Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum október 12, 2015, 19:21:35
Imádom Lokolit, még csak 20 éves de már többet bundázott mint a Starace-féle olasz kemény mag  ;D Párosban esélyesként két balfék ellen vezettek 4-1 -re, két bréklabda a duplabrékhez. Onnan lett 5-7 0-6 , beszarsz  ;D ;D

Sztem valami baja volt már akkor is, ma is egy noname gyökér ellen szenvedett, mint egy kivert kutya, 1-6, 1-3-nál fel is adta.

Végre sikerült kézhez kapnom és röpke 2nap alatt elolvasnom ezt a bundáról szóló Wilson Raj Perumal által fémjelzett könyvecskét ami stílszerűen 365 oldalas.. :D Valószínűleg csak véletlen és nem utalás esetleg Európa legnépszerűbb sportfogadó oldalára.
Azt sikerült leszűrnöm, hogy soha többé nem fogadok semmilyen ázsiai vagy dél-amerikai meccsre. Ha meg mégis, akkor csak 2,5overre vagy 3,5overre. Ugyanis a bundák 90%a erre specializálódik, és nem arra hogy veretik az esélyesebbet. A maradék 10%on osztozik  az utolsó 10percben lőtt gólok száma 2 vagy több, esetleg a hendikeppes fogadás. Minden esetben olyan játékosokat környékeztek meg (és környékeznek meg most is) akik pár ezer eurót keresnek havonta, vagy még annyit sem. Olyan országokat, ahol 10-15000Euró nem aprópénz. A vicc az, hogy ezek az emberek maguk szervezik a nem FIFA játéknapján rendezett válogatott barátságos meccsek egy részét. A bundát irányítók önkéltségen szervezik a meccseket és utaztaják/szállásolják a csapatokat egy-egy helyszínre.Saját bírót szereznek, de ha erre nincs mód, beszerveznek egy két szegény játékost(főleg védőket) és elintézik amit kell..
A könyvben van egy rész ahol meséli Perumal, hogy Antalyaban 2 edzőmeccs volt egymás után valamikor a tél végén. Ő maga nem volt a helyszínen, csak egy segítője, és az első meccsen a Lettország - Bolívia meccsen 3tizenegyessel jött le az over(2-1) míg a másodikon 4 tizenegyessel a másik over(2-2). Említi hogy headseten keresztül utasították a bírókat hogy mit csináljon.
Nagyon szórakoztató kis könyv, sokszor jókat derültem rajta.

A másik érdekesség, hogy Perumal állítja, hogy 2 csapat neki köszönheti, hogy kijutott a 2010es vbre. Az egyik Nigéria volt, akik simán kiestek volna, ha Tunézia egy Xet elér Mozambik ellen idegenben, de mivel nekik érdekük volt hogy Nigéria jusson ki a vbre, hogy ott bundázzanak velük, ezért ha jól rémlik 100000$t ajánlottak fel Mozambiknak ha megverik Tunéziát. És láss csodát, a 100k $ elég nagy motiváció lett, és nyertek is 1-0ra.

Klassz kis könyv, nehéz volt letenni, igen :D

A témában van egyébként más, hiteles darab? /akár angol nyelvű is/

Én arra emlékszem, hogy a VB-n is megvolt bundázva pl. Cameron meccse, asszem a horvátok ellen. +4 gólra volt fogadás és 1-4, vagy 0-4 lett. Erre emlekszik valaki?


A könyvben benne van ez a rész :DD


"Kedden délután nem jött be az oldal; szerdára megjavult, akkor egész nap próbáltuk megvenni azt az egy tippet. Többször is megadtuk a bankkártyánk számát, és bár a rendszer sikeres tranzakciót írt ki, egyszer sem vonták le a pénzt a számlánkról, és a tippet sem kaptuk meg. Csütörtökön délelőtt végre sikerrel jártunk, 1000 forintért kaptunk egy tippet: a Frankfurt hazai pályán legyőzi a Standard Liége-t a női Bajnokok Ligájában.


Keneseiék finoman fogalmazva sem kockáztattak nagyot, hiszen a Frankfurt a világ egyik legjobb csapata a női mezőnyben, tavaly megnyerte a Bajnokok Ligáját, és az idén is az egyik legnagyobb esélyes. A Tippmixen ezen a meccsen a Frankfurt győzelmére 1,03-as a szorzó. Ez azt jelenti, hogy 34 ezer forintot kell feltennünk ahhoz, hogy visszanyerjük az ezresünket, erre ugyanis 35 020 forintot fizetne a Szerencsejáték Zrt."

;D ;D ;D

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum október 15, 2015, 18:29:38
"Kedden délután nem jött be az oldal; szerdára megjavult, akkor egész nap próbáltuk megvenni azt az egy tippet. Többször is megadtuk a bankkártyánk számát, és bár a rendszer sikeres tranzakciót írt ki, egyszer sem vonták le a pénzt a számlánkról, és a tippet sem kaptuk meg. Csütörtökön délelőtt végre sikerrel jártunk, 1000 forintért kaptunk egy tippet: a Frankfurt hazai pályán legyőzi a Standard Liége-t a női Bajnokok Ligájában.


Keneseiék finoman fogalmazva sem kockáztattak nagyot, hiszen a Frankfurt a világ egyik legjobb csapata a női mezőnyben, tavaly megnyerte a Bajnokok Ligáját, és az idén is az egyik legnagyobb esélyes. A Tippmixen ezen a meccsen a Frankfurt győzelmére 1,03-as a szorzó. Ez azt jelenti, hogy 34 ezer forintot kell feltennünk ahhoz, hogy visszanyerjük az ezresünket, erre ugyanis 35 020 forintot fizetne a Szerencsejáték Zrt."

;D ;D ;D

Hja, ők is biztos az 1.03-as fogadásokból élnek...   ;D

Beugratós kérdés: hogyan könnyebb 3000 ft-ot keresni? Kockáztatsz 100 000 ft-ot egy női meccsen, vagy találsz 3 majmot, aki fizet egy ilyen tippért?   :P

Arra viszont jók az ilyen szorzók, hogy majd lehet hencegni a találati aránnyal.  (egyébként 6:0 lett a meccs)

Egyébként a "Sportfogadási szakértő" az valami OKJ-s cucc?   :laugh:

Srácok nekem még 2012-ben az EB ideje alatt volt egy bunda gyanus fogadasom, 40e-res nyeremenytől fosztottak meg , el se hittem amit lattam .. hazaiba tettem meg a merkőzést .. http://www.betexplorer.com/soccer/belarus/vysshaya-liga-2012/matchdetails.php?matchid=bHWSoKE6  es ezt nekem senki se mondja h nem bunda , jo kis elő fogadasban..


Siauliai - Juventus.  A vendégek az utolsó 1 perc alatt 3 triplát vernek be, miközben a hazaiak egymás után hagyják ki a büntetőket.  Döntetlen is lett a rendes játékidő, 15.00-ért.  :hanyas:  Örökre eltiltani ezeket!

Idézetet írta: ncis88 Dátum október 13, 2015, 19:04:35
Végre sikerült kézhez kapnom és röpke 2nap alatt elolvasnom ezt a bundáról szóló Wilson Raj Perumal által fémjelzett könyvecskét ami stílszerűen 365 oldalas.. :D Valószínűleg csak véletlen és nem utalás esetleg Európa legnépszerűbb sportfogadó oldalára.
Azt sikerült leszűrnöm, hogy soha többé nem fogadok semmilyen ázsiai vagy dél-amerikai meccsre. Ha meg mégis, akkor csak 2,5overre vagy 3,5overre. Ugyanis a bundák 90%a erre specializálódik, és nem arra hogy veretik az esélyesebbet. A maradék 10%on osztozik  az utolsó 10percben lőtt gólok száma 2 vagy több, esetleg a hendikeppes fogadás. Minden esetben olyan játékosokat környékeztek meg (és környékeznek meg most is) akik pár ezer eurót keresnek havonta, vagy még annyit sem. Olyan országokat, ahol 10-15000Euró nem aprópénz. A vicc az, hogy ezek az emberek maguk szervezik a nem FIFA játéknapján rendezett válogatott barátságos meccsek egy részét. A bundát irányítók önkéltségen szervezik a meccseket és utaztaják/szállásolják a csapatokat egy-egy helyszínre.Saját bírót szereznek, de ha erre nincs mód, beszerveznek egy két szegény játékost(főleg védőket) és elintézik amit kell..
A könyvben van egy rész ahol meséli Perumal, hogy Antalyaban 2 edzőmeccs volt egymás után valamikor a tél végén. Ő maga nem volt a helyszínen, csak egy segítője, és az első meccsen a Lettország - Bolívia meccsen 3tizenegyessel jött le az over(2-1) míg a másodikon 4 tizenegyessel a másik over(2-2). Említi hogy headseten keresztül utasították a bírókat hogy mit csináljon.
Nagyon szórakoztató kis könyv, sokszor jókat derültem rajta.

Azt a 2:2-es meccset még aznap linkeltem egy fórumra, annyira átlátszó volt.  :)

Érdekes könyv, de Perumal valójában nem bundakirály, hanem egy szerencsejáték függő lúzer, aki ott lopta meg a barátait és az üzlettársait is még a saját könyve szerint is, ahol csak lehetett. Aztán mindig meglepődött, mikor őt is átverték!  :)
Meg vicces, amikor az elveire hivatkozik, aztán végül felnyom mindenkit, hogy mentse a bőrét.
Azt hiszem, a valódi bundakirályok most nem a vádalkujukon dolgoznak.

A könyv angol eredetiét is megnézném, mert vagy a fordítás rossz több helyen vagy eleve "szakmai" hibák vannak benne.
Szerintem az "odds" kifejezést használják néha a "line" és még a "tétlimit" helyett is.  :)
("2-ről 2.25-re emelkedett az odds", majd két gólnál részben visszakapja a pénzét vagy "több számlán kellett fogadnunk, mert nagyon alacsony volt az odds". ezeknek így nincs sok értelme.
Voltak még keveredések, mikor mondjuk nem tudtam, hogy Panama, Ecuador és Honduras közül végül melyik két csapat fog játszani.   :)  )

Azért tényleg szórakoztató iromány és azt is megválaszolja, miért van értelme olyan alacsony színvonalú fociba is pénzt tenni, mint amilyen nálunk is van.   ::)