Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kunisse Dátum április 24, 2015, 11:59:46
Érdekes amúgy hogy nem tűnik fel neki hogy cirka egy éve tökéletesen értelmetlen és haszontalan dolgokkal tölti a munkaidejét  ;D ;D ;D

Jól megfizetik őket, nem mindegy  :D


#647 április 24, 2015, 22:54:14, Milan
Idézetet írta: szilvih Dátum április 24, 2015, 12:38:19
EZt hallottátok? A Fortunawin is kivonul...
http://www.fortunaweb.hu/Fortunawin_fogadok__figyelem__Kivonul_a_ceg_Magyarorszagrol_

Régi sztori, említettük korábban. Egyébként az egész online piacról kivonulnak, nem csak a magyarról.

Ez a most felkerült dhoze.com csak nekem tűnik gyanúsan bwin klónnak? Amúgy a büdös életben nem hallottam róluk


Idézetet írta: Assassin Dátum május 16, 2015, 20:51:20
Nem ijesztgetni szeretnék, de azért engem kicsit nyugtalanít a hír:

http://www.fortunaweb.hu/Kemenyen_bunteti_az_engedely_nelkuli_oldalakon_jatszokat_a_belga_hatosag715

Miért nyugtalanít? Van erre vonatkozó szabályzat Magyarországon? Tudtom szerint nincs. Addig nem büntethet senki.

A lengyeleknél már börtönbüntetéssel is fenyegetik a játékosokat.  ;D  :D

A megfélemlítés a legjobb fegyver.

Idézetet írta: TiB Dátum május 16, 2015, 21:29:00
De ez a belgáknál történt, ott például még van eltartott uralkodó.
Itt is van   :D

Idézetet írta: TiB Dátum május 16, 2015, 21:29:00
De ez a belgáknál történt, ott például még van eltartott uralkodó is, illetve törvényes eutanázia. Szóval ez a hír nekem csak és kizárólag Lacapi miatt nyomja fel a vérnyomás, ettől függetlenül én most teszek egy fogadást valamelyik nagyon illegális fogadóirodánál.

Meg is vagyok rettenve nagyon!  ;D Közben egyre-másra nyilnak a Ladbrokes irodák, újabban tipico és betsson irodák is, szóval aggódni nem kell a lelki békém miatt! :D

#654 május 17, 2015, 23:03:28, Geradossz
Amúgy ez az egész akkora f**zság.  Most ha én elmegyek németországba és ott a nemzetközi lottózóba fogadok, akkor az is illegális, magyarországon nincs engedélye... Miben különbözik az, hogy én egy netes irodában fogadok, vagy fizikálisan egy más országbeli irodában. Amúgy is EU-sok vagyunk, akkor illegális horvátországban levágatni a hajam, vagy épp bevásárolni tejet, sört, csokit? Amugyis most minek blokkolgatnak még? Lesz egyáltalán koncessziós díj? Egyébként ha befizetsz skrillre meg kell adni ugye h szerencsejátékra kell a pénz, vagy csak ugy simán. Ezt az állam tudja valahonnan, hogy te szerencsejátékra fizettél e be és milyen pénzt fizettél ki onnan ha a saját számládra utalod? A választ előre is köszi!

Idézetet írta: Geradossz Dátum május 17, 2015, 22:32:19
Amúgy ez az egész akkora f**zság.  Most ha én elmegyek németországba és ott a nemzetközi lottózóba fogadok, akkor az is illegális, magyarországon nincs engedélye... Miben különbözik az, hogy én egy netes irodában fogadok, vagy fizikálisan egy más országbeli irodában. Amúgy is EU-sok vagyunk, akkor illegális horvátországban levágatni a hajam, vagy épp bevásárolni tejet, sört, csokit? Amugyis most minek blokkolgatnak még? Lesz egyáltalán koncessziós díj? Egyébként ha befizetsz skrillre meg kell adni ugye h szerencsejátékra kell a pénz, vagy csak ugy simán. Ezt az állam tudja valahonnan, hogy te szerencsejátékra fizettél e be és milyen pénzt fizettél ki onnan ha a saját számládra utalod? A választ előre is köszi!

Igazad van, s ezt a dolgot hozzák fel érvként a külföldi online fogadóirodák is, mármint a "szabad piacot", a "szolgáltatások szabad áramlását", de ezt egy monopolista államnak nehéz feldolgoznia úgy, hogy nem is akarja.

Jelen állás (törvények) szerint nincs lehetőség külföldi online irodáknak engedélyt vásárolniuk. Az egész szerencsejáték ipar a Szerencsejáték Zrt., illetve Andy Vajna és Szima Gábor kezében van.

Az államnak fogalma sincs, hogy te egy külföldi pénztárca segítségével milyen tranzakciókat bonyolítasz le: online fogadsz, vagy pont bugyit vásárolsz Kazahsztánból.

Idézetet írta: bendehal Dátum május 16, 2015, 21:01:47
A megfélemlítés a legjobb fegyver.

Az, abban nagyon jók. Bolhából elefántot.

Egyébként legyünk őszinték, mi a belgának az a 200 euró büntetés?

Idézetet írta: Milan Dátum május 18, 2015, 11:08:51

Egyébként legyünk őszinték, mi a belgának az a 200 euró büntetés?

A havi átlagkereset kb. 2200 € körül mozog. Jellemzően azonban a fogadóirodákban nem ők ülnek, és nem is azok, akik havi szinten 10 ropi fölött keresnek. A "fogadóhelyiségek" többségében a bevándorlók körében népszerűek, akik a "segíjt" akarják megtöbbszörözni. A "nagyhalak" kaszinóznak, és nem itt, hanem Luxembourgban, Franciaországban, Monacoban...

Gondoltam kipróbálom, mi van akkor, ha egy blokkolt oldal címét bemásolom a google translate-be és azon keresztül nyitom meg... és az történt amire számítottam, gond nélkül elérhető az oldal  ;D Szóval zenmate helyett tökéletes a google fordító is  :D

Idézetet írta: dynand Dátum május 19, 2015, 13:41:55
Gondoltam kipróbálom, mi van akkor, ha egy blokkolt oldal címét bemásolom a google translate-be és azon keresztül nyitom meg... és az történt amire számítottam, gond nélkül elérhető az oldal  ;D Szóval zenmate helyett tökéletes a google fordító is  :D

A google fordítót meg nem blokkolhatja Raskóné, mert Vida Ildikónak még szüksége lehet rá!   :ok: