Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Bunda lesz?
Ki a faxom érti ezt?
Barca-Kolding 18. percben 2:10   !!!!!

Nalam a delutani Fulham-Reading csapta ki a biztositekot.


"Nalam a delutani Fulham-Reading csapta ki a biztositekot."
Nem semmi! 0:2-ről 4:2 !
Hááááát?

Ez volt az utolsó ilyen fogadásom. Korábbról is negatív élményeim voltak az ilyen tippekkel, de meg akartam szakítani e tendenciát. A vendégegyüttes 28 perc alatt dobott 4 gólt, majd erős közreműködésükkel elment az "under" tipp, mivel ők az utolsó 2 percben magukra találtak és dobtak hármat.

Én azok közé tartozok, akik értékelik az esélytelenebb csapatok/játékosok által végrehajtott bravúrt, de az ilyen meccseknél olyan állásponton vagyok, hogy az iroda alakítja a meccsek végét (más kérdés, hogy én mindig a rosszabbik oldalon vagyok).

"Jó" látni, hogy a meccs addig tartott, míg a fogadásom el nem ment... (csatolt kép)

Igazából mindegy, hogy bunda volt-e vagy sem, de az egyenlítő gól után nem volt sok kockázat a nullás újpesti ázsiai hendiben.
Aztán a vezető gól után a szöveges eredménykövetés gyors egymásutánban írt két, a békéscsabai kaput elkerülő lövésről, így felmerült bennem, hogy a srácok vagy a gólok számában vagy a két gólos újpesti győzelemben érdekeltek...



Nyizsnyij Novgorod-Neptunas: először is leadják az utolsó negyedben a 14 pont előnyt, majd 18 mp-cel a vége előtt 1 pont hátrányban bedobás után azonnal ráemeli a retardált a triplát, miközben 2-ten vannak a nyakán, jók a Neptunas büntetőt, majd a ruszkik is dobhatnak, de persze SZÁNDÉKOSAN kihagyják az elsőt. (Aki nem hiszi, keressen róla videót.) Időkérés után a Novgorod térfeléről jön a Neptunas, ekkor 15 mp van hátra, és mi történik? Semmi, hagyják, hogy 7 mp maradjon, és csak aztán faultolnak. Az már csak hab a tortán, hogy évek óta nem nyertek idegenben a litvánok, még a hazai bajnokság gyenge csapatai is verik rendre őket.

Szóval itt vagy retardáltakról van szó, vagy szokásos undorító módon lebundázták. Hányingerkeltő az egész, ezek után próbáljon higgadt maradni az ember...  :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

#187 november 07, 2015, 15:00:52, adamv.qwertz
Egy ukrán bajnokin miért ilyen esélyes még a 88. perc után is a gól? És persze hogy 5.0 under fogadásom volt... miért is jött volna, miért is bírták volna ki az utolsó 5 percet 2 gólnál kevesebbel... és miért is lett volna elérhető a cash out hosszabbításban, amikor már minden megyei meccsen is fel lehet venni az utolsó másodpercig a pénzed...

Én ezt 3.5 overba raktam statok alapján nagyon benne volt egy gól. Persze nem minden a statisztika. Mondjuk 5 gólra már én sem gondoltam..

Idézetet írta: bryan_65 Dátum november 07, 2015, 15:05:17
Én ezt 3.5 overba raktam statok alapján nagyon benne volt egy gól. Persze nem minden a statisztika. Mondjuk 5 gólra már én sem gondoltam..

Lényegtelen hogy benne volt e, ha 5 gól lett volna normálisan elosztva vagy korábban sem érdekelne, félidőnél 2-0-nál megnéztem, hogy nem szokott a vendég csapat kiengedni jelentősen, még ha utolsók is, top csapatok ellen sem kapnak sokat... és ezt dolgozzam fel a tegnapi szintén 5.0 underem után, amit még követtem is telefonon élőben majdnem végig, és örültem hogy mekkorát lőttem, és amit még pushra sem tudtak végül kihozni :D
Amióta underre fogadok, olyan dolgokat látok, hogy ha kép nélkül mesélném, el se hinnék az emberek :D

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum november 07, 2015, 15:17:07
Lényegtelen hogy benne volt e, ha 5 gól lett volna normálisan elosztva vagy korábban sem érdekelne, félidőnél 2-0-nál megnéztem, hogy nem szokott a vendég csapat kiengedni jelentősen, még ha utolsók is, top csapatok ellen sem kapnak sokat... és ezt dolgozzam fel a tegnapi szintén 5.0 underem után, amit még követtem is telefonon élőben majdnem végig, és örültem hogy mekkorát lőttem, és amit még pushra sem tudtak végül kihozni :D
Amióta underre fogadok, olyan dolgokat látok, hogy ha kép nélkül mesélném, el se hinnék az emberek :D
Nem gyakoribb pedig, csak pszichológia, az ilyenek "könnyebben" maradnak meg az emberben.


Par ev ez az intervallum, es nem mondom hogy gyakoribb lenne, de igy sok olyat eszreveszek, ami ezelott a nagy ligas fogadasoknal elkerulte a figyelmemet :)

A marokkói ITF-en Deus 1,001-es oddsól kapott ki Allouche ellen. Nem figyeltem, mennyi is volt a marokkói oddsa, de a gyakorlottabbak biztos tudják.  :D :D

Ez mennyire bűzlik...