Február 27, 2021, 04:20:20 am CET

Szerző Téma: Online Fogadóirodák Blokkolása  (Megtekintve 151608 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Wezli

Re:Online Fogadóirodák Blokkolása
« Válasz #675 Dátum: Június 30, 2015, 15:11:05 pm CEST »
Na a pinnacle is a listán :(

Nem elérhető junglefever

« Válasz #676 Dátum: Június 30, 2015, 17:28:41 pm CEST »
Na a pinnacle is a listán :(
Ha tenyleg pina kell, akkor nem eleg listakat gyartani, muszaj lesz csinalnod is valamit.  :cya: :D 8)

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Wezli

« Válasz #677 Dátum: Június 30, 2015, 19:18:53 pm CEST »
Ha tenyleg pina kell, akkor nem eleg listakat gyartani, muszaj lesz csinalnod is valamit.  :cya: :D 8)

Ú te, ezen dolgozz még egy kicsit, nagyon izzadtságszagú!

Nem elérhető benedek185

« Válasz #678 Dátum: Július 07, 2015, 16:53:49 pm CEST »
Sziasztok!
Jövő héten külföldre megyek nyaralni és ebből adódóan olyan kérdésem lenne, hogy az irodák problémázhatnak-e amiatt, hogy nem magyar IP-címmel lépek be hozzájuk ezalatt a másfél hét alatt?
A megkövezést vállalom, hogy ha valami nagy baromságot kérdeztem, de jobb biztosra menni. :)

Nem elérhető ede

« Válasz #679 Dátum: Július 07, 2015, 17:05:33 pm CEST »
Sziasztok!
Jövő héten külföldre megyek nyaralni és ebből adódóan olyan kérdésem lenne, hogy az irodák problémázhatnak-e amiatt, hogy nem magyar IP-címmel lépek be hozzájuk ezalatt a másfél hét alatt?
A megkövezést vállalom, hogy ha valami nagy baromságot kérdeztem, de jobb biztosra menni. :)
Én rendszeresen holland IP-ről játszom, eddig még semmi gondom nem volt. Egyszer a sbobet kérdezett rá hogy miért lépek külföldi IP-ről be, egyszer pedig a pinnacle korlátozott le  :) 1 napra 1 centre, mert a pinnacle a hollandokat nem fogadja. Aztán megirtam nekik, hogy olyan a munkám, hogy gyakran vagyok külföldön. Néhány óra alatt megoldódott.

Nem elérhető szumos

« Válasz #680 Dátum: Július 07, 2015, 17:06:51 pm CEST »
Sziasztok!

Nem csak IP alapján azonosítanak. Az egyes eszközöknek is van követhető azonosítója. Azaz, ha kiviszed a telefonod/tableted/laptopod és ott egy free wifire csatlakozol, nem foglalkoznak vele, mert látják, hogy az eszköz a szokásos. Ha teljesen idegen helyen lépsz be, idegen eszközről, akkor több szempontból is lehet probléma. De ez nem szentírás. Iroda válogatja. Viszont akkor sem feltétlen vágnak rögtön ki, lehet, hogy csak rákérdeznek.

Nem elérhető benedek185

« Válasz #681 Dátum: Július 07, 2015, 17:11:42 pm CEST »
Értem, nagyon szépen köszönöm a segítséget. :)

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #681 Dátum: Július 07, 2015, 17:11:42 pm CEST »

butyi

« Válasz #682 Dátum: Július 20, 2015, 12:39:56 pm CEST »
raskóné már saját magukat is blokkolja?
www.szf.hu

butyi

« Válasz #683 Dátum: Július 21, 2015, 08:24:00 am CEST »

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #684 Dátum: Július 23, 2015, 07:39:38 am CEST »
Telekomos mobilnettel blokkolva van a betfair is. Az anyátok picsáját!

Nem elérhető sade63

« Válasz #685 Dátum: Július 23, 2015, 07:41:04 am CEST »
Betfair nálam már blokolva van !

Nem elérhető Tusky0818

« Válasz #686 Dátum: Július 23, 2015, 16:30:24 pm CEST »
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne,hogy ma blokkolták a Betfair irodát,viszont én évek óta szinte csak ott fogadok.Az Opera böngésző ZenMate bővítményével be tudok lépni,de német IP-címmel.Arra lennék kíváncsi,hogy hosszabb távon lehet-e ennek következménye(mivel a feltöltött személyin magyar lakcím található) a Betfairnél esetleg a NAv-nál.
Köszönöm a segítséget!
Üdv:Tusky08

Nem elérhető vmlinuz

« Válasz #687 Dátum: Július 23, 2015, 18:00:56 pm CEST »
Max a betfair rákérdez, hogy mi is a gond. El kell mondani és nem lesz semmi probléma.

Nem elérhető trianonstorno

« Válasz #688 Dátum: Július 23, 2015, 18:06:46 pm CEST »
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne,hogy ma blokkolták a Betfair irodát,viszont én évek óta szinte csak ott fogadok.Az Opera böngésző ZenMate bővítményével be tudok lépni,de német IP-címmel.Arra lennék kíváncsi,hogy hosszabb távon lehet-e ennek következménye(mivel a feltöltött személyin magyar lakcím található) a Betfairnél esetleg a NAv-nál.
Köszönöm a segítséget!
Üdv:Tusky08

Ezt nem lehet előre megmondani: volt olyan iroda, amelyik tiltás nélkül is azonnal kihajintotta a magyarokat (Betdaq), más meg kifejezetten élvezetét leli recskáné sz*patásában (Sportingbet).
A Betdaq azért dobott ki, mert az angol licensz-szabályok szerint lehetnek ugyan fogadóik sportfogadást korlátozó országokból, max. 4-5%, ha jól emlékszem. Egyszerűbbnek tűnt megszabadulni tőlünk, mint számolgatni az arányokat. Namármost, megnézni ugyan nem tudom, de attól tartok az angol licenszt a Betfair is megszerezte...

Nem elérhető SPF Admin

« Válasz #689 Dátum: Július 23, 2015, 18:43:03 pm CEST »

Ezt nem lehet előre megmondani: volt olyan iroda, amelyik tiltás nélkül is azonnal kihajintotta a magyarokat (Betdaq), más meg kifejezetten élvezetét leli recskáné sz*patásában (Sportingbet).
A Betdaq azért dobott ki, mert az angol licensz-szabályok szerint lehetnek ugyan fogadóik sportfogadást korlátozó országokból, max. 4-5%, ha jól emlékszem. Egyszerűbbnek tűnt megszabadulni tőlünk, mint számolgatni az arányokat. Namármost, megnézni ugyan nem tudom, de attól tartok az angol licenszt a Betfair is megszerezte...

Van:
https://secure.gamblingcommission.gov.uk/gccustomweb/PublicRegister/PRAccountDetails.aspx?accountNo=2062

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #689 Dátum: Július 23, 2015, 18:43:03 pm CEST »