Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kösz,de nem tudom,hogy ki érdeklődik hetek óta a winmasters bónuszról!!!Biztos keversz valakivel!
Szép napot! :D

Idézetet írta: Irtis Dátum május 10, 2016, 10:30:20
Nem az van, hogy ha valaki nem teljesíti a feltételeket, akkor a következő játékos lép a helyébe? Szóval ha mondjuk az 1. helyezett nem jogosult, akkor a 2. kapja az 1. nyereményét, a 3. a 2-ét, és így tovább. Kézilabda tippjátékban legalábbis így volt egyszer, mondjuk ott csak 1 nyertes van.
Akkor jelen esetben ugye én 100 eurót kaptam volna mert én voltam a 2.De csak az 50-et kaptam amit kiérdemeltem.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 10, 2016, 10:22:45
Én már jó pár napja megkaptam a bónuszt,vagyis korábban nézték meg hogy jogosult vagy-e a bónuszra.Ha akkor nem volt pénz a számládon akkor azért nem kaptad meg a bónuszt.Ha csak tegnap fizettél be akkor szerintem már elkéstél.
Legalább arra érdemes figyelni hogy itt mikor jelenik meg a nyertesek listája és legkésőbb akkor cselekedni hogy eleget tegyél a feltételeknek.Van egy-két napod minimum amíg átküldik a névsort a fogadóirodákhoz és ott megnézik.Ez is határeset de nekem eddig mindig bejött még,volt olyan hogy nem is számítottam nyereményre,de gyorsan cselekedtem amint tudomást szereztem a nyereményről(például így lett Winmasters számlám is).
Érdemes utánanézni hogy fogod-e tudni a feltételeket teljesíteni mert adott esetben mások örülnének egy nyereménynek amit te így elveszel előlük és szerintem kedvenc oldalunknak se jó reklám  az adott iroda felé ha olyanokat ajánl bónuszra akik nem kaphatnak a feltételek miatt.Szóval magaddal és mindenkivel kitolsz.(Meg is kérdezem a szerkesztőktől,nem lehetne-e hogy némelyik tippjátékban - a bet365-ös játékhoz hasonlóan - mondjuk egy screenshottal bizonyítsák a nyertesek a jogosultságot?Egy-két nap esetleges késedelemért cserébe pénz nem vész el és a szponzor fogadóirodák nemtetszését is el lehet kerülni.)

Képfeltöltést már nem igényelünk, mert az időigényes, és sokszor dedós szinten kell elmagyarázni, hogy ne tájképet töltsenek fel fogadást bizonyító képként.  :D

Idézetet írta: Irtis Dátum május 10, 2016, 10:30:20
Nem az van, hogy ha valaki nem teljesíti a feltételeket, akkor a következő játékos lép a helyébe? Szóval ha mondjuk az 1. helyezett nem jogosult, akkor a 2. kapja az 1. nyereményét, a 3. a 2-ét, és így tovább. Kézilabda tippjátékban legalábbis így volt egyszer, mondjuk ott csak 1 nyertes van.

Ha így lenne, akkor ezzel el tudnánk szórakozni minden hónapban egy jó pár napot.

Jelenleg az van, hogy kihirdetjük a nyertesek listáját, ezt meg átküldjük az irodához. Ők ellenőrzik, s aki teljesítette a feltételeket az megkapja, aki nem, az meg anélkül marad. A nyeremény meg nem marad meg, hanem elvesztődik.

Idézetet írta: jopy02 Dátum május 09, 2016, 22:33:18
Ne haragudjál,de miért is maradtam le róla???

Az eredményhirdetés után elküldjük a listát az irodához, ők azt ellenőrzik, s jóváírják a bónuszokat azoknak akik teljesítették a feltételeket.

A feltételeket a hónap során kell teljesíteni alap esetben, ami most Április volt. Van ugyebár egy pár nap tolerancia, amikor még mindig lehet teljesíteni a feltételeket (eredményhirdetésig).

A múltkori eset egy KIVÉTEL volt, s nem jelenti azt, hogy azt rendszeresen megengedi a Winmasters.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 10, 2016, 12:15:17
Képfeltöltést már nem igényelünk, mert az időigényes, és sokszor dedós szinten kell elmagyarázni, hogy ne tájképet töltsenek fel fogadást bizonyító képként.  :D
A 365Liga szabályzatában még képfeltöltés szerepel.Engem az zavar hogy esetleg a szponzor (és ahogy elnézem a Winmasters elég bőkezű)megelégeli a dolgot és elveszi/lecsökkenti a támogatást.Ez nyilván nem jó nektek sem és nekünk sem.Aki nem képes a feltételek minimumát se teljesíteni és mondjuk egy a kívánalmaknak megfelelő képet feltölteni az ne kapjon és kész.Úgyis mindig lesznek határesetek,meg értetlenek meg bepróbálkozók vagy csak figyelmetlenek (én se értelmeztem mindig jól a feltételeket,ha valami nem stimmelt akkor megkérdeztem,nem sírtam tele a fórumot),ti szigorúan döntetek és akinek nem tetszik azt egy időre irányítsátok a dühöngőbe.  :police:
Persze ti tudjátok mire van időtök,meg ennek kapcsán mennyire kell aggódni a szponzorokért.Csak segíteni akarok,részemről ezzel az észrevétellel lezártam.  :beerchug:

Időnk kb. nulla.  :)

A szponzor meg boldog, hogy megmarad a pénze.  ;D

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum május 10, 2016, 10:22:45

"Legalább arra érdemes figyelni hogy itt mikor jelenik meg a nyertesek listája és legkésőbb akkor cselekedni hogy eleget tegyél a feltételeknek."

Szerintem meg hó elején, mondjuk 2-án, 3-án, amikor az összes tipp ki van értékelve, már lehet tudni, hogy valaki helyezett lesz, és kapni fog bónuszt. Ki tudja, mik jönnek közbe, hol 10-én, hol akárhányadikán van eredményhirdetés, kár rá várni.

A 3 hete kihirdetett nyertesek Unibet-bónuszairól van információ,hogy hol "lebeg"?  ::)
Előre is köszi a választ!  :beerchug:

Idézetet írta: runin Dátum május 14, 2016, 14:57:04
Unibet-bónuszairól van információ,hogy hol "lebeg"?  ::)
Előre is köszi a választ!  :beerchug:

Foci Bajnokok Ligája, Elődöntők:

1.hely: baluk58
Nyereménye: 20€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Európa Liga, Elődöntők:

Nyertes: Nyuszika10
Nyereménye: 20€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

ATP Madrid Open (Máj. 1-8):

1.hely: pato10kiki
Nyereménye: 15€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Női Kézilabda BL FinalFour 2016:

Nyertes: naxosz
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Foci Topligák (Máj.7-8):

1.hely: Nyuszika10
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125: