Tipster Liga - Nyugat Vs. Kelet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Gyanús, hogy én vagyok a hülye de nem értem tisztán ;D NBA lebonyolításba megy és lesz egy nagydöntő vagy a 8 fő egy csapatban van és úgy kell megvernie a másikat?

Érthető ez, lényeg, hogy bejussak és megnyerjem amindenteldöntőnagyonnagydöntőt :D Jelentkeznék keletre ennek örömére.

Nem gáz akkor, hogy én már sok vagyok keletre?

Nyugati csoportba jelentkeznék, ha még van hely :)
Így már világos a lebonyolítás  :beerchug:

Nem akarok okoskodni, de 6 hét nekem kicsit hosszú időnek tűnik így elsőre. Nem lenne célravezetőbb heti 4 tipp, és 4 hét?

Jövök nyugatra ha még lehet. Igaz én inkább délen vagyok, illetve a dunától keletre, de azért beférek nyugatra nem? Tiszta logikus  ;D

Szerintem a 4. tippem inkább lefele kellene menni, mivel ha valaki "bemákol" valami nagy oddsot, akkor tetemes előnyre tehet szert. Inkább behoznék egy 1.25-1.50 odds közötti skálát 0.5 pontért.

Idézetet írta: TiB Dátum július 28, 2014, 22:36:52
1.20 és 1.50 között?
Szerintem az simán jó lehet.  :ok:
1.20-1.50 között, az meg 0,5 pontot kapna.
Amúgy lehet én is hozzáadok egy 10 euróst az össztéthez amit a győztes kap.  :ok:




Közbe már Lord leírta  ;D

#24 július 28, 2014, 22:53:11, Lord
Ti, mint a fórumunk krémje, nagyon fontosak vagytok az oldal számára, ezért úgy döntöttem, hogy egy 100 eurós kezdőnyereményt felajánlok az alapszakasz győztesének, mely összeg a rájátszásra természetesen jelentősen növekedni fog.

A játékhoz sok szerencsét kívánok.

Üdv.: Milan

(azért Lord felhasználói fiókjáról írok, mert vmlinuz megint a pálinkát választotta a munka helyett, és megint elállított valamit a rendszeren, ezért a sajátommal nem tudok belépni  :knuppel2: )

Ui.: dehogy értek veled egyet, töröld ki a könnycseppeket a szemedből. Te 1.20-at írtál, én 1.25-öt :D És benne vagyok.

Idézetet írta: Lord Dátum július 28, 2014, 22:51:02
Ti, mint a fórumunk krémje, nagyon fontosak vagytok az oldal számára, ezért úgy döntöttem, hogy egy 100 eurós kezdőnyereményt felajánlok az alapszakasz győztesének, mely összeg a rájátszásra természetesen jelentősen növekedni fog.

A játékhoz sok szerencsét kívánok.

Üdv.: Milan

(azért Lord felhasználói fiókjáról írok, mert vmlinuz megint a pálinkát választotta a munka helyett, és megint elállított valamit a rendszeren, ezért a sajátommal nem tudok belépni  :knuppel2: )

Ui.: dehogy értek veled egyet, töröld ki a könnycseppeket a szemedből. Te 1.20-at írtál, én 1.25-öt :D És benne vagyok.

Mindig is tudtam hogy aranyból van a szíve a mi adminunknak  ;D  :beerchug:  :great:

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 28, 2014, 22:44:04

Amúgy lehet én is hozzáadok egy 10 euróst az össztéthez amit a győztes kap.

Ha már ez a két díszpéldány is felajánlott valamit, akkor nem maradhatok le tőlük.
Én is "benevezek" 3000 forinttal, amit én utalással tudok teljesíteni, mivel nem jó a Skrillem.

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 28, 2014, 23:02:08
Mindig is tudtam hogy aranyból van a szíve a mi adminunknak  ;D  :beerchug:  :great:
egyre izgalmasabb kezd lenni ez a verseny :)

Idézetet írta: Lord Dátum július 28, 2014, 23:08:06
Ha már ez a két díszpéldány is felajánlott valamit, akkor nem maradhatok le tőlük.
Én is "benevezek" 3000 forinttal, amit én utalással tudok teljesíteni, mivel nem jó a Skrillem.
Realosok is pénzt adnak? Mi van itt? Karácsony????  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 28, 2014, 23:09:56
Realosok is pénzt adnak? Mi van itt? Karácsony????  ;D
Adnak? Miről beszélsz? Elég lesz a Sangriából. A győztes fogja megkapni, szóval marad a bankszámlámon  ;) ;D ;D Tudod, realos vagyok....vagy nyerünk, vagy megvesszük :D