Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kosárlabda Euroliga 15/16 (Okt. 29-30):

Nyertes: Salvio
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Magyar Foci NB1 (Okt. 31):

1.hely: G-DAWG
Nyereménye: 3.000 HUF Unibet bónusz

Gratula.  :topbet_125:

F1 Mexikó Nagydíja:

1.hely: Krisz
Nyereménye: 5.000 HUF Unibet bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Foci Topligák (Okt.30-Nov.2):

1.hely: Salvio
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Októberi winmasters bónuszt kapott már valaki ? Mert nekem nem jött még semmi , mikor kapjuk meg valaki tud valamit ?

Idézetet írta: trizna17 Dátum november 03, 2015, 20:12:53
Októberi winmasters bónuszt kapott már valaki ? Mert nekem nem jött még semmi , mikor kapjuk meg valaki tud valamit ?

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,10584.msg587761.html#msg587761

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 16, 2015, 14:43:48
Férfi Kézilabda BL (Okt. 7-11):

1.hely: baliizu
Nyereménye: 20€ Winmasters bónusz

Gratula.  :topbet_125:
Őszintén szólva csak most néztem meg ennek a fordulónak a hivatalos végeredményét,annyira biztosra vettem hogy én nyertem hogy többet a múlt hónapban nem is játszottam kézilabda tippligát(egy hónapban csak egyszer lehet nyerni).Csak most néztem rá a hivatalos végeredményre és látom hogy nem is én nyertem.Nem látom hogy hol a hiba,mit néztem el?(winmastersen biztosan játszottam,mert az előző havi megnyert bónuszt is le ki kellett játszanom.)Nem a pénzért írok-már biztos le is adtátok a nyerteslistát,grat baliizu-nak (a második helyhez  :avid:),hanem mert nem látom hogy milyen szabályt nem vettem figyelembe.Novemberben is úgyis nyerek még kézilabda-tippligát  :great: és nem akarok hibázni.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 04, 2015, 08:55:54
winmastersen biztosan játszottam,mert az előző havi megnyert bónuszt is le ki kellett játszanom.


Nem értem Red.Ebből mire kéne rájönnöm?Havonta egyszer lehet nyerni.Augusztusban nyertem,szeptemberben megkaptam és lejátszottam a kötelező forgatást;szeptemberben nyertem,októberben megkaptam és lejátszottam a kötelező forgatást.Hol a hiba?
(megnéztem:mindkét hónapban kötöttem olyan fogadásokat is amelyek nem számítanak a bónuszforgatásba - 1,8 odds alattiak)

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 04, 2015, 08:55:54
Őszintén szólva csak most néztem meg ennek a fordulónak a hivatalos végeredményét,annyira biztosra vettem hogy én nyertem hogy többet a múlt hónapban nem is játszottam kézilabda tippligát(egy hónapban csak egyszer lehet nyerni).Csak most néztem rá a hivatalos végeredményre és látom hogy nem is én nyertem.Nem látom hogy hol a hiba,mit néztem el?(winmastersen biztosan játszottam,mert az előző havi megnyert bónuszt is le ki kellett játszanom.)Nem a pénzért írok-már biztos le is adtátok a nyerteslistát,grat baliizu-nak (a második helyhez  :avid:),hanem mert nem látom hogy milyen szabályt nem vettem figyelembe.Novemberben is úgyis nyerek még kézilabda-tippligát  :great: és nem akarok hibázni.

Az említett verseny eredményhirdetésekor volt aktív bónuszod.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11161.msg582729.html#msg582729

A korábbi szabályoknak megfelelően szeptember 20.-október 20. között nem részesülhettél újabb Winmastersos bónuszban.

Az "elmaradt" nyeremény pedig pont beleesett ebbe a periódusba:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11161.msg584666.html#msg584666

Ok.Köszönöm.Szóval nem naptári hónap hanem 30 nap számít a két nyeremény között.

Más.Most látom hogy ebben a hónapban a Winmasters már nem szponzorál játékokat. Csak nem ők is  :atv: ?
Pedig pont a nálatok nyert bónuszok miatt regisztráltam hozzájuk,most meg a pókerbónuszukra vetettem szemet.
Tudtok valamit?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 04, 2015, 12:53:35
Ok.Köszönöm.Szóval nem naptári hónap hanem 30 nap számít a két nyeremény között.

Más.Most látom hogy ebben a hónapban a Winmasters már nem szponzorál játékokat. Csak nem ők is  :atv: ?
Pedig pont a nálatok nyert bónuszok miatt regisztráltam hozzájuk,most meg a pókerbónuszukra vetettem szemet.
Tudtok valamit?

Nem  :atv: . Legalábbis nincs információink ilyesmiről.

Átszervezzük egy picit a dolgokat, s a tippjátékokban felajánlott Winmasters bónuszok más úton lesznek kiosztva.

Én csak egy gyors köszönetet mondanék a Skrilles utalásotokért.
Ez az első nyereményem itt az oldalon.
Hatalmas élmény. :D

Idézetet írta: HT Dátum november 05, 2015, 08:35:40
Én csak egy gyors köszönetet mondanék a Skrilles utalásotokért.
Ez az első nyereményem itt az oldalon.
Hatalmas élmény. :D

További sok sikert a továbbiakban is.  :beerchug:

Foci Bajnokok Ligája, 4.Forduló:

1.hely: pato10kiki
Nyereménye: 15€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125: