Számbá

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci VB 2014: melyik csapat lesz a végső győztes?

Németország
33 (71.7%)
Argentína
13 (28.3%)

Összes szavazó: 44

Szavazás lezárva: július 14, 2014, 00:13:36

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 09, 2014, 11:01:16
Azért ez a Diego Costa mégsem buta gyerek hogy a brazil helyett a spanyol válogatottat választotta  ;D

Dehogynem  :D Eleve előbb esett ki. Másrészről otthon játszhatott volna vbt. Harmadrészt nem lenne konkurenciája aranysárga-zöld mezben. Egy hatalmas birka ez a Costa.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 09, 2014, 11:12:27
Dehogynem  :D Eleve előbb esett ki. Másrészről otthon játszhatott volna vbt. Harmadrészt nem lenne konkurenciája aranysárga-zöld mezben. Egy hatalmas birka ez a Costa.

Fredet senki nem tudta volna kiszorítani ebből a csapatból!   ;D

Egész véletlenül nem azért fütyülték ki szerencsétlent, mert Brazíliában játszik és így jobban ismerik (kedvelik)?

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 09, 2014, 11:12:27
Dehogynem  :D Eleve előbb esett ki. Másrészről otthon játszhatott volna vbt. Harmadrészt nem lenne konkurenciája aranysárga-zöld mezben. Egy hatalmas birka ez a Costa.
Gondolom mindkét csapatot újra kell építeni és valahogy úgy érzem hogy a spanyoloknál jobb az alap ehhez és a közeljövőben erősebbek lesznek mint a brazilok.Az igaz hogy a spanyoloknál meg kell majd küzdenie mindig a csapatba kerülésért míg a jelenlegi brazil csapatban akár a nyugdíjas koráig játszhatna de akármilyen sikert inkább csak az előbbiek színeiben érhet el.Hacsak nem Konföderációs Kupát szeretne nyerni  ;)


Na kíváncsi vagyok mi lesz itt ha a Selecao elveszti a bronzmeccset is, a tegnapi után már volt egy kis fosztogatás meg jó pár buszt fel is gyújtottak, márpedig szerintem Hollandia simán elverné őket és Argentínának is bőven lenne esélye ellenük.

Úgy érzem valaki tegnap hullarészegre itta magát.

Vártam már az ilyen fake képeket :D

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Megemelem a kalapom a németek előtt ... Számomra félelmetes és egyben lenyűgöző volt az amit tegnap produkáltak. Angela Merkel kancellár asszony nem véletlenül mondta a portugálok elleni 4:0 után - "A döntőre ismét eljövök fiúk !" Nekem az is tetszett, hogy Lőw - Guardiolával ellentétben - nem akarta bebizonyítani a világnak, hogy Lahm balszélsőként is milyen jó ... egyszerűen (és nagyszerűen) visszatette őt az igazi helyére - jobbhátvédnek!
A ma esti holland-argentin azért várhatóan szorosabb lesz ... Olvastam, hogy van Persie lehet, hogy nem fog játszani, de az argentinoknak De Maria (?) jobban fog hiányozni. Hollandia mégiscsak
"Németalföld" és a fociban is fellelhető számos hasonlóságuk a németekhez. Akkor lenne igazán jó a meccs szerintem ha az első gólt a hollandok szereznék (ha jól tudom, az argentinok eddig minden meccsen vezettek?) ... mert akkor az argentinoknak is focizni kellene és nem lenne fél perc egy bedobás, és egy perc egy szabadrúgás.

Nem én találtam ki, de nagyon tetszik :
"Mennyire van Brazília Németországtól ? - Egy hétre ... !"

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !
???

Lahm a balszélső..

De Maria meg Di Maria :D

Lőw meg Löw...  ::)

ANNYIRA sajnáltam, hogy a Bánfi meg Halmai nem meséltek a saját 1:7-es élményeikről...


Hollandia - Argentína

Foci VB 2014 - Elődöntő
Időpont: Július 9, 22:00 (magyar idő szerint)
Helyszín: Arena Corinthians (Sao Paulo)
Közvetítés: m1
Egymás elleni mérleg (győzelem – döntetlen – vereség):  4 – 3 – 1
Játékvezető: Cuneyt Çakir (Törökország)

Messi vagy Robben? Oranje vagy Albiceleste? Van Gaal vagy Sabella? Unalom vagy izgalom? Gólok vagy helyzetek? – kérdés ismét akad bőven, melyekre választ csak a mérkőzés ad számunkra. Tény, hogy az egyenes kieséses szakaszban többször kívántuk már a torna végét a futball imitálása miatt, de Robben és Messi képes lehet arra, hogy ébren tartson minket a késői órákban is.

Olvasd el a mérkőzés beharangozóját, illetve tippelj a mérkőzésre, s 8.000 forintot nyerhetsz:


Vélemények? Tippek?

Idézetet írta: kunisse Dátum július 09, 2014, 14:11:03
Na kíváncsi vagyok mi lesz itt ha a Selecao elveszti a bronzmeccset is, a tegnapi után már volt egy kis fosztogatás meg jó pár buszt fel is gyújtottak, márpedig szerintem Hollandia simán elverné őket és Argentínának is bőven lenne esélye ellenük.

Aki mindenképpen fosztogatni és gyújtogatni akar, az a vb-győzelem után is megtette volna "örömében".  :)
Igaz, most van rá esély, hogy többen csatlakoznak a bulihoz...

Idézetet írta: gonczi Dátum július 09, 2014, 16:30:47
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Nekem az is tetszett, hogy Lőw - Guardiolával ellentétben - nem akarta bebizonyítani a világnak, hogy Lahm balszélsőként is milyen jó ... egyszerűen (és nagyszerűen) visszatette őt az igazi helyére - jobbhátvédnek!

Löw a francia meccs előtt:

"– Már meghoztam a döntésemet Lahm szereplésről. Kitartok emellett és nem kívánok rajta változtatni – mondta az 54 éves szövetségi kapitány. – Lahm csak abban az esetben játszhat jobbhátvédet, ha vészhelyzet alakul ki. Több olyan játékos is van a csapatunkban, akik remek képességeiknek köszönhetően több poszton is bevethetőek. Tudom, mindig lesznek arról viták, ki, miért és melyik poszton játszik."