Hosszútávú (Long term) fogadások!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Várom azokat akik hozzám hasonlóan a hosszútávú fogadásokat kedvelik! Véleményem szerint a legbiztosabb formája a sportfogadásnak, annak ellenére, hogy időigényes! De ez legyen a legkevesebb! Szóval ha tippeket akartok megosztani vagy csak véleményt nyilvánítani akkor írjatok!

Szia!

Örülök, hogy ilyen fogadóval is találkozni itt ;)

Nekem az idei évre ezek vannak:

Lukaku szerzi a legtöbb gólt az Evertonban (1,53)
van Persie szerzi a legtöbbet a ManUtd-ben (1,8)
a QPR lesz a legjobb eredményt elérő feljutó csapat (3,2)
a Wigan feljut (4,33)
legjobb Midlands klub Stoke (2,25)
Enner Valencia gólok 8,5 alatt (1,83) - az egyik legerősebb tippem
Real Madrid nyeri a BL-t (5) - a legjobban megküldött tippem

Idézetet írta: iLogic Dátum július 31, 2014, 15:15:35
Szia!

Örülök, hogy ilyen fogadóval is találkozni itt ;)

Nekem az idei évre ezek vannak:

Lukaku szerzi a legtöbb gólt az Evertonban (1,53)
van Persie szerzi a legtöbbet a ManUtd-ben (1,8)
a QPR lesz a legjobb eredményt elérő feljutó csapat (3,2)
a Wigan feljut (4,33)
legjobb Midlands klub Stoke (2,25)
Enner Valencia gólok 8,5 alatt (1,83) - az egyik legerősebb tippem
Real Madrid nyeri a BL-t (5) - a legjobban megküldött tippem
ezeket hol lehet rakni?

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 31, 2014, 15:59:58
ezeket hol lehet rakni?

Én a bet365nél raktam, de valószínűleg angol bukmékereknél lehet rakni (Ladbrokes, WillHill, Coral, Betfred, stb). Ha nincs fent a fogadási listájukon, csak küldeni kell Nekik egy mailt, hogy erre fogadnál, aztán visszaküldik, hogy milyen szorzót kínálnak rá.

Én is a Bet365 kínálatából szemezgetek! Elég változatos, főleg labdarúgás terén! Van egy kicsit merész álmom, majd látjuk, hogy mennyire fogom tudni megvalósítani de bízom benne. A lényeg, hogy elkezdek játszani egy kb. 250-300 ezer ft-os kezdőösszeggel, és minden szezon elején(vagy közben) összehozok egy 2-es szorzó körüli szelvényt(a megfogadott események száma lényegtelen). Ezt az összeget ha 4-5 éven keresztül sikeresen dupláznám akkor elég szép összeg jönne össze a végére! Kell hozzá türelem de biztosabb mint bármelyik más fogadás szerintem és a szorzók is nagyon jók! És persze a bajnokságok közben az aktuális helyzettől függően is lehet fogadni a legtöbb végkimenetelre.

Valaki nem tud esetleg egy olyan külföldi oldalt ami hosszútávú fogadásokkal foglalkozik? Elemzések, konkrét tippek stb.?

Idézetet írta: vinatieri Dátum július 31, 2014, 17:22:16
Én is a Bet365 kínálatából szemezgetek! Elég változatos, főleg labdarúgás terén! Van egy kicsit merész álmom, majd látjuk, hogy mennyire fogom tudni megvalósítani de bízom benne. A lényeg, hogy elkezdek játszani egy kb. 250-300 ezer ft-os kezdőösszeggel, és minden szezon elején(vagy közben) összehozok egy 2-es szorzó körüli szelvényt(a megfogadott események száma lényegtelen). Ezt az összeget ha 4-5 éven keresztül sikeresen dupláznám akkor elég szép összeg jönne össze a végére! Kell hozzá türelem de biztosabb mint bármelyik más fogadás szerintem és a szorzók is nagyon jók! És persze a bajnokságok közben az aktuális helyzettől függően is lehet fogadni a legtöbb végkimenetelre.

Már bocs, de ez életképtelen szerintem. Benyalsz egy olyat, mint amikor a BVB húzta be a salátást, aztán csak nézel. Most is lóhugyos szorzót nyomnak a PSG/Bayern kettős győzelmére, és hidd el, az oddsmesterek sem teljesen hülyék. Jól tudják, milyen szorzót kell megállapítani a csapatokra, és bíznak a BVB-effektusban. Ezeket kombinálni egy ideig működhet, de egyszer biztosan jön a cumi. Az meg a szavaidból ítélve all-in veszteség. Én inkább hiszek abban, hogy az egyenleget elosztva több eseményre fogadok, aztán jöhet a buli az évad végén, vagy a bundázással vádolásosdi játék.

Idézetet írta: vinatieri Dátum július 31, 2014, 18:13:17
Valaki nem tud esetleg egy olyan külföldi oldalt ami hosszútávú fogadásokkal foglalkozik? Elemzések, konkrét tippek stb.?

OLBG-n érdemes körülnézned, de egyébként ez pont az a része a sportfogadásnak, ahol a saját megérzéseidre kell hagyatkoznod.

It's no secret that football and basketball are the two sports that receive the majority of the betting dollars, just as it's no secret that most long-time sports bettors will say those are probably the two toughest sports to show a long-term profit in.

Ebben igazad van, de a bajnokságok kezdete előtt nemigazán tervezek még fogadni a végső győztesre hanem X forduló elteltével az erőviszonyok körülbeli kirajzolódása után csak. Persze olyat amilyet te írtál pl., hogy adott csapaton belül ki szerzi a legtöbb gólt azt nem mondom, hogy rossz de viszont elég egy komolyabb sérülés az adott játékosnál és akkor az is ugrik! Sajnos ez kiszámíthatatlan. Próbálok kivárni és a legbiztosabbra fogadni!

Idézetet írta: vinatieri Dátum augusztus 02, 2014, 12:23:19
Ebben igazad van, de a bajnokságok kezdete előtt nemigazán tervezek még fogadni a végső győztesre hanem X forduló elteltével az erőviszonyok körülbeli kirajzolódása után csak. Persze olyat amilyet te írtál pl., hogy adott csapaton belül ki szerzi a legtöbb gólt azt nem mondom, hogy rossz de viszont elég egy komolyabb sérülés az adott játékosnál és akkor az is ugrik! Sajnos ez kiszámíthatatlan. Próbálok kivárni és a legbiztosabbra fogadni!

Igen, ebben igazad van. Én viszont ezeket csak buliként tartom meg. Jó leülni a fotelembe egy sör társaságában, és megbeszélni Vele meg a rokonaival, hogy miért is jöhet még össze a tipp az évad végére :D A Realra gurítottam csak "komolyabb" összeget (200 EUR), a többi ilyen 5-20 EUR közötti játék.

Próbálok komolyabban "ráállni" aztán majd látjuk mi sül ki belőle! A Real a legnagyobb esélyes valóban csak tendencia ezidáig (amit mindig hangoztatnak) hogy mióta BL a BL azóta nincs címvédés! Na de hátha most megszakad ;) !

Idézetet írta: vinatieri Dátum augusztus 02, 2014, 12:57:51
Próbálok komolyabban "ráállni" aztán majd látjuk mi sül ki belőle! A Real a legnagyobb esélyes valóban csak tendencia ezidáig (amit mindig hangoztatnak) hogy mióta BL a BL azóta nincs címvédés! Na de hátha most megszakad ;) !

Én a mostani szezonra érzem azt, hogy összejöhet a címvédés. És kinek sikerülne, ha nem a Margitnak? Itt az egyetlen kérdés az, hogy Suarez mennyi madridi védőt fog meggrillezni, mert azért a védelmük nem sebezhetetlen. Bár ha Pepe megtalálja az urut, ezzel sem kell foglalkozni ;D

Én a kosárlabda vb-re fogadtam a spanyolokra...Sztem nem Usa fog nyerni.Elég tartalékos csapattal érkeznek,szinte egy sztár se megy ki velük.Szinte biztosra veszem,hogy még a döntőbe se jutnak be..Usa szorzója jelenleg 1.35 amit elég szánalmasnak tartok,főleg úgy hogy a spanyolok vannak hazai pályán.Szerintem Amerika nagyot fog hasalni,és ki jönne ki ebből a hasalásból jobban mint a spanyolok.Ráadásul a 4-es odds eléggé hívogat....

Bár én csak ritkán, kis téttel és nagy szorzóval játszom long term fogadásokat, ehhez a Pinnacle kínálatát mindig megnézem, mert ott általában nem csak egy adott csapat végső győzelmére vagy egy játékos gólkirályi címére lehet fogadni, hanem ellene is.
(pl. Barca lesz a bajnok 2.16, nem ők lesznek a bajnokok 1.74)

Ez menet közben is jól jöhet, ha egyszerűen akarjuk fedezni a hosszútávú fogadásunkat.

Akit ilyesmi érdekel, az a különböző bajnokságokon belül a Propositions / Futures fület keresse!


Idézetet írta: szalist Dátum augusztus 02, 2014, 23:48:25
Én a kosárlabda vb-re fogadtam a spanyolokra...Sztem nem Usa fog nyerni.Elég tartalékos csapattal érkeznek,szinte egy sztár se megy ki velük.Szinte biztosra veszem,hogy még a döntőbe se jutnak be..Usa szorzója jelenleg 1.35 amit elég szánalmasnak tartok,főleg úgy hogy a spanyolok vannak hazai pályán.Szerintem Amerika nagyot fog hasalni,és ki jönne ki ebből a hasalásból jobban mint a spanyolok.Ráadásul a 4-es odds eléggé hívogat....
Kifejtenéd ezt?
Hatalmas ökörség.