Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 15, 2015, 13:29:14
Bocs az offéert Bazd meg!!!, de az IGEKÖTŐT EGYBEÍRJUK AZ IGÉVEL, HA ELŐTTE ÁLL!!!!!

AZ IGEKÖTŐK:  le, ki, be, fel, meg, át, rá, ide, oda, szét. össze, vissza!!!!

Ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek, aki nem képes helyesen írni egy fórumon!!!

Nem azt várom, hogy Jókai Mór legyél, vagy Móricz Zsigmond, de az alapokkal legyél tisztában.

Szóltam. Uff.
Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 15, 2015, 14:14:52
Akkor már én is offolok egyet. Olyan szó, hogy baZd nem létezik, csak olyan, hogy baSZd! Levezetem: E/2., felszólító mód.
B*sszam meg, b*SZd meg, b*ssza meg, b*sszuk meg, b*sszátok meg, b*sszák meg.  ;)

:D :D :D :D

Ha esetleg sértésnek vennéd, nem annak szántam.  :)
A nyelvtannacizmus Hermann Göringje es Heinrich Himmlere utan en mar csak annyit tennek hozza, hogy igazan megertem, ha kijavitjatok a masikat, de lehet ezt emberibb hangnemben is tenni es akkor meg talan ertelme is van.

Masreszt a Vidi ujabb produkcioja utan eleg egyertelmunek tunik, hogy a jatekosok iden (is) furcsa modon fogjak kiegesziteni a fizetest, szoval fogadoi szempontbol mostantol lehet ezekre legalabb keszulni is.

Gyilkos számok!
Csak úgy kérdezem:
Mekkora esélye lehet annak, hogy ugyanaz a csapat rövid időn belül két nagyon gyanús végeredményt produkál?
Diósgyőr-Vidi 1:0-ról 92.perc utáni gólokkal 1:2. Ma meg fordítva: 0:1-ről szintén hosszabbítás utáni gólokal 2:1.
Charlie Eppes tudja a választ.

Kicsi, de amire van esély, az előbb-utóbb meg is történik. Aki bundát szervez, nem olyan hülye, hogy azt a lehető leglátványosabb módon teszi. Van erről néhány könyv, érdemes elolvasni, abban le van írva hogyan is néz ki egy lefixált meccs.

Idézetet írta: lacuss Dátum augusztus 30, 2015, 10:35:39
Kicsi, de amire van esély, az előbb-utóbb meg is történik. Aki bundát szervez, nem olyan hülye, hogy azt a lehető leglátványosabb módon teszi. Van erről néhány könyv, érdemes elolvasni, abban le van írva hogyan is néz ki egy lefixált meccs.

Aki 500 eurót, azaz 150 ezer forintot rátesz, az már tud valamit. Kizárni a fa..ba mindkét csapatot  :noway:

A mai világban én elképzelhetőnek tartom a legabszurdabb "megoldásokat" is. Pl. azért, mert mivel ezek a "legelképzelhetetlenebb" kategóriába tartoznak, ezért nem is gyanúsak!

Idézetet írta: Winger Dátum augusztus 30, 2015, 10:53:14
A mai világban én elképzelhetőnek tartom a legabszurdabb "megoldásokat" is. Pl. azért, mert mivel ezek a "legelképzelhetetlenebb" kategóriába tartoznak, ezért nem is gyanúsak!

csibike ebben a témában már majdnem egy évvel ezelőtt megosztotta velünk az erre vonatkozó statisztikáját, ami szerint félidő utáni fordításban a Diósgyőr a "császár".
Náluk ez tényleg nem meglepő eredmény, mi vagyunk a hülyék, hogy nem keresünk rajta.  :)

(mondjuk az a bunda ellen szól, hogy a hosszabbításra hagytak két gólt is, amikor már a spori bármikor lefújhatja a meccset)

Idézetet írta: csibike1 Dátum november 30, 2014, 16:55:23
Knapp!Elnézést a kisebb kiigazításért, az én megfigyeléseim szerint ez a magyar sorrend: Diósgyőr(16), Győr(15), Pápa(14) és Haladás(13).Utánuk következik a Pécs(12), Paks(11), Debrecen(11) trió és őket követi szorosan az Újpest(10) és Kecskemét(10).Az elmúlt bő 4 év termése a zárójeles szám csapatonként Félidő/Vége teljes fordulás terén ;)  ::)

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 30, 2015, 11:14:09
(mondjuk az a bunda ellen szól, hogy a hosszabbításra hagytak két gólt is, amikor már a spori bármikor lefújhatja a meccset)

Hacsak nincs beavatva a spori is hogy mikor kell lefújni a meccset

Idézetet írta: Kagawa Dátum augusztus 30, 2015, 10:50:35
Aki 500 eurót, azaz 150 ezer forintot rátesz, az már tud valamit. Kizárni a fa..ba mindkét csapatot  :noway:

esélyes , hogy igazi , és nem utángyártott... mint az összes ilyen törökalbánmacedonkoszovói csaló fasznál.. :) Valószinűleg Bognár is véletlen tekerte be, és a szögletet is pont jól rugta be.. erre várt :)

#128 augusztus 30, 2015, 13:51:28, butyi
Idézetet írta: Kagawa Dátum augusztus 30, 2015, 10:50:35
Aki 500 eurót, azaz 150 ezer forintot rátesz, az már tud valamit. Kizárni a fa..ba mindkét csapatot  :noway:
ez a koszovóitörökalbánbolgármacedónszerb 'szelvény' szokás szerint kamu (a korábban felemlített csibike pl. ebben a témában is tudna szolgálni érdekességekkel),
egyébként viszont bunda volt  :police: :police:
:ok:

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum augusztus 30, 2015, 11:40:29
esélyes , hogy igazi , és nem utángyártott... mint az összes ilyen törökalbánmacedonkoszovói csaló fasznál.. :) Valószinűleg Bognár is véletlen tekerte be, és a szögletet is pont jól rugta be.. erre várt :)

Én nem tudom, de Koman barátunk hazaadása is a Vidi ellen, most meg ez... Pont a masszív védelemmel rendelkező Újpest kapitulál az utolsó két percben kétszer?

Nem ide tartozik, de 4-5 éve amikor még Újvidéken voltam egyetemista egy magyar ligakupa meccs jött ugyanígy HT-FT 2-1-be. Sivic volt az egyik csapat mestere ( talán kecskemét, de nem biztos )

Egész Újvidék játszotta és jött is, 30-as oddson. Egy hétig nem mentünk az egyetem közelébe se, ettünk, ittunk, buliztunk, csajoztunk annyit nyertünk.... Aki elhiszi, elhiszi, aki nem annak nem muszáj  :ok:

teljes mértékben elhiszem, ha te írod....de ezek a facebookos kamuszelvények attól még kamuk :D
facebook fanokat is szereztetek?  ;D

Idézetet írta: butyi Dátum augusztus 30, 2015, 13:42:12
teljes mértékben elhiszem, ha te írod....de ezek a facebookos kamuszelvények attól még kamuk :D
facebook fanokat is szereztetek?  ;D

Lehet, hogy kamuk, ebben nem akarok állást foglalni. Lényeg hogy nagyon büdösek ezek a meccsek, ha tisztes győzelem volt, ha bunda.

Mi nem reklámoztuk annyira, vagyis haveroknak mondtuk el, de már mindenki tudta szóval mindegy volt...

Ha félidő/végeredmény tippet játszanak a csapatok, akkor teljesen felesleges a hosszabbításig várniuk a gólokkal, hisz az 50. és 70. percben eső gólok is hozzák a tippet, csak kevésbé feltűnően.

Azt sem hiszem, hogy öngólok vagy direkt elpasszolt labdák kellenek egy ilyen tipphez, mint mondjuk Koman esetében, mikor ha be van avatva 4-5 játékos a csapatból, akkor rossz helyezkedéssel is meg lehet oldani, hogy gólhelyzetbe kerüljön az ellenfél vagy mondjuk ha egy támadás után egyszerűen lassabban ér vissza a "helyére".

Idézetet írta: Kagawa Dátum augusztus 30, 2015, 11:33:02
Hacsak nincs beavatva a spori is hogy mikor kell lefújni a meccset

És a spori mire várt akkor a 90. percig?  :D
Ha volt pénze a fordításon, akkor izgalmas lehetett neki a hajrá. hehe

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 30, 2015, 14:10:16
Ha félidő/végeredmény tippet játszanak a csapatok, akkor teljesen felesleges a hosszabbításig várniuk a gólokkal, hisz az 50. és 70. percben eső gólok is hozzák a tippet, csak kevésbé feltűnően.

Azt sem hiszem, hogy öngólok vagy direkt elpasszolt labdák kellenek egy ilyen tipphez, mint mondjuk Koman esetében, mikor ha be van avatva 4-5 játékos a csapatból, akkor rossz helyezkedéssel is meg lehet oldani, hogy gólhelyzetbe kerüljön az ellenfél vagy mondjuk ha egy támadás után egyszerűen lassabban ér vissza a "helyére".

És a spori mire várt akkor a 90. percig?  :D
Ha volt pénze a fordításon, akkor izgalmas lehetett neki a hajrá. hehe

És ha valakinek érdeke volt hogy ennyire a végén legyen a fordítás? Mert ugye az élőben kínált 300-400-500-as oddsal jóval többet lehet keresni mint a 30-assal...

Nem tudom, de azért valljuk be nagyon furcsa ez. Egy csapat egy idényben kétszer produkál olyan hogy 90+ban két gól is jön, amivel fordít egyik vagy a másik. Sőt nem is egy idény hanem pár forduló alatt...

Elsőre nekem az jönn le belőle hogy nagyon elfáradnak a végére.
Ami NB1-ben nem meglepő.
500-as oddson mennyi a max. tét 20euró?
Ez még bundának is mocskos...