bet365

1.hely: csatarid
Nyereménye: 10€ Bet365 számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :ok:

Kosárlabda Euroliga 14/15 (Okt. 30-31)

Nyertes: hajnalmaya96
Nyereménye: 5€ Skrillen keresztül

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :ok:

Tippjáték Október

Nyertes: robinho
Nyereménye: 10.000 HUF Skrillen keresztül

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :ok:

#209 november 05, 2014, 11:26:08, Milan
Magyar Foci NB1 (Okt.31 - Nov.2)
Szponzor: Unibet

Nyertes: hyperslow
Nyereménye: 3.000 HUF Unibet számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :ok: