32red

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Korábban betdaq klón volt most unibet klón ennek gondolom sokan örülnek. Megbizhatóak bár skrill kifizetés 2-3 napig tart.
Szoktak lenni jó promok, korábban goodwoodot sponzorálták akkor 4x20$ freebetett kaptam lóvira   :ok:
Szoktak slot promokat is adni 10$ vissza tériteték a veszteségem.
Valamelyik pl csapat mez sponzora, de passz nem tudom melyiké.  ;D

Tegnap volt egy befizetésem rögtön meg jelent bónusz a számlámon mondom fasza, persze fogadni nem tudtam (sportfogadási részre tőltötem)
Rögtön írtam élő chaten suppnak 1 perc alatt eltörölte a kaszínó bónuszt.
Ezen kivűl nem volt velük gondom, de nem tökéletes az iroda.
Holnap poker kliensen 1500 eurós freeroll este 9-től részvételi feltétel 1rake hand.
Ezeken általában kb 700 fő szokott lenni, és nagyon gyenge a mezőny nem egy lehetettlen feladat a döntő asztal.
pkr freerollokat havi szinten rendeznek minimális feltételekel.

Azt szeretném megtudni,hogy a FORTUNAWIN oldalra hogyan lehet belépni ?  Ha, valaki tudja, legyen olyan szíves, és írja meg nekem EMAIL-ben !  EMAIL címem: [email protected]   Köszönöm, előre is a segítséget! Üdv.-APURIMAC-.

Idézetet írta: APURIMAC Dátum szeptember 06, 2014, 19:23:48
Azt szeretném megtudni,hogy a FORTUNAWIN oldalra hogyan lehet belépni ?  Ha, valaki tudja, legyen olyan szíves, és írja meg nekem EMAIL-ben !  EMAIL címem: [email protected]   Köszönöm, előre is a segítséget! Üdv.-APURIMAC-.

A kérdést inkább a FortunaWin topicba kellett volna írnod :)
Töltsd le Chrome-ra vagy Operára a Zenmate-t és máris be tudsz lépni!

Annyi hogy MPN Network ha nincs nyitva a progi akko el sem indulunk a versenyen hiába vagyunk reggelve.

Jött egy mail. 10 fs avalon slotokra mobilon 10font befizetés esetén ajánlat ma éjfélig él.
Nem kell forgatni, fs-t jóvá írták majd beszámolok mi lett belőle. :D

Újabb iroda amely tiltólistára teszi kis országunkat. Igaz gyanítom ez nem sokakat érint, nem sokan lehettünk náluk.
Ma kaptam az elbocsájtó szép üzenetet:

Due to recent regulatory changes, 32Red Plc has made the decision to cease trading in your country with immediate effect.  Your accounts across all 32Red Plc brands (32Red, Dash, Nedplay & Golden Lounge) have been closed with immediate effect.

We would like to thank you for patronage and wish you all the best for the future.

Kind Regards

32Red.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum október 05, 2015, 19:54:55
Újabb iroda amely tiltólistára teszi kis országunkat. Igaz gyanítom ez nem sokakat érint, nem sokan lehettünk náluk.
Ma kaptam az elbocsájtó szép üzenetet:

Due to recent regulatory changes, 32Red Plc has made the decision to cease trading in your country with immediate effect.  Your accounts across all 32Red Plc brands (32Red, Dash, Nedplay & Golden Lounge) have been closed with immediate effect.

We would like to thank you for patronage and wish you all the best for the future.

Kind Regards

32Red.


Nekem is jött, mondjuk ők érintenek a legkevésbé. De a betvictor, coral, tipico, marathonbet négyesért nagyon nagy kár  :'(

Lassan már követhetetlen melyik irodák tettek lapátra bennünket. :crazy:

Egy topicot lehetne nyitni a legfrissebb listával.

#9 október 06, 2015, 19:01:11, borbor
"We would like to thank you for patronage and wish you all the best for the future."

Most próbálok a chat-tel tárgyalni, hogy ez nem jelenti azt, hogy elteszik a pénzt.  :o

Anna el is intézte. Elvileg csütörtökön fizetnek.

Idézetet írta: caterpillar Dátum szeptember 21, 2017, 20:05:43
szokatlan weboldal

szokatlan hozzászólás

Chatre gyűjtesz testvérem?