Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Akkor valamit nagyon benéztetek mert egy felhasználónévvel és egy eszközzel vettem részt a játékokban amiről most is írok!!!!
Nem tartom fernek a kizárásom!!!!
Nem lenne rossz ha valamivel alá is tudnátok támasztani a kizárásom,nem csak azzal,hogy megírjátok a több felhasználóval való belépésem,ami nem igaz!!!!
Ide írni lehet akármit!!!

Idézetet írta: jopy02 Dátum július 08, 2019, 18:36:22
Akkor valamit nagyon benéztetek mert egy felhasználónévvel és egy eszközzel vettem részt a játékokban amiről most is írok!!!!
Nem tartom fernek a kizárásom!!!!
Nem lenne rossz ha valamivel alá is tudnátok támasztani a kizárásom,nem csak azzal,hogy megírjátok a több felhasználóval való belépésem,ami nem igaz!!!!
Ide írni lehet akármit!!!

Nyugi, bizonyítékunk is van, nem csak úgy hasraütésszerűen hozzunk ilyen döntéseket.

A másik felhasználónév amivel szerepeltél: Messi33.

Érdekes!!!!
Az a felhasználónév az öcsémé,de ő viszont a saját eszközéről tud csak belépni mert a jelszavát sem tudja,el van neki mentve,és én sem tudom az ő jelszavát!
Szóval belépni erről az eszközről nem tudunk hozzá!
Na meg ha tudnám is neki a jelszavát akkor sem lépnék be az övével,mert nem vagyok akkora hülye,hogy kibasszak saját magammal mikor jó pozicióban vagyok!
Az meg a másik,hogy tisztességesen játszom mindig az oldalon már jó ideje!

Idézetet írta: jopy02 Dátum július 08, 2019, 20:56:44
Érdekes!!!!
Az a felhasználónév az öcsémé,de ő viszont a saját eszközéről tud csak belépni mert a jelszavát sem tudja,el van neki mentve,és én sem tudom az ő jelszavát!
Szóval belépni erről az eszközről nem tudunk hozzá!
Na meg ha tudnám is neki a jelszavát akkor sem lépnék be az övével,mert nem vagyok akkora hülye,hogy kibasszak saját magammal mikor jó pozicióban vagyok!
Az meg a másik,hogy tisztességesen játszom mindig az oldalon már jó ideje!

Szia Jopy,

Már régóta a fórumon vagyok, ez mindig is így volt, benne van világosan a szabályzatban, hogy egy IP cím, egy játékos. Sajnos, ha van valakinek 5 öccse, akkor is 1 IP-ről csak egyikőtök játszhat, mivel az Adminok így tudják csak szűrni a csalókat. (Mert ismerve a magyar közeget, biztos van egy pár.. :(

Nekem is annó öcsém akart regisztrálni, de mondtam, neki hogy ha regisztrál és miatta nem kapom meg a nyereményem egy játékban, akkor megütöm  ;D (Azóta már 5 éve jár Wing-tsun kungfura, szóval azóta ez a kijelentésem már nem él... ;D) Szóval a lényeg, hogy sajnos ez van, ez a szabály már évek óta, így vagy te, vagy az öcséd tud csak játszani.

@SPF Admin erre esetleg valami azonosítási rendszert nem lehetne bevezetni? Vagy az már túl macerás lenne? Mondjuk azt is ki lehetne játszani, mert beregisztrálom anyámat, faterom, öcsém és akkor van megint csak 4 accom ''játékra''..Kényes kérdés ez..

Szia!
Köszi az infót,jó fej vagy!
Értelek,de nálunk az a helyzet,hogy külön saját telóról nyomatjuk a játékot,nem gépről.Gépról igen könnyen belehet lépni máséhoz.Szóval ezért sem vágom azt,hogy lehetett bejelentkezni az én telómról neki,mikor eleve nálam van szinte mindig,meg ugye mint leírtam nem tudja a jelszavát fejből,neki minden elvan mentve a saját telefonján és és úgy lép be az oldalra.
Én sem tudom az ő jelszavát.
Szóval nagyon nem gömbölyű itt valami!
Ilyenkor meg bassza az embert az ideg :(

Idézetet írta: jopy02 Dátum július 08, 2019, 22:24:28
Szia!
Köszi az infót,jó fej vagy!
Értelek,de nálunk az a helyzet,hogy külön saját telóról nyomatjuk a játékot,nem gépről.Gépról igen könnyen belehet lépni máséhoz.Szóval ezért sem vágom azt,hogy lehetett bejelentkezni az én telómról neki,mikor eleve nálam van szinte mindig,meg ugye mint leírtam nem tudja a jelszavát fejből,neki minden elvan mentve a saját telefonján és és úgy lép be az oldalra.
Én sem tudom az ő jelszavát.
Szóval nagyon nem gömbölyű itt valami!
Ilyenkor meg bassza az embert az ideg :(

Itt most nem arról van szó, hogy ő bejelentkezett a te felhasználóddal. Arról van szó, hogy azonos az IP.
Például otthoni wi-fi.

Egyetlen egy megoldás van erre: nem szerepeltek azonos versenyben. Mondjuk te szerepelsz az SPF Ligában, ő az SPF Kupában, te az egyik tippjátékban, ő a másikban stb.

Idézetet írta: davixxx Dátum július 08, 2019, 21:47:36
Szia Jopy,

Már régóta a fórumon vagyok, ez mindig is így volt, benne van világosan a szabályzatban, hogy egy IP cím, egy játékos. Sajnos, ha van valakinek 5 öccse, akkor is 1 IP-ről csak egyikőtök játszhat, mivel az Adminok így tudják csak szűrni a csalókat. (Mert ismerve a magyar közeget, biztos van egy pár.. :(

Nekem is annó öcsém akart regisztrálni, de mondtam, neki hogy ha regisztrál és miatta nem kapom meg a nyereményem egy játékban, akkor megütöm  ;D (Azóta már 5 éve jár Wing-tsun kungfura, szóval azóta ez a kijelentésem már nem él... ;D) Szóval a lényeg, hogy sajnos ez van, ez a szabály már évek óta, így vagy te, vagy az öcséd tud csak játszani.

@SPF Admin erre esetleg valami azonosítási rendszert nem lehetne bevezetni? Vagy az már túl macerás lenne? Mondjuk azt is ki lehetne játszani, mert beregisztrálom anyámat, faterom, öcsém és akkor van megint csak 4 accom ''játékra''..Kényes kérdés ez..

Van egy határ, amit szerintem már nem érdemes átlépni, mert nagyon nagy felelősséggel jár.
Például az azonosítás is, beküldött dokumentumok, azt hol tárold biztonságban? stb. stb.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 09, 2019, 11:50:02
Van egy határ, amit szerintem már nem érdemes átlépni, mert nagyon nagy felelősséggel jár.
Például az azonosítás is, beküldött dokumentumok, azt hol tárold biztonságban? stb. stb.

Persze, jogos.. Főleg, ebben a mai GDPR-os világban.. :laugh: :redchug:

Szóval azt mondod ha egy wifin keresztül fogadunk,más más eszközzel akkor is bukta van?
Én azt hittem magában az eszköz amivel bejelentkezel(gép,telefon,tablet)annak az IP címe számít csak.

Idézetet írta: jopy02 Dátum július 09, 2019, 15:47:58
Szóval azt mondod ha egy wifin keresztül fogadunk,más más eszközzel akkor is bukta van?
Én azt hittem magában az eszköz amivel bejelentkezel(gép,telefon,tablet)annak az IP címe számít csak.

Ha eszközt néznénk, akkor simán mindenki játszana legalább 2 felhasználóval (telefon + gép). Ne adj Isten több eszköz legyen otthon, mert akkor nő a nyerési lehetőség.  :D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 10, 2019, 11:07:39
Ha eszközt néznénk, akkor simán mindenki játszana legalább 2 felhasználóval (telefon + gép). Ne adj Isten több eszköz legyen otthon, mert akkor nő a nyerési lehetőség.  :D
megyek haza, mocorgást hallok a hűtőből, hát a tejfel próbál az okoshűtőn keresztül az ORG-ra regisztrálni  ;D

Fasza
Én mindig csak saját teloról játszom
Ha mondjuk saját teloról fogadok,egy wifin,és néha mobilnettel is akkor is bukó a mutatvány?

Egy IP, egy felhasználó.
Teljesen mindegy, hogy kombinálod-e mobilnettel, akkor is be fogsz jelentkezni az otthoniról is, ami ugyanúgy egynek számít a testvéredével együtt. Ergo, sajnos ki lesztek zárva a játékból.
Ezt úgy lehet kiküszöbölni, hogy megegyeztek, melyikőtöknek melyik játék fekszik és mivel játszik. Esetleg valamelyikőtök elköltözik otthonról.  ;D

Az pedig már lehet csak számomra érdekes, hogy eddig a testvéred nem szólt hozzá a vitához és csak te képviseled a családot, miközben őt is kitiltották. Lehetséges, hogy számára kevésbé fontos ez a dolog, bár, ahogyan látom, ő is nyert már az oldalon tippjátékban.

Kb 5eve mar ertetlenkedtel itt, ugyanugy nem kaptal nyeremenyt ip problemak miatt.

Mondd meg a 'tesodnak' ne jatszon es ha nyersz kap a nyeremenybol, vagy te jatsz a tippjatekkal, o meg az spf ligaban.




Idézetet írta: jopy02 Dátum július 11, 2019, 10:36:54
Fasza
Én mindig csak saját teloról játszom
Ha mondjuk saját teloról fogadok,egy wifin,és néha mobilnettel is akkor is bukó a mutatvány?

Úgy látom az üzenet nem ment át, olvastad át még egyszer.