Csoportot toboroznék.....

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


...van egy vad ötletem.
Legelőször az adminunk véleményét kérem,hogy maradhat-e a téma,vagy nem.
Ha nem akkor kérem,hogy törölje.

Hónapok óta nem hagy nyugodni a gondolat,nincs veszteni valóm,
felteszem ide a kérdést.
Vip Soccer Betting.....
Több,mint másfél éve figyelem a statisztikájukat.
Minden hónapban volt minimum 20 nyerő napjuk.( jellemzően 22-23 )
Három meccs van kombóban, az odsz  2,5 felett van,közel a 3,0-hoz.
A neten bárki rá tud keresni.
A gond a havi díj,ami olyan magas,hogy csak csoportban tudnánk kifizetni.
1200 euró/hó....napi  39 euró....16000 ft/nap...
Ehhez kellene kb 15-30 fő akik közösen fizetnék a díjat.
..nem szaporítom a szót,minden véleményt megköszönök...

#2 november 08, 2023, 16:10:54, oakland23
2022.09.26-tól a treble, ahol három kisebb szorzóból rakják össze a tippet, a 2.50-3.00 közötti szorzót, 29 nyertes szelvényt számoltam zsinórban.  ;D  Na most ez 29*3 tipp az 87 tipp.

Hát bakker, én 1.05 alatti tippekkel sem tudnék ilyen szériát építeni. Az meg, hogy 1.40-1.70 között ne hibázz bele 87 tippnél, csak azt tudom mondani, amit a Cápák között c. műsorban Moldován András:

Köszönöm, én kiszállok!

Ettől még nem zárom ki, hogy igaz, én csak azt tudom, hogy van nyerő széria, ahogy szopó is, de az, hogy 87 tippet akár csak 1.20-as szorzóval egymás után összehozzon valaki, olyan nincs! 1.20-nál is 15-20 tipp még össze is jön, de utána akkor nyomás van rajtad, hogy már az 1.02-ben sem bízol meg. Próbáltam sokszor, 15-20 között rendre belehibáztam.

DE tényleg örülnék, ha sikerülne összeszedni egy csoportot, aki belevág, így legalább kiderülne, mi az igazság

(Abban igazad van @lacii, hogy csoportban, ha van jelentkező, akár működhet is. Egy ember tényleg ne vágjon bele. DE ahogy a csoportos szex, ebben is lehet fantázia, ha többen vesznek részt benne.)

Ne legyel naiv, meghamisitjak az eredmenyeket. El ne hidd mar hogy zsinorban 80akarhany 1,40es oddsot eltalalnak.

Jól írja oakland23, ilyet sajna képtelenség ösdzehozni.


Azt nem tudom értelmezni, hogy "másfél éve figyelem a statisztikájukat".

Ha nem fizettél elő, akkor ezek csak utólagos eredmények, az pedig kamu akkor, utólag te is ki tudnál írni bármit.


Ha valaki tudna ilyen arányt összehozni, nem kell árulnia a tippeket.

Én oakland23-mal ellentétben remélem nem találsz embereket ehhez, bár aki ilyenbe belevág, elég nagy madár, és akkor megérdemli.

Ha 20 1,40es oddsot eltalalnek zsinorban 1000ftrol indulva 1milliom lenne. Es itt 87es szériáról beszelunk.

#6 november 08, 2023, 16:43:01, lacii
..pontosan így van ..
ha nem próbálom,próbáljuk meg akkor sosem fog kiderülni...

az az október 1szer volt...( sosem lehet tudni....)

szóval még egyszer utoljára a lényeg:

alap gondolatom az,hogy mindenki 1 napot ( 16000 ft ) vállalna
1 hónap alatt kiderülne ,hogy hamis vagy valós a statisztika...
persze,  amint jönne egy hamis adat, akkor rögtön vége....
tehát csak addig van költség amíg valós  stat jön...
az előző nap mindig délelőtt felkerül...



...akár még  lenne is 30 ember...


( több is veszett már 16000-nél...mondhatnám,de egyáltalán nem biztos,hogy veszteség lenne....)

...néhány napig meghagyom a topikot,aztán törlöm...
széllel szemben úgy sem lehet....

#8 november 08, 2023, 16:51:02, MessiÁs
Itt nem szellel szemben pisalasroo van szo. Az azt jelentene hogy te mondod a tutit mi meg vagyunk a hulyek..

Itt arrol van szo hogy mi tudjuk hogy az egesz egy atveres. Egy meghamisitott historyt latsz es kesz. Kb 1ora alatt osszedobok egy millios bankrollos kepet a betrol meg a historyrol ahonnan eltuntettem minden vesztes tippem. Ezek utan nekem is kifizetnel egy honapra felmillat? Kotve hiszem. Azt latsz amit latni akarsz. Mi meg a valosagot latjuk.

Egyaltalan nem tamogatom a topikot, foleg hogy jo esellyel olyanok jelentkeznenek akik ebben latjak a kiutat a nincstelensegbol. Eleg csak megnezni a fbon mi van ezeknel az oldalaknal, csupa szegeny ember irkal oda, beletolja az utolso forintjait mert elhiszi ezeknek a szelhasomoknak hogy mosta aztan milliomos leszel csak tedd meg amit en. Hisz itt a kep hogy nyerek minden nap 10kbol 80at..

Messias  kérem  töröld a topikot.
köszönöm

Majd az Admin eldonti hogy kell e topik vagy sem. En a velemenyemet irtam le.

Utolso megjegyzeskent. Jo par fbos es instast csoporthoz odakommenteltem mar. Hol szepen, hol kerdoen, hol szembesitve hogy kamu az egesz bizonyitekkal. Soha egyetlen egy sem valaszolt csak tiltott. Soha egyetlen egy sem probalt meggyozni vagy bizonyitani. Egyszerubb minket tiltani, a kommenteket torolni, akkor aztan senki nem latja hogy mekkora atveres. Pedig nem egy nem ket elofizetoi csalodott kommentet olvastam mar(amig az admin eszre nem vette es torolte)