Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Erre is jók az edzőmeccsek! Bár szerintem ők nem BET365-nél fogadnak tétkorlátozással! :D



Én má 7-3 as negyedet is láttam, meg ment má el fogadásom úgy hogy egy pont kellett volna és 7 büntetőt hagytak ki zsinórba...

De Eurochallengbe vagy magasabb szinvonalú sorozatban?
Mondjuk az is biztosan bunda volt azt nem lehet vitatni.

Legmagasabb argentin liga volt mind a kettő  ;D

Ez a Kazan - Strassbourg mérkőzés több, mint gyanús volt nekem. :D Még a lepattanóért sem mentek végig, és hagyták az üres triplákat szórni a franciáknak... ::)

Néztem én is a Kazant. Nem akartak ma játszani és leadták a meccset. Hétvégén csak hosszabbítással nyertek és most szombaton pedig a
Kuban ellen játszanak. Itt meg mondjuk lehetett volna biztosítani az első helyet a csoportban, de nem, majd a cseheknél. :D


"Ugyanakkor felháborító, hogy fogadni lehet az edzőmeccseinkre is, és gyakran látni olyanokat a nézőtéren, akik telefonon beszámolnak a történésekről, de nem tudjuk, kinek  – mondta az egykori szövetségi kapitány Csank János (68), a Vác mestere."

Csak János nem olvassa a Bet365 topikot.  :)



Elég egyértelmű! Kapus véleményére kíváncsi lennék!

FTC-VIDI 4-0 ...

Furán alakultak a dolgok. Eleve tegnap sokat voltam gép előtt, sokáig 2.62-3.20-2.62 volt az odds bet365-ön, aztán délután 14:00 körül 5 tizedet esett a Fradi oddsa. Azért az már olyasmi, amire odafigyel az ember. Nem igazán értettem. Aztán nem értettem, miért megy fel a Vidi oddsa meccs előtt közvetlenül 3.45 környékére, amikor is a Fradiban volt Nagy meg Batik, akik nem igazán számítanak alapembernek, a Vidi meg azért nagyjából a legjobbjaival állt fel. Aztán a harmadik dolog, amit megint nem értettem: A meccs 20. perce körül már 3.75-ös odds volt a Vidin úgy, hogy faterom elmondása alapján a Vidinek volt három ziccere. Miért ment fel a Vidi odds, ha a Vidinek voltak helyzetei.

Nem akarok itt nekimenni a fórum Fradista részének, nem vagyok sem Fradista, sem Vidi szurkoló, csak nekem fura volt ez az egész történet. Aztán a végeredmény meg pláne... Mikor kapott egy Vidi utoljára négy gólt magyar csapattól? Na, mindegy is, nem az elveszített 2000 Ft zavar, amit a Vidi DNB-re tettem, csak úgy fura volt az egész. Persze lehet, hogy a Vidi csak szimplán leeresztett, és úgy járt, mint a Bayern. Lehet. Ettől még nekem fura volt az egész.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 21, 2015, 09:14:36
FTC-VIDI 4-0 ...

Furán alakultak a dolgok. Eleve tegnap sokat voltam gép előtt, sokáig 2.62-3.20-2.62 volt az odds bet365-ön, aztán délután 14:00 körül 5 tizedet esett a Fradi oddsa. Azért az már olyasmi, amire odafigyel az ember. Nem igazán értettem. Aztán nem értettem, miért megy fel a Vidi oddsa meccs előtt közvetlenül 3.45 környékére, amikor is a Fradiban volt Nagy meg Batik, akik nem igazán számítanak alapembernek, a Vidi meg azért nagyjából a legjobbjaival állt fel. Aztán a harmadik dolog, amit megint nem értettem: A meccs 20. perce körül már 3.75-ös odds volt a Vidin úgy, hogy faterom elmondása alapján a Vidinek volt három ziccere. Miért ment fel a Vidi odds, ha a Vidinek voltak helyzetei.

Nem akarok itt nekimenni a fórum Fradista részének, nem vagyok sem Fradista, sem Vidi szurkoló, csak nekem fura volt ez az egész történet. Aztán a végeredmény meg pláne... Mikor kapott egy Vidi utoljára négy gólt magyar csapattól? Na, mindegy is, nem az elveszített 2000 Ft zavar, amit a Vidi DNB-re tettem, csak úgy fura volt az egész. Persze lehet, hogy a Vidi csak szimplán leeresztett, és úgy járt, mint a Bayern. Lehet. Ettől még nekem fura volt az egész.

Szerintem azért esett folyamatosan a Fradi oddsa, mert így volt kiírva a meccs: Videoton-Fradi. Könnyen lehet hogy sok helyen nem esett le hogy még csak nem is semleges pályán, hanem a Groupamában, a Fradi stadionjában játszanak.
A meccset figyelve sem mondanám hogy bunda volt, az első gól után ment előre a Vidi fejetlenül, ahogy a Bayern a Real meg a Barca ellen. Ahogy Sándor mondta, megkontrázták őket  ;D