Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 01, 2015, 20:32:53
Szerintem a bunda nem ilyen. Legalább is nem hiszem hogy van olyan hülye valaki hogy ha bundázik így csinálja. Ez nem volt más, mint egy túlértékelt játékos(Koman) óriási hibája. Hány ilyen volt már világszerte, egy rosszul hazaadott labda.. Utána meg a törvényszerű szétesés, mentális rotty és a vereség.

Néha el lehet így adni a labdát, rendben van, de a második gól előtti 2 percben a DVTK minden játékosának minden megmozdulásán látszott, hogy nem akarnak védekezni, egyszerűen nem támadták le a Vidi játékosait, pedig többször is könnyedén megszerezhették volna a labdát. Ki kellett kapniuk. Nem véletlenül vezette bele a diósgyőri játékos a kapusba a labdát nem sokkal az egyenlítés előtt is, miközben senki sem zavarta.





A Bilbao már nem ment bele a bundába... ;D

Szerintem csak simán Enrique nem oda való. Bár az is lehet hogy egy meccs le zsírozásához már az edző is elég. :)

Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 15, 2015, 12:47:16
Szerintem csak simán Enrique nem oda való. Bár az is lehet hogy egy meccs le zsírozásához már az edző is elég. :)

Húú, ezért mit kapsz majd... jövő hónapban amikor előjönnek a barcások  ;D

Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 15, 2015, 12:47:16
Szerintem csak simán Enrique nem oda való. Bár az is lehet hogy egy meccs le zsírozásához már az edző is elég. :)

Bocs az offéert Bazd meg!!!, de az IGEKÖTŐT EGYBEÍRJUK AZ IGÉVEL, HA ELŐTTE ÁLL!!!!!

AZ IGEKÖTŐK:  le, ki, be, fel, meg, át, rá, ide, oda, szét. össze, vissza!!!!

Ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek, aki nem képes helyesen írni egy fórumon!!!

Nem azt várom, hogy Jókai Mór legyél, vagy Móricz Zsigmond, de az alapokkal legyél tisztában.

Szóltam. Uff.

#114 augusztus 15, 2015, 14:03:22, bendehal
Kössz LosGabos!
Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 15, 2015, 12:51:59
Húú, ezért mit kapsz majd... jövő hónapban amikor előjönnek a barcások  ;D
Az egy az egyben Enrique sara hogy Sevilla 4:1-ről feltámadt.
Mascherano-t levinni...
Nagyon spórolni akart, meg lett az eredménye.
Milan-nak írtam ha valaki bundázott az Enrique.
Szerintem egy középszerű edző.
Ha meg a Barca fanok kikezdenek Vermaelen és Bartra. :D

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 15, 2015, 13:29:14
Bocs az offéert Bazd meg!!!, de az IGEKÖTŐT EGYBEÍRJUK AZ IGÉVEL, HA ELŐTTE ÁLL!!!!!

AZ IGEKÖTŐK:  le, ki, be, fel, meg, át, rá, ide, oda, szét. össze, vissza!!!!

Ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek, aki nem képes helyesen írni egy fórumon!!!

Nem azt várom, hogy Jókai Mór legyél, vagy Móricz Zsigmond, de az alapokkal legyél tisztában.

Szóltam. Uff.

Akkor már én is offolok egyet. Olyan szó, hogy baZd nem létezik, csak olyan, hogy baSZd! Levezetem: E/2., felszólító mód.
B*sszam meg, b*SZd meg, b*ssza meg, b*sszuk meg, b*sszátok meg, b*sszák meg.  ;)

:D :D :D :D

Ha esetleg sértésnek vennéd, nem annak szántam.  :)

Vettem az adást: ne osszam az észt, ha nekem sincs. :D

Semmi sértődés, de zárjuk a témát, mert még kitiltanak. :D

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 15, 2015, 13:29:14
Bocs az offéert Bazd meg!!!, de az IGEKÖTŐT EGYBEÍRJUK AZ IGÉVEL, HA ELŐTTE ÁLL!!!!!

AZ IGEKÖTŐK:  le, ki, be, fel, meg, át, rá, ide, oda, szét. össze, vissza!!!!

Ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek, aki nem képes helyesen írni egy fórumon!!!

Nem azt várom, hogy Jókai Mór legyél, vagy Móricz Zsigmond, de az alapokkal legyél tisztában.

Szóltam. Uff.

Egy igekötő lemaradt a felsorolásból.Az EL-basztad :laugh:

Szerintetek elképzelhető, hogy a mai kínai mérkőzéseken lezsíroztak volna 3 db 2:2-es eredményt?