Hosszútávú (Long term) fogadások!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ronaldo BL gólkirályságán már én is gondolkodtam de azért csak 9 gólos már Luiz Adriano is. És még 2 csoportmeccs hátravan + a Sahtar is továbbjut a nyolcaddöntőbe úgy néz ki ami ugyebár 2 további meccset jelent. Ibrahimovicon tanakodok 2.50-es szorzóért! 5 gól a lemaradása Gignac-hoz képest de tegnap már visszatért! Ez is ígéretes szorzó! Vagy Müller a Bundesligában 9-es szorzóért.

hamarosan kézi eb a csajoknál
három ország nyerhet:
Norvégia
Montenegró
Dánia

Mi nem, mert valaki úgyis elkovacsiszolja. Talán egy bomba Görbével és Pálingerrel még lett volna picike esély. Szerbeknél van egy-két sérült kulcsjátékos, és most nem otthon játszanak. Pineau vezette franciák is elcsúsznak valahol. Németország nálam mindig sötét, de nem hiszem, hogy akkora meglepit okoznának. spanyol, horvát, orosz, román nálam nem játszik
Itt vagy papírforma norvég siker lesz, vagy nyer Montenegró, vagy Dánia, bár a dánok formaidőzítése azért kérdéses, mert már most formában vannak  :D Norvégiát 4.5-ért, Montikat 5.75-ért, dánokat 17-es szorzón lehet rakni, több, mint 100%-os profitért.


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 28, 2014, 19:07:05
hamarosan kézi eb a csajoknál
három ország nyerhet:
Norvégia
Montenegró
Dánia

Mi nem, mert valaki úgyis elkovacsiszolja. Talán egy bomba Görbével és Pálingerrel még lett volna picike esély. Szerbeknél van egy-két sérült kulcsjátékos, és most nem otthon játszanak. Pineau vezette franciák is elcsúsznak valahol. Németország nálam mindig sötét, de nem hiszem, hogy akkora meglepit okoznának. spanyol, horvát, orosz, román nálam nem játszik
Itt vagy papírforma norvég siker lesz, vagy nyer Montenegró, vagy Dánia, bár a dánok formaidőzítése azért kérdéses, mert már most formában vannak  :D Norvégiát 4.5-ért, Montikat 5.75-ért, dánokat 17-es szorzón lehet rakni, több, mint 100%-os profitért.

A dánok oddsát "kicsit" levitték, jelenleg 7,5.

Reál Madrid tripla idén Unibeten 21-es szorzóért.

Kissé merész, de Bet365-ön ugyanez már csak 13as.

tippmixprón még 14-es a dánok oddsa, ráadásul ugye ott legálisan gazdagodhatunk.  :-X
sportingbeten volt 17-es is a dán szorzó, amikor tettem, nem tudom, azóta milyenre esett arrafelé

Szerintem vagy norvég vagy dán győzelem lesz! Nem tudom, hogy melyik csapat milyen erős kerettel indul az EB-n de szerintem északi győzelem várható! A most zajló Möbelringen Cup-ból sem tudom, hogy mennyire lehet kiindulni. Dánok eddig két győzelemmel állnak(norvég,szerb). A norvégok vereség Dániától, és egy sovány 1 gólos győzelem a franciák ellen.

Aranylabdára milyen valós esélyeket láttok? CR 1.16-os szorzója kb. 10 napja emelkedett az azóta nem változó 1.20-ra, Neuer 5.50, Messi 11.00. Mennyi érték van ebben az 1.20-ban, bátorság-e nagyobb téttel megküldeni?

Ázsia-kupára nézegettem az ajánlatokat reggel és megakadt a szemem egy opción:

Dél-Korea nyeri az Ázsia-kupát 4,50 !!!

Meglepetésre megverték a házigazda ausztrálokat, így 3db 1-0-ás győzelemmel első helyen léptek tovább az A csoportból. Ezzel mondhatni a könnyebbik ágra kerütlek, hiszen míg a másik ágon valószínűleg a házigazda ausztrálok mellett Japán is ott lesz, addig a dél-koreai csapatnak jut a B csoport másodikja a negyeddöntőben, majd az elődöntőben találkozhat a C1-D2 győztesével. A B csoport második helyén Szaúd-Arábia vagy Üzbegisztán fog végezni, ez holnap fog eldőlni, hiszen reggel 10:00-től egymás ellen játszanak. A C1 az Egyesült Arab Emirátusok vagy Irán lesz, míg a D2 nagy valószínúséggel Irak. Ennél a három csapatnál szerintem mindnél erősebb Dél-Korea. Én úgy kalkulálok, hogy döntőbe jutnak Ki Sung-Yongék, ott pedig Ausztrália vagy Japán lesz az ellenfelük és +al ki lehet majd szállni.

Idézetet írta: Jenci84 Dátum január 17, 2015, 13:12:05
Ázsia-kupára nézegettem az ajánlatokat reggel és megakadt a szemem egy opción:

Dél-Korea nyeri az Ázsia-kupát 4,50 !!!

Meglepetésre megverték a házigazda ausztrálokat, így 3db 1-0-ás győzelemmel első helyen léptek tovább az A csoportból. Ezzel mondhatni a könnyebbik ágra kerütlek, hiszen míg a másik ágon valószínűleg a házigazda ausztrálok mellett Japán is ott lesz, addig a dél-koreai csapatnak jut a B csoport másodikja a negyeddöntőben, majd az elődöntőben találkozhat a C1-D2 győztesével. A B csoport második helyén Szaúd-Arábia vagy Üzbegisztán fog végezni, ez holnap fog eldőlni, hiszen reggel 10:00-től egymás ellen játszanak. A C1 az Egyesült Arab Emirátusok vagy Irán lesz, míg a D2 nagy valószínúséggel Irak. Ennél a három csapatnál szerintem mindnél erősebb Dél-Korea. Én úgy kalkulálok, hogy döntőbe jutnak Ki Sung-Yongék, ott pedig Ausztrália vagy Japán lesz az ellenfelük és +al ki lehet majd szállni.

Hagytam végig menni, kár volt, mert a döntőt elkúrták! (azt magyarázza meg valaki, hogy 16-oson belül miért akar sarkalni a koreai védő?? :bash:)

Valakinek van valami ígéretes hosszútávú tippje(i) így a szezon kezdetén? Bármelyik fogadóirodától ill. bármelyik sportágból jöhet!


Ismer valaki olyan külföldi oldalt amely hosszútávú fogadásokkal foglakozik! Legyen az fórum vagy pedig mások tippjei láthatóak?

Idézetet írta: vinatieri Dátum augusztus 23, 2015, 21:53:47
Ismer valaki olyan külföldi oldalt amely hosszútávú fogadásokkal foglakozik! Legyen az fórum vagy pedig mások tippjei láthatóak?
Miért ennyire fontos a hosszú táv?

Idézetet írta: vinatieri Dátum augusztus 23, 2015, 21:53:47
Ismer valaki olyan külföldi oldalt amely hosszútávú fogadásokkal foglakozik! Legyen az fórum vagy pedig mások tippjei láthatóak?
Minden masodik nyilvanos 'blogabet' oldal.
Miert?

Nekem biztosabbnak tűnnek a hosszútávú fogadások! Egy számomra nagyobb összeget szeretnék két alkalommal megduplázni! Erre pedig a hosszútávú fogadásokat látom a legbiztosabbnak! Emiatt ragaszkodok ennyire a hosszútávhoz! A szorzók nem számítanak, csak kb. 2.00 összejöjjön!