Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Őrült Király Dátum december 04, 2014, 16:16:03
Hellò! Tud valaki willhillhez alternatív linket?

Én sem találtam alternatív linket! Hola-val működőképes, de csak google chrome-mal! --> hola.org <--  :ok:

Idézetet írta: Manover Dátum december 10, 2014, 19:16:32
Én sem találtam alternatív linket! Hola-val működőképes, de csak google chrome-mal! --> hola.org <--  :ok:
Dehat ez honapok ota kinn van a cimlapon.
http://www.sportfogadas.org/cikk-hogyan-keruld-ki-a-blokkolast-256.html

Gyengebbek kedveert: benne van az alt wh cim.

Igen, csak az alternatív linken nem lehet belépni.


Idézetet írta: luckyzoz Dátum december 10, 2014, 23:22:55
Hopp
Oke, vagom, de en szeptember ota nem magyar IP-rol netezem, engem siman beengedett gond nelkul.
Akkor ez van. Viszont a linket ki is lehet emiatt venni akkor a cikkbol.

Elméletileg dolgoznak azon az alternativ cimen. Küldtünk nekik tesztelési adatokat meg amiket kértek, csak nem tudom miért nem haladnak vele.

#591 december 17, 2014, 20:02:12, sportfogado1
 :)

Ezt kaptam most:

"Az ez évi szerencsejáték szabályozás miatt úgy döntöttünk, hogy megszüntetjük a hu.OnlineBingo.eu-t. Nehéz szívvel szüntetjük meg az oldalt, de sajnos az oldal üzemeltetése nem lehetséges a továbbiakban."

Itt még nem is olyan régen a BK-ös Zsófi  volt a háziasszony  :-*

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 30, 2014, 16:42:55

Itt még nem is olyan régen a BK-ös Zsófi  volt a háziasszony  :-*

Zsófika szomorúan kezdi az újévet.

Sziasztok megtudnà valaki mondani hogy melyek azok a fogado irodàk amelyek legàlisak magyarorszàgon és nem kell adozni a nyeremény utàn?


#595 december 30, 2014, 18:35:39, bendehal
Idézetet írta: fjimbo84 Dátum december 30, 2014, 18:27:21
Sziasztok megtudnà valaki mondani hogy melyek azok a fogado irodàk amelyek legàlisak magyarorszàgon és nem kell adozni a nyeremény utàn?
Elég hosszú a lista, nem tudom menni fog-e..
Úgy kezdődik tipmix, és ha jól emnlékszem úgy végződik tippmixpro.

Ha kihagytam egyet szóljatok  ;D

Hát az csak a TippmixPro.  A többi illegális, vagyis nem legális mert ha akarnák sem tudnák magukat legálissá tenni. De ne aggódj, adózni nem kell, csak ha észrevesz a NAV, amire  csak akkor van esély, ha havonta milliókat küldesz a bankszámládra.  :)

Idézetet írta: fjimbo84 Dátum december 30, 2014, 18:27:21
Sziasztok megtudnà valaki mondani hogy melyek azok a fogado irodàk amelyek legàlisak magyarorszàgon és nem kell adozni a nyeremény utàn?
A nemzetközi licensszel rendelkező online szerencsejáték cégek honlapjait úgy blokkolták Magyarországon, hogy a magyar kormány meg sem adta nekik az esélyt a legális működésre. Az eljárás ellentmond az Európai Uniós jogoknak. Mint ismert, a szerencsejáték törvény módosításával félig megteremtette ugyan a távszerencsejáték jogi kereteit a Parlament, viszont még nem fogadta el annak végrehajtási rendeletét.

Az online szolgáltatás határon átnyúló szolgáltatásnak minősül. Ezek a cégek külföldön jogszerűen, szabályos körülmények között bejegyzett vállalatok, onnan szolgáltatnak és ott adóznak. 2004. május 1-től Magyarország is az Európai Unió tagja, ezzel pedig elfogadta az áruk és szolgáltatások szabad mozgásának alapelvét. Az Európai Unió Bírósága a szolgáltatásnyújtás szabadsága korlátozásának tekinti a másik tagállamban letelepedett szolgáltatásnyújtók által az interneten keresztül, az adott tagállami hatóság által kiállított engedély nélküli működésének megtiltását.

Jól látom, hogy az összes iroda blokkolását feloldották? Minden bejön a szokott címen, még a bwin is. vagy csak nemek van valami ultratrükkös beállításom amiről magam sem tudok??

Idézetet írta: leroi Dátum január 15, 2015, 21:24:58
Jól látom, hogy az összes iroda blokkolását feloldották? Minden bejön a szokott címen, még a bwin is. vagy csak nemek van valami ultratrükkös beállításom amiről magam sem tudok??

Ahogy arra számítani lehetett találtak maguknak más elfoglaltságot recskáné és a bandája, rájöttek, hogy ezzel a blokkolósdival csak adtak a szarnak egy pofont és leszálltak róla. Ugyanez lezajlott az elmúlt pár évben Bulgáriában, Csehországban, meg még ki tudja hány helyen, pár iroda kivonult az országból (véglegesen vagy csak átmenetileg) aztán minden visszaállt a régi kerékvágásba. Remélhetőleg ez a téma a fórum archívumban végzi hamarosan és nem is kerül elő többé  :beerchug: