Szigorúan baseball.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum április 13, 2014, 10:52:29
Mai 3/6  20x1 egység

3or more run score play/ 3 vagy több pontos félinning

Miami - Philadelphia   odds: 3,20
Toronto - Baltimore   odds: 3,20
Kansas - Minnesota  odds: 3,20

Houston - Texas   odds: 3,10
Chicago WS - Cleveland  odds: 3,20
Boston - NY Yankees   odds: 3,10



Mai tutim:  Boston - NY Yankees odds: 3,10   Tét: 5egység
Nova kezd a Yankeesnél, szerintem a Boston szét üti. Elég gyengén kezdték a bajnokságot, ideje felpörögni, tagnap is kikaptak. Ma javítani kell és a jenkik sem verhetetlenek.


Egyenleg -35egység

Papíron működik élesben meg nem. Jellemző. 2nap után komolynak tűnő mínusz,de végül is számoltam vele, hogy lesznek ilyen napok,de nem gondoltam arra hogy egyből 2 zsinórban. Megyünk tovább. :)

#16 április 15, 2014, 02:05:46, ncis88
Még nincsenek kint az oddsok, de ezeket fogom tenni.

LAA - OKL   odds: 3,30
ARI - NYM   odds: 3,20
CIN - PIT   odds: 3,40
TB - BAL   odds: 3,40
MIL - STL   odds: 3,50
SDG - COL   odds: 3,60


A másik 3at is megjátszom. Legalább egy 2pontos fél-inning a meccsen.

ATL - PHI
WSH - MIA
SEA - TEX

össz odds: 2,00 (kerekítve)  tét: 10 egység



#17 április 15, 2014, 03:56:40, ncis88
Idézetet írta: ncis88 Dátum április 14, 2014, 15:05:40
Még nincsenek kint az oddsok, de ezeket fogom tenni.

LAA - OKL   odds: 3,30
ARI - NYM   odds: 3,20
CIN - PIT   odds: 3,40
TB - BAL   odds: 3,40
MIL - STL   odds: 3,50
SDG - COL   odds: 3,60


A másik 3at is megjátszom. Legalább egy 2pontos fél-inning a meccsen.

ATL - PHI
WSH - MIA
SEA - TEX


össz odds: 2,00 (kerekítve)  tét: 10 egység         +10 egység



Jól kezdődött az éjjel. kopp-kopp. 2 meccsem megy a fő szelvényről, 1 jött is már, a másikon meg pontokkal és ütésekkel indítottak a csapatok, szóval jók a kilátások. Nagyon kéne az a 2/2 a másik 4meccs kezdése előtt.

#18 április 15, 2014, 03:18:41, ncis88
Pittsburgh - Cincinnati meccsen 6inning alatt ütöttek eddig 9! ismétlem 9! HR-t.. ÉS nem volt 3pontos inning.. Nem hiszem el. Úgy esnek a HR-ok, mint a single ütések egy normális meccsen.

*megvan a 10. HR is.. nem meglepő módon csak 1 pontos..

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 12, 2014, 16:47:35
De az én fogadásaim nem a kimenetelre fognak menni, hanem arra hogy a mérkőzés során lesz-e legalább egy inning ahol elér bármelyik csapat 3pontot.
Erre a WillHill kínál oddsot rendszerint 3.00körül, de akár 3.20as oddsot is el lehet csípni.
Észrevettem, hogy elég gyakran van 3pontos inning.

szia,

sztem itt nem arra fogadsz, hogy lesz-e olyan inning amelyikben bármelyik csapat elér 3 pontot...

3 or more run scoring play - ez azt jelenti lesz-e bármikor a meccsen olyan akció amelyikből 3 pontot (run-t) érnek el egyszerre...

példa erre a ma hajnalban lejátszott

SEA Mariners (R Elias) @ TEX Rangers (C Lewis)  –  3 Or More Run Scoring Play?    Igen @ 3.20    Vesztett

meccs, ahol a 6. inningben a Seattle 6 runt ért el, viszont egyik sem volt 3 pontos játék, 1 és 2 pontonként csipegették össze...


#20 április 15, 2014, 12:18:36, ncis88
Uramisten.  Tessék jelölni a hónap lúzere címre.

Teljesen igazad van gomes. Ez nem azt jelenti, amit gondoltam. Régebben korábban fogadtam erre, és nyertem, akkor ugye nem tűnt fel hogy mi a hiba(valószínűleg volt egy 3pontos játék)
Eddig 2 kivétellel papíron csináltam, és az a 2 is bukott(így ez a rendszer halott. 6meccsen jó ha egyszer leeseik egy 3pontos HR vagy egy tripla ütés amivel talán beérhet egyszerre 3 játékos.)
Megmondom őszintén nem néztem vissza a szelvényeket amiket tettem eddig, így észre sem vettem, hogy amire én azt hittem nyertes azt ők vesztesnek értékelik ki. Mivel nem volt még nyeremény így az sem hiányzott, hogy feltűnjön valami nem oké.

Elnézést kérek mindenkitől ez nagyon-nagyon félrement.

Nem tudom miért csak most gondolom ezt végig, de annyiszor van 3pontos inning,(túl sokszor is) hogy csődbe menne ha nem nekik lenne igazuk, és a 3 1pontos HR is számítana egy inningben.


Közben eszembe jutott, anno amikor először fogadtam erre, először vesztesnek értékelték ki a szelvényemet, én meg reklamáltam, hogy ugyan az egyik inningben volt 3pont, és jóváírták utólag. Elképzelhető, hogy valójában nem volt 3pontos játék, csak ők sem voltak tisztában mit takar a dolog, mert mégis kifizettek.

Azért kösz, hogy szóltál, eddig észre sem vettem hogy kurva rossz irányba tartok..

HÓNAP LÚZERE


*chaten megkérdeztem a scoring play azt jelenti hogy egy ütés, vagyis egy ütés alatt kellene 3pontot csinálni.
Megpróbálom megkeresni azt a korábbi fogadást amit fentebb említettem.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 15, 2014, 12:13:10

*chaten megkérdeztem a scoring play azt jelenti hogy egy ütés, vagyis egy ütés alatt kellene 3pontot csinálni.
Megpróbálom megkeresni azt a korábbi fogadást amit fentebb említettem.

szia,

igen sztem azt jelenti, hogy 1 játékon belül, vagyis egy ütéssel célbaér 3 játékos "scoring play" (nem így írnák - 3 run by inning vagy vmi hasonló)
de köszönöm, hogy beírtad ezt a fogadási lehetőséget...
sztem a 2 pontosok majdnem minden meccsen jönnek, azokat lehet kombizni és ez a 3 pontos is jó lehet...

én 5/3 -ba néztem, figyelni fogom

Igen a 2scoring play jó lehet, az majdnem mindig esik, ha nem pontszegény a meccs.. 2ponthoz elég egy single ütés ha a 2.és 3. bázison vannak az emberek, mert ugye a 2.bázisról is beérhet simán, ha gyors, és és az a single ütés elég jó.

Lehet áttérek én is erre. Meg akkor az over/underre. Van még 50egységem, elbaszom akkor már ezt is :DD

mikor szokta kitenni az oddsokat a willhill?


Bocsi, de ezt nem kehet kihagyni


"Közben eszembe jutott, anno amikor először fogadtam erre, először vesztesnek értékelték ki a szelvényemet, én meg reklamáltam, hogy ugyan az egyik inningben volt 3pont, és jóváírták utólag"
[/size]
[/size]Ebből lehetne egy Chuck norris vicc is akár :-)

#26 április 16, 2014, 21:32:00, ncis88
Mint írtam nem adjuk fel, csak átalakultunk.

Cincinnati Reds - Pittsburgh Pirates
    over 7.0   odds:2,05     tét: 5 egység[/color]

Baltimore Orioles - Tampa Bay Rays    Baltimore nyer  odds: 1,99   tét: 5 egység

New York Yankees - Chicago Cubs   under 8.0    odds: 1,74    tét: 5 egység


összesítés: + 3,65 egység

#27 április 17, 2014, 00:33:40, ncis88
Alaposan utánanéztem a NYM-ARI meccsnek, így hozok egy jo csomó tippet, aztán majd meglátjuk mennyire megy félre.. :D


Lesz ütés az első NYM fél-inningben    odds: 1,52     tét: 2 egység
Lesz ütés az első ARI fél-inningben     odds: 1,47     tét: 2 egység

NY Mets nyer    odds: 2,37   tét: 3 egység
NY Mets -1,5    odds: 3,15   tét: 2 egység

7,5 run felett    odds: 1,50   tét: 6 egység

rossz előérzetem van :DD


élőben tettem még egyet 1-0-s Mets vezetésnél

NY Mets -1,5 odds: 2,25   tét: 5 egység

összesítés: +4,66 egység



#28 április 17, 2014, 00:32:35, ncis88
NY Yankees - CHI Cubs     NY Yankees nyer   odds: 1,66   tét: 5egység

WAS Nationals - MIA Marlins     over 6,5    odds: 1,80    tét: 5 egység         
                                             over 7,5    odds: 2,40    tét: 3 egység
                                             over 8,5    odds: 3,00    tét: 2 egység

Élőben: WilliamHill  1-0-s Boston vezetésnél.

Boston Red Sox -1,5   odds: 2,05    tét: 5 egység


Elfelejtettem említeni, hogy a kudarcba fulladt willhilles próbálkozás után a bet365-n folytatom.
Hagytam egy kevesebbet az előbbin,de a legtöbb fogadás a beten lesz. Ez most azért a willhillen megy, mert a beten nincs élőben a boston meccs