Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Marmint olyan privat szemelykent? mesz, a zsebedben zsiros koteg tizezres? szerintem nem. 99% szazalek hogy nem...Es meg csak tanacsadas moge se tudod elrejteni... :D


Napok óta nem megy nálam a Zenmate német IP-vel  :bash: Másnál is fennáll ez a probléma?

Idézetet írta: dynand Dátum október 26, 2015, 20:53:53
Napok óta nem megy nálam a Zenmate német IP-vel  :bash: Másnál is fennáll ez a probléma?

Néha akad. Akkor mindig váltok románra, majd vissza, általában bejön.


"Az Európai Unió megszavazta, hogy a szolgáltatóknak mindenféle diszkrimináció nélkül át kell engedni az internetes tartalmat, bármi is legyen az.""

Én inkább a cikk utolsó mondatát idézem, azt hiszem az vonatkozik a mi kis kommunizmusunkra.

"Az EU döntése után azt nyilatkozta, hogy semmi sem fog változni, úgy fogják alakítani a törvényeket, hogy megmaradhasson a szűrés."

"A szolgáltatóknak tehát néhány kivételtől eltekintve nem szabad blokkolni semmit. Ez a néhány kivétel illegális tevékenységekhez tartozik."

Simán beleszúrják a "kivétel"-hez az online sportfogadást.  :D

http://propeller.hu/itthon/3167598-eljatszotta-lopott-60-milliot-vagyonor

Nem az volt a hivatalos indoklás a blokkolás mellett, hogy a Szerencsejáték Zrt. majd jól figyel a szerencsejátékfüggőkre? Ehhez képest, a videó szerint, amikor az alkalmazottak megtudták, hogy hatvan millát akar feltenni a srác, átkísérték egy másik lottózóba, mert amelyikbe betért, ott csak negyvenet verhetett volna el...

OFF: Szerinttetek kb. hány évre számíthat?

Idézetet írta: Assassin Dátum október 31, 2015, 07:46:02
http://propeller.hu/itthon/3167598-eljatszotta-lopott-60-milliot-vagyonor

Nem az volt a hivatalos indoklás a blokkolás mellett, hogy a Szerencsejáték Zrt. majd jól figyel a szerencsejátékfüggőkre? Ehhez képest, a videó szerint, amikor az alkalmazottak megtudták, hogy hatvan millát akar feltenni a srác, átkísérték egy másik lottózóba, mert amelyikbe betért, ott csak negyvenet verhetett volna el...

OFF: Szerinttetek kb. hány évre számíthat?

De mekkora állat az ember, én amikor hallottam, szinte felháborodtam mennyire idióta. Hatvan milla csak az ölébe hullik, senki nem tudja meg. Függő, oké, tegyél tíz millát, már az is geci sok. Két hónap múlva menj nyugdíjba, költözz el, vegyél lakást, nyaralj, élj mint Marci Hevesen. Erre felrakja mindet, és még el is bukja 1, azaz egy (!!!) meccsen. És utána még vesz egy orvosi szikét, amivel még az öngyilkosságot is elrontja...

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 31, 2015, 11:28:52
De mekkora állat az ember, én amikor hallottam, szinte felháborodtam mennyire idióta. Hatvan milla csak az ölébe hullik, senki nem tudja meg. Függő, oké, tegyél tíz millát, már az is geci sok. Két hónap múlva menj nyugdíjba, költözz el, vegyél lakást, nyaralj, élj mint Marci Hevesen. Erre felrakja mindet, és még el is bukja 1, azaz egy (!!!) meccsen. És utána még vesz egy orvosi szikét, amivel még az öngyilkosságot is elrontja...

Súlyos beteg a pali. Azt nem tudom, hogy érted, hogy az ölébe hullott amikor ellopta és több mint valószínű, hogy másnap már körözték volna.
Viszont az komoly lett volna ha bejön a tipp és a hiányzó pénzt visszacsempészi valahogy a nyereményt meg megtartja... tippmix free bet 61 millióig  ;D

Idézetet írta: Assassin Dátum október 31, 2015, 07:46:02
http://propeller.hu/itthon/3167598-eljatszotta-lopott-60-milliot-vagyonor

Nem az volt a hivatalos indoklás a blokkolás mellett, hogy a Szerencsejáték Zrt. majd jól figyel a szerencsejátékfüggőkre? Ehhez képest, a videó szerint, amikor az alkalmazottak megtudták, hogy hatvan millát akar feltenni a srác, átkísérték egy másik lottózóba, mert amelyikbe betért, ott csak negyvenet verhetett volna el...

OFF: Szerinttetek kb. hány évre számíthat?

Lehet, hogy csak átbukta valamelyik ismerőse Pinnacle számlájára.    ;D

Ül majd 3-5 évet (ez csak tipp), aztán él boldogan a pénzből. hehe

Egyébként ez a Bonn-Bilbao lehetett?


Sziasztok!
Marathonbet-et, Betvictort tud valaki használni itthonról valahogy?