NFL Fogadások 2014/2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Szerintem playoff mindenképp legyen! Azért az egy meccs mégiscsak egy meccs, ott már minden lehet, ahogy a valódi rájátszásban is!  ;)

Ha más nem is jön, 8 csapattal neki tudunk menni egy draftnak. Persze 10 csapattal kicsit izgibb lenne, de így már el lehet kezdeni :great:

Akkor vki csináljon egy topicot és ott megszavazzuk a draft időpontot, felállásokat, playoffot...  Még úgyis jelentkezik egy-két ember csak az a lényeg, hogy párosan legyünk.
Mivel jövőhét csütörtökön kezdődik az alapszakasz addig a draftot le kéne zavarni. Felőlem lehet jövő hét elején is a draft de általában a hétvégén szoktak ráérni a legtöbben. :)

1: Ghastly
2: priest (chaten jelentkezett)
3: junglefever
4: Jabba
5: RedMunchen2013
6: psychocska
7: Colonel Jessup
8: Attla$
9: prigioni1

Most így állunk, csináltam egy szavazást a draft időpontról ezen a linken elérhető: http://doodle.com/v8dbb9tpddmzmmhq
Valamikor estefelé lenne jó gondolom mindenkinek de azt még ráér tisztázni.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum augusztus 28, 2014, 20:49:15
Most így állunk, csináltam egy szavazást a draft időpontról ezen a linken elérhető: http://doodle.com/v8dbb9tpddmzmmhq
Valamikor estefelé lenne jó gondolom mindenkinek de azt még ráér tisztázni.
Csak egyre szavaztam, az tuti, de valószínűleg a többit is meg tudom oldani valahogy.  :ok:

A draft több mint valószínű hogy jövőhéten hétfőn vagy kedden lesz,méghozzá késő délután-este (ahogy a többségnek jó lesz). Pontosan azért hogy ezt a pár kérdést eldöntsünk,illetve páros létszámban legyünk meg.
De amennyiben majd nem jönnek a visszajelzések, akkor tejhatalommal  :ok: illetve aki visszajelez azokkal eldöntjük .

Bár én afelé hajlok , hogy minden alapon hagyok, kivéve a W/R pozíciót,amit kibővítenék 3-ra, és a Bench,azaz a cseréket 6-ról 8-ra növelném, így megragadva azt hogy nem vagyunk olyan sokan. így szerintem már egész korrektül menedzselhető lenne egy csapat. Ha jól számolom 10 játékos + 1 DEF lenne 8 cserével. 10 csapatnál pedig a playoff már nem optionális.

Mit szóltok ehhez? (esetleg csak 2 W/R és 7 csere?)

Én eddig az összest úgy játszottam, hogy 7játékos+1rúgó+1védelem és 6csere. De tőlem lehet bárhogy :)

Idézetet írta: psychocska Dátum augusztus 28, 2014, 23:00:14
Én eddig az összest úgy játszottam, hogy 7játékos+1rúgó+1védelem és 6csere. De tőlem lehet bárhogy :)

Igen én is, csak az 16 csapatos volt, így 10 csapattal többen maradnak ki,gondoltam ezzel jobb lehetne a bajnokság.

Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 28, 2014, 22:51:09
A draft több mint valószínű hogy jövőhéten hétfőn vagy kedden lesz,méghozzá késő délután-este (ahogy a többségnek jó lesz). Pontosan azért hogy ezt a pár kérdést eldöntsünk,illetve páros létszámban legyünk meg.
De amennyiben majd nem jönnek a visszajelzések, akkor tejhatalommal  :ok: illetve aki visszajelez azokkal eldöntjük .

Bár én afelé hajlok , hogy minden alapon hagyok, kivéve a W/R pozíciót,amit kibővítenék 3-ra, és a Bench,azaz a cseréket 6-ról 8-ra növelném, így megragadva azt hogy nem vagyunk olyan sokan. így szerintem már egész korrektül menedzselhető lenne egy csapat. Ha jól számolom 10 játékos + 1 DEF lenne 8 cserével. 10 csapatnál pedig a playoff már nem optionális.

Mit szóltok ehhez? (esetleg csak 2 W/R és 7 csere?)

Legyen 3 WR/RB 8 csere. Amúgy a draftot akkor kéne amikor a legtöbben ráérnek mert az, hogy pár játékossal többet kell húzni annyira nem számít, mintha vki kihagyja a draftot...

IdézetAmúgy a draftot akkor kéne amikor a legtöbben ráérnek mert az, hogy pár játékossal többet kell húzni annyira nem számít, mintha vki kihagyja a draftot...

Nem nagyon értem hogy jön össze a draft időpontja a több játékossal  ;)

Vasárnapig lehet jelentkezni, az utolsó páros számig jelentkezővel zárul a bazár.( 10,12,14,16...)
Autodraft van, illetve előre is be lehet állítani kiket szeretnénk,ha esetleg nem érnénk rá az adott pillanatban.

Akkor ha a többieknek is jó, 3 WR/RB, 8 csere,kivéve ha nem leszünk hirtelen 14-en vagy többen,akkor marad az alapfelállás.

Majd az email címét írja be mindenki vagy küldje el PÜ-ben nekem,úgy tudom a meghívókat küldeni.

Úgy értem, hogy ha olyan napra teszed a draftot amikor alig ér rá vki, akkor nem sok értelme van az egésznek. Az autodraft szar a pre-draft se lesz olyan mintha ha ott van az ember élőbe ezért csináltam a szavazást időpontról.

Mennyi eltiltott van idén te jó ég!

Dwyane Bowe, Ray Rice, Jerome Simpson, Aldon Smith, Josh Gordon, Daryl Washington és ez csak néhány név a sok közül.

Jelentkezek én is, ha kell még ember, kipróbálom

Szerintem így nem lesz ebből semmi. :-\