Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Wezli Dátum június 30, 2015, 15:11:05
Na a pinnacle is a listán :(
Ha tenyleg pina kell, akkor nem eleg listakat gyartani, muszaj lesz csinalnod is valamit.  :cya: :D 8)

Idézetet írta: junglefever Dátum június 30, 2015, 17:28:41
Ha tenyleg pina kell, akkor nem eleg listakat gyartani, muszaj lesz csinalnod is valamit.  :cya: :D 8)

Ú te, ezen dolgozz még egy kicsit, nagyon izzadtságszagú!

Sziasztok!
Jövő héten külföldre megyek nyaralni és ebből adódóan olyan kérdésem lenne, hogy az irodák problémázhatnak-e amiatt, hogy nem magyar IP-címmel lépek be hozzájuk ezalatt a másfél hét alatt?
A megkövezést vállalom, hogy ha valami nagy baromságot kérdeztem, de jobb biztosra menni. :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum július 07, 2015, 16:53:49
Sziasztok!
Jövő héten külföldre megyek nyaralni és ebből adódóan olyan kérdésem lenne, hogy az irodák problémázhatnak-e amiatt, hogy nem magyar IP-címmel lépek be hozzájuk ezalatt a másfél hét alatt?
A megkövezést vállalom, hogy ha valami nagy baromságot kérdeztem, de jobb biztosra menni. :)
Én rendszeresen holland IP-ről játszom, eddig még semmi gondom nem volt. Egyszer a sbobet kérdezett rá hogy miért lépek külföldi IP-ről be, egyszer pedig a pinnacle korlátozott le  :) 1 napra 1 centre, mert a pinnacle a hollandokat nem fogadja. Aztán megirtam nekik, hogy olyan a munkám, hogy gyakran vagyok külföldön. Néhány óra alatt megoldódott.

Idézetet írta: benedek185 Dátum július 07, 2015, 16:53:49
Sziasztok!
Jövő héten külföldre megyek nyaralni és ebből adódóan olyan kérdésem lenne, hogy az irodák problémázhatnak-e amiatt, hogy nem magyar IP-címmel lépek be hozzájuk ezalatt a másfél hét alatt?
A megkövezést vállalom, hogy ha valami nagy baromságot kérdeztem, de jobb biztosra menni. :)

Nem csak IP alapján azonosítanak. Az egyes eszközöknek is van követhető azonosítója. Azaz, ha kiviszed a telefonod/tableted/laptopod és ott egy free wifire csatlakozol, nem foglalkoznak vele, mert látják, hogy az eszköz a szokásos. Ha teljesen idegen helyen lépsz be, idegen eszközről, akkor több szempontból is lehet probléma. De ez nem szentírás. Iroda válogatja. Viszont akkor sem feltétlen vágnak rögtön ki, lehet, hogy csak rákérdeznek.

Értem, nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)

raskóné már saját magukat is blokkolja?
www.szf.hu


Telekomos mobilnettel blokkolva van a betfair is. Az anyátok picsáját!

Betfair nálam már blokolva van !

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne,hogy ma blokkolták a Betfair irodát,viszont én évek óta szinte csak ott fogadok.Az Opera böngésző ZenMate bővítményével be tudok lépni,de német IP-címmel.Arra lennék kíváncsi,hogy hosszabb távon lehet-e ennek következménye(mivel a feltöltött személyin magyar lakcím található) a Betfairnél esetleg a NAv-nál.
Köszönöm a segítséget!
Üdv:Tusky08

Max a betfair rákérdez, hogy mi is a gond. El kell mondani és nem lesz semmi probléma.

Idézetet írta: Tusky0818 Dátum július 23, 2015, 16:30:24
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne,hogy ma blokkolták a Betfair irodát,viszont én évek óta szinte csak ott fogadok.Az Opera böngésző ZenMate bővítményével be tudok lépni,de német IP-címmel.Arra lennék kíváncsi,hogy hosszabb távon lehet-e ennek következménye(mivel a feltöltött személyin magyar lakcím található) a Betfairnél esetleg a NAv-nál.
Köszönöm a segítséget!
Üdv:Tusky08


Ezt nem lehet előre megmondani: volt olyan iroda, amelyik tiltás nélkül is azonnal kihajintotta a magyarokat (Betdaq), más meg kifejezetten élvezetét leli recskáné sz*patásában (Sportingbet).
A Betdaq azért dobott ki, mert az angol licensz-szabályok szerint lehetnek ugyan fogadóik sportfogadást korlátozó országokból, max. 4-5%, ha jól emlékszem. Egyszerűbbnek tűnt megszabadulni tőlünk, mint számolgatni az arányokat. Namármost, megnézni ugyan nem tudom, de attól tartok az angol licenszt a Betfair is megszerezte...

Idézetet írta: trianonstorno Dátum július 23, 2015, 18:06:46

Ezt nem lehet előre megmondani: volt olyan iroda, amelyik tiltás nélkül is azonnal kihajintotta a magyarokat (Betdaq), más meg kifejezetten élvezetét leli recskáné sz*patásában (Sportingbet).
A Betdaq azért dobott ki, mert az angol licensz-szabályok szerint lehetnek ugyan fogadóik sportfogadást korlátozó országokból, max. 4-5%, ha jól emlékszem. Egyszerűbbnek tűnt megszabadulni tőlünk, mint számolgatni az arányokat. Namármost, megnézni ugyan nem tudom, de attól tartok az angol licenszt a Betfair is megszerezte...

Van:
https://secure.gamblingcommission.gov.uk/gccustomweb/PublicRegister/PRAccountDetails.aspx?accountNo=2062

#689 július 23, 2015, 21:37:38, Andrew76
Nekem nem is ír ki semmit, csak simán nem jön be az oldal. (Betfair) Hogy azt a k.... anyukájukat!  >(
Kipróbáltam:
Zenmate+Németország=Befizetés OKÉ
Bet Angel Basic= Játék OKÉ  :great: