Hosszútávú (Long term) fogadások!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az általunk gyakran használt irodák közül pl. az unibetnél lehetett még a héten. Nem tudom, most épp lehet-e, de ha nem, akkor valószínűleg azért vették be, mert ugye most egymást követik a meccsek. Ha forduló van, más bajnokságoknál is le szokták venni a gólkirályos fogadást, aztán újra kiteszik.

Viszont én nem ajánlom neked, hogy most húzd be Nikót. Szezon előtt aki húzta, az biztos dörzsöli a tenyerét, de ugye pénteken is betalált. Legutóbb unibeten 5.00-ös odds körül láttam, Villára és Giovincóra volt 10-es odds körül, Larinra is kb 12, többre nem emlékszem.

Szerintem ha most nincs is kinn unibeten (lusta vagyok megnézni  :D ), hétfőn vagy kedden ismét kiteszik, persze már más szorzókkal, mondjuk Larin vagy Villa pl. még hétvégén játszik.

Niko amúgy legutóbb elkúrta a büntetőt, kíváncsi leszek, a következőt ő lövi-e.

Én most így tét nélkül azt mondom, Villa lesz a gólkirály. Tényleg gátlástalan egy gyerek, rengeteg kísérlete van, tiziket lövi, szabadrúgásokat lövi, főleg mióta nincs Pirlo, vagy nem kezdő. Következő körben Giovinco is visszatér, Larint sem szabad leírni, és én még az NYRB-s Wright-Phllipstet sem írnám le, hiába csak 5 gólja van eddig.

De ha Nikót érzed, szerintem hétfő-kedd körül kiteszi az unibet ismét, kb. 5.00-odds marad rá szerintem, nem hiszem, hogy az az egy lőtt gólja nagyon sokat módosítana. Max. még emelik, ha netán Villa vagy Larin megszórja magát hétvégén

Téli olimpián gondolkodtatok már? Tippmixpron 2.05 van arra, hogy szerzünk legalább két érmet, és 2.90 arra, hogy legalább egy aranyat.

A Liu testvérek 3-3 számban (500, 1000, 1500 méteren), a férfi váltó 5000 m-en és a női váltó 3000 m-en akár érmet is nyerhet.

Mit gondoltok?

Rövidpályás kori kb. annyira kiszámítható, mint a rulett... Oda azért kell a szerencse is, anélkül nem megy.
Két érmet jósolnak nekünk az okosok: http://sportsdemo1.gracenote.com/documentation/vmt

De én amondó vagyok, hogy a most kezdődő DVTK-MSK meccsen húzzál egy DVTK 2.5 overt, és akkor meglesz a 2.00-es odds, ami bejön, és nem kell várni heteket  ;D


A 2018-as NBA draftra tervezek elhelyezni majd egy kis pénzt. Van egy konkrét sorrendem is az első háromra, ami szerintem akár ülhet is: 1. Ayton, 2. Bagley, 3. Doncic. Nálam az 1/1 személye nem kérdéses, a Suns fog először választani, nekik meg égető szükségük van egy jó C-re (Chandler és Len sem elit), Aytont kiszedik (elvihetnék Bambat is, de Ayton nem szed be vmi igen komoly sérülést, akkor ez nem fog bekövetkezni). A második választó a Hawks lesz, ahonnan nemrég búcsúztak el Belinellitől (SG/SF). SF poszton meglehetősen karcsú a csapat, viszont az idei drafton talán Porter az egyetlen, akire érdemes lenne ilyen magasan rámenni. Rebesgetik azt is, hogy PF poszton nem sokáig lesz a csapatnál Ilyasova sem, akiért érkezhetne SF. Emiatt talán érdemesebb lenne egy PF draftolása, amire meg Jackson és Bagley van mint lehetőség. Bagleyt komplexebb játékosnak tartom, atletikusabb és határozottabb a palánk alatt is, viszont Jackson a távoli dobásokban erősebb. A Hawks idén ebben sem remekel, Belinelli elküldésével meg még inkább gyengültek, de azért Schroderre és Bazemorera is lehet számítani kívülről, plusz szerezhetnek egy tapasztaltabb SF-et Ilyasova segítségével. Nálam Bagley erősebb lehetőségnek tűnik. A harmadik választó a Mavs lesz. Sokan azt mondják, hogy tutira ők viszik majd el Portert, én nem vagyok ebben annyira biztos. Doncic személyében Európa legjobb fiataljával erősíthetnének, aki meglehetősen jól tudna beszállni Barnes és Matthews helyére is. Olvastam olyat is, hogy Porter megszerzése esetén McDermott és Noel cserealapként szolgálna egy jobb C-ért cserébe, de Nowitzki sem lesz már fiatalabb, európaiként is nagy kedvenc volt a városban, most Doncic vehetné majd át a stafétabotot.   

NBA-ben nem biztos, hogy a legrosszabb mérlegű csapat választ először, de ezzel aligha mondok újat

Idézetet írta: petercrouch Dátum február 26, 2018, 16:22:01
A 2018-as NBA draftra tervezek elhelyezni majd egy kis pénzt. Van egy konkrét sorrendem is az első háromra, ami szerintem akár ülhet is: 1. Ayton, 2. Bagley, 3. Doncic. Nálam az 1/1 személye nem kérdéses, a Suns fog először választani, nekik meg égető szükségük van egy jó C-re (Chandler és Len sem elit), Aytont kiszedik (elvihetnék Bambat is, de Ayton nem szed be vmi igen komoly sérülést, akkor ez nem fog bekövetkezni). A második választó a Hawks lesz, ahonnan nemrég búcsúztak el Belinellitől (SG/SF). SF poszton meglehetősen karcsú a csapat, viszont az idei drafton talán Porter az egyetlen, akire érdemes lenne ilyen magasan rámenni. Rebesgetik azt is, hogy PF poszton nem sokáig lesz a csapatnál Ilyasova sem, akiért érkezhetne SF. Emiatt talán érdemesebb lenne egy PF draftolása, amire meg Jackson és Bagley van mint lehetőség. Bagleyt komplexebb játékosnak tartom, atletikusabb és határozottabb a palánk alatt is, viszont Jackson a távoli dobásokban erősebb. A Hawks idén ebben sem remekel, Belinelli elküldésével meg még inkább gyengültek, de azért Schroderre és Bazemorera is lehet számítani kívülről, plusz szerezhetnek egy tapasztaltabb SF-et Ilyasova segítségével. Nálam Bagley erősebb lehetőségnek tűnik. A harmadik választó a Mavs lesz. Sokan azt mondják, hogy tutira ők viszik majd el Portert, én nem vagyok ebben annyira biztos. Doncic személyében Európa legjobb fiataljával erősíthetnének, aki meglehetősen jól tudna beszállni Barnes és Matthews helyére is. Olvastam olyat is, hogy Porter megszerzése esetén McDermott és Noel cserealapként szolgálna egy jobb C-ért cserébe, de Nowitzki sem lesz már fiatalabb, európaiként is nagy kedvenc volt a városban, most Doncic vehetné majd át a stafétabotot.

Baszdki, a foci VB miatt erről totál megfeledkeztem, erre a sorrend az lett, amit vártam  :bash: Annyi, h a második választót nem fogtam meg, de a Kings-nek is szimpatikus volt Bagley. Érdemes volt bet365-tel és WillHill-lel is felvennem a kapcsolatot egy Tricast-es fogadás miatt (WillHill ajánlott is erre a sorrendre 4.5-et)

LaLiga gólkirály: Benzema @ 4.00 (bet365)

Az előző három idényben Messi mögött a 2. lett úgy, hogy ugye Ramos elvette tőle a büntetőket már az utóbbi időben. Tegnap kettőt vágott, terhelhető, nem sérülékeny annyira, szóval szerintem 4.00-szeres pénzért meg lehet próbálni. Ha nem lesz komoly sérülése, kihagyása, nem tűnik ez rossz opciónak

CR7-re is vállalható a 3,25-ös szorzó Olaszországban. Tavaly is ő nyerte a gólkirályi címet, a második Lukaku már nem lesz veszélyes rá.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum augusztus 16, 2021, 13:47:17
CR7-re is vállalható a 3,25-ös szorzó Olaszországban. Tavaly is ő nyerte a gólkirályi címet, a második Lukaku már nem lesz veszélyes rá.

unibeten ráadásul 4,5 az odds Ronaldo gólkirályi címére

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 17, 2021, 15:04:35
unibeten ráadásul 4,5 az odds Ronaldo gólkirályi címére

No bet, lehet visszamegy Ancelottiékhoz.

Idézetet írta: curpy82 Dátum augusztus 17, 2021, 16:35:59
No bet, lehet visszamegy Ancelottiékhoz.

Ancelotti már hivatalosan cáfolta.
De ha nem vesz részt a bajnokságban, akkor gondolom 1-es odds.
Az lenne szar, ha játszana az első fordulóban, aztán eligazolna... :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 17, 2021, 15:04:35
unibeten ráadásul 4,5 az odds Ronaldo gólkirályi címére

Kár, hogy bohóctéteket lehet csak felrakni az ilyen fogadásokra ott.  :-\

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 17, 2021, 17:17:41
Az lenne szar, ha játszana az első fordulóban, aztán eligazolna... :)

A játék megvolt, már csak el kell igazoljon, hogy bukó legyen az összes tipp.
Megkérdeztem a bet365-öt. Mivel játszott 30 percet, így részt vett az eseményen, így ha eligazol, akkor vesztes lesz a fogadás... :(

Szerintetek lelép?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 25, 2021, 12:43:42
A játék megvolt, már csak el kell igazoljon, hogy bukó legyen az összes tipp.
Megkérdeztem a bet365-öt. Mivel játszott 30 percet, így részt vett az eseményen, így ha eligazol, akkor vesztes lesz a fogadás... :(

Szerintetek lelép?

Az azért jelzés értékű, hogy ő kérte, ne legyen kezdő Udinében...

Ha már a long term topic, azért itt aki gólkirályokra fogadott, jól meg is szívhatja. Messi, CR, Mbappé... Mbappé elmegy Madridba, az a Benzema gólkirályi cím elég lutri lesz.

Én anno meg akartam tenni, hogy Messi lesz a Ligue1 gólkirálya valami alibi összeggel, amikor még csak pletyka volt, hogy oda igazol, de sehol nem adtak rá szorzót  ;D

Én amúgy nagyon bízom benne, hogy Mbappé is megy valahova, Ronaldo is, akárhova, csak menjenek. Tényleg bármi történik, izgalmas lesz  :)