Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában





Unibeten  a Besiktas  1.50-el kezdett a meccs kezdésre 1.10 lett, az ellenfélnél két meghatározó játékos hiányzott  :D :D


https://www.eredmenyek.com/merkozes/0rwEz9M3/#osszefoglalas



Nem állítottam ilyet de a Lorient egyenlítő és győztes gólja számomra több mint vicces.

Idézetet írta: guderian066 Dátum január 31, 2021, 18:25:30
Nem állítottam ilyet de a Lorient egyenlítő és győztes gólja számomra több mint vicces.

Nézted a meccset?

https://youtu.be/JuPWvt0ns8g



Klubunk tulajdonosa, vezetősége és szakmai stábja elhatárolódik a MOL Magyar Kupa nyolcadik fordulójában lejátszott Tállya KSE–Kaposvári Rákóczi FC mérkőzésen történtektől. A klub vezetősége – a több száz szurkoló véleményét is figyelembe véve – kezdeményezi a találkozó kivizsgálását a Magyar Labdarúgó Szövetségnél és a Szerencsejáték Zrt.-nél.

gyanus ;D ;D ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum február 10, 2021, 22:31:51
Klubunk tulajdonosa, vezetősége és szakmai stábja elhatárolódik a MOL Magyar Kupa nyolcadik fordulójában lejátszott Tállya KSE–Kaposvári Rákóczi FC mérkőzésen történtektől. A klub vezetősége – a több száz szurkoló véleményét is figyelembe véve – kezdeményezi a találkozó kivizsgálását a Magyar Labdarúgó Szövetségnél és a Szerencsejáték Zrt.-nél.

gyanus ;D ;D ;D
Wow, 0-2, aztán fordítás a 'kicsi' 5-2-re, majd a végén még egy Kapi-gól  ;D Azt az utsó gólt nem értem, minek lőtték, hogy ne legyen annyira átlátszó  ;D

@Sound bunda volt?

Sziasztok!

Kiadott egy közleményt a klub, hogy elhatárolódik a tegnapi meccsen történtektől!
Felülvizsgálatot kér a Rákóczi vezetése az MLSZ-től, és a SZaRT-tól - mondjuk utóbbit nem nagyon értem, mert nyilván nem itthon tették meg nagy zsével az eseményt, ha megtették...- ez ilyen naív hozzánemértésről tanúskodik.

Nem láttam a meccs összefoglalóját, se semmit, de...
ha már maga a klub elhatárolódik a csapattól, az azért már elég erős jel szerintem. Valamelyest egyébként a csapat szurkolói provokálták ki az egyesület vezetésének lépéseit, mert tegnap - s azóta folyamatosan -, megy a hőzöngés a Kaposvár face oldalán.

Nem zöröh a harszt, ...s most nagyon zörög!
Személyes véleményem, hogy nem hiszem el, hogy tiszta lehetett a tegnapi meccs.

Idézetet írta: Sound Dátum február 11, 2021, 10:11:22
Sziasztok!

Kiadott egy közleményt a klub, hogy elhatárolódik a tegnapi meccsen történtektől!
Felülvizsgálatot kér a Rákóczi vezetése az MLSZ-től, és a SZaRT-tól - mondjuk utóbbit nem nagyon értem, mert nyilván nem itthon tették meg nagy zsével az eseményt, ha megtették...- ez ilyen naív hozzánemértésről tanúskodik.

Nem láttam a meccs összefoglalóját, se semmit, de...
ha már maga a klub elhatárolódik a csapattól, az azért már elég erős jel szerintem. Valamelyest egyébként a csapat szurkolói provokálták ki az egyesület vezetésének lépéseit, mert tegnap - s azóta folyamatosan -, megy a hőzöngés a Kaposvár face oldalán.

Nem zöröh a harszt, ...s most nagyon zörög!
Személyes véleményem, hogy nem hiszem el, hogy tiszta lehetett a tegnapi meccs.
Egy szerb névhez hasonló, egészen biztosan fake felhasználó, Mirko Mirko nagy érdeklődést mutatott a Kaposvár facebook félidei posztjánál a mérkőzés végeredményéről, nem releváns egyáltalán, s nem bizonyítja a bundázást, de minden esetre érdekes  ;D

Nemrég hallottam a rádióban,hogy az Szrt-nél vizsgálták és nem találtak gyanús pénz mozgást és téteket.Nem mintha külföldi irodánál nem lehetett volna élőbe megbombázni csak Szrt-nél lehet fogadni :laugh: ;D