Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hezo Dátum július 24, 2017, 21:00:29
Nem akarok hamar reklamálni de még nem kaptameg meg a bónusz.
Köszönöm.

Teljesen jogos a reklamáció, ugyanis a nap megsütötte az agyunkat, s a nyertesek listájáról te meg Pondrux lemaradtatok. Most viszont pótoltuk, s remélhetőleg gyorsan jóváírják bónuszaitokat.

Még egyszer elnézést kérünk.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 27, 2017, 13:46:21
Teljesen jogos a reklamáció, ugyanis a nap megsütötte az agyunkat, s a nyertesek listájáról te meg Pondrux lemaradtatok. Most viszont pótoltuk, s remélhetőleg gyorsan jóváírják bónuszaitokat.

Még egyszer elnézést kérünk.

Reméljük a másfél hónapos nyeremények is célba találnak holnap. :)

Idézetet írta: runin Dátum július 27, 2017, 14:28:24
Reméljük a másfél hónapos nyeremények is célba találnak holnap. :)

Valahol elakadhatott a dolog, mivel újra írtunk nekik ezzel kapcsolatban, s azt mondták, hogy holnap jóváíródnak. Reméljük, hogy így lesz.  :beerchug:


Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum július 27, 2017, 15:31:58
Nemcsak Nektek sütötte meg, hanem a fórumközösség jó pár játékosának is, akik nem tippeltek a Concacaf-kupa döntőjére  ;D ;D, amire én már 2 hete nem adtam le tippet és így lettem 2.!!!  :ok:

Baumgartner Zsolti pontszerzése jutott erről eszembe :D

CONCACAF Arany Kupa 2017:

1.hely: naxosz
Nyereménye: 15€ bet365 bónusz

2.hely: Agót Sport Team
Nyereménye: 5€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum július 27, 2017, 15:31:58
Nemcsak Nektek sütötte meg, hanem a fórumközösség jó pár játékosának is, akik nem tippeltek a Concacaf-kupa döntőjére  ;D ;D, amire én már 2 hete nem adtam le tippet és így lettem 2.!!!  :ok:

Lehet tudták, hogy te nem részesülhetsz ebben a nyereményben.  ;D

Heti Tenisz (Júl.17-24):

Nyertes: horzol
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

Bajnokok Ligája Selejtezők - 3.Kör:

1.hely: baliizu
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Európa Liga Selejtezők - 3.Kör:

1.hely: vigh88
Nyereménye: 7.500 HUF Sportingbet bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Magyar Foci NB1 (Júl. 22-23.):

1.hely: todika
Nyereménye: 3.000 HUF Unibet bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 27, 2017, 19:45:52
Valahol elakadhatott a dolog, mivel újra írtunk nekik ezzel kapcsolatban, s azt mondták, hogy holnap jóváíródnak. Reméljük, hogy így lesz.  :beerchug:

Vészesen közeleg a nap vége,de jóváíródásnak se híre,se hamva  :2funny:

Idézetet írta: runin Dátum július 28, 2017, 16:12:59
Vészesen közeleg a nap vége,de jóváíródásnak se híre,se hamva  :2funny:

Jelentem, bónusz jóváírodva!  :great: :redchug:

Idézetet írta: Trullli Dátum július 28, 2017, 16:37:08
Szeretnék érdeklődni, hogy ezen https://www.sportfogadas.org/tippjatek-versenyek?id=822 verseny kiértékelésénél a tippjáték szabályzat https://www.sportfogadas.org/tippjatek-szabalyzat mely pontjának megsértése alapján lett elvéve a nehezen megszerzett nyereményem és lettem kizárva az összes tippjátékból? Azért könyörgöm, ne szimpátia/unszimpátia, szeretet/utálat alapján döntsünk már, főleg olyankor, amikor a díjazás sokak 1 napi fizetése.

Szia,

Az általad említett szabályzat első mondata:
"A tippjátékban való szereplés ingyenes, egyedül csak arra van szükség, hogy regisztrálva legyél a Sportfogadas.org Fórumon."

Nos, mivel "Trulli" nevű fórumtag ki van tiltva a fórumról, így nem teljesíti a szabályzat első és legfontosabb feltételét. Ennek következtében a versenyeken sem szerepelhet, s természetesen a nyereményben sem részesülhet.