Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hubika88 Dátum január 08, 2016, 10:40:23
http://www.heol.hu/heves/sport/tiz-meccsbol-kilencet-eladtak-645848

és akkor itt nem kérdés, h bunda volt  ;D

Én nem is csodálkozom, így nem lehet egy nb1 es csapatot csinálni ahogy egerben csinálták, semmire nem volt pénz gyakorlatilag nem voltak szurkolók sem mivel nem volt hazai pálya, a stadionnal sem a tulajdonos sem a városvezetés nem foglalkozott, alkalmatlan volt nb1 es meccs lejátszására ezért a csapat mindig máshol játszotta a hazai meccseit és a keret sem volt elég erős az nb1 hez...

igenigen, a játékosokat meg az albérletből is kibaszták mert nem fizették lol, ekkora égés nem nagyon volt még szerintem  ;D

Vajon Mészáros miért maradt a csapat mellett, ha tudta, hogy szakmailag értelmetlen és bundameccsek vannak?
Vagy azt csinálta, mint Döme, aki mikor megtudta, hogy a csapata bundázni fog, ment és megjátszotta ő is?  :)

Az egri sztori annyira jellemzi a magyar viszonyokat. Már az kínos, hogy engedték elindulni őket az NB1-ben ilyen "háttérrel", majd hónapokon keresztül ígérgették, hogy elkészül a villanyvilágítás a stadionban, de ez máig nem történt meg, sőt, két évvel ezelőtt az NB3-ból is kizárták őket és azóta már fel is számolták a klubot.
A csapat tulajdonát elárverezték, a világítás vasbeton alapját 1 millió forintért lehetett elvinni.  :)

Ez viszont nem fedezi a több, mint 300 milliós tartozásukat...


Tipikus nevetséges olasz meccs, semmilyen más ligában nem bohóckodnak össze ennyi gólt a 90. perc után.

Jók ezek a felkészülési meccsek! Az eredmények.com-on fellelhető mai 17 meccs közül 14-en 2,5 gól felett rúgtak! Ezenkívül lettek elég fura eredmények. http://www.flashscore.com/match/MJAqsf8i/#match-summary

http://www.flashscore.com/match/Io4huYx4/#match-summary


http://www.eredmenyek.com/merkozes/vRJh9Cip/#osszefoglalas

Rs meg szuletett 1-2 erdeskes etedmeny...Coric, Vesely, Stephens, Wozniacki

Es senki ne mondja nekem azt hogy ezek nem bundak...Paira a 18. a masik 328 asszem...es sima 3-0 as vereseg? Es raadasul mindharom szettben tb dontott? Ugyan mar....ez volt az utolso, sot ez a nap tetge be nalam a kaput, hogy meg egyszer teniszre fogadjak...


Idézetet írta: soptei.gergo Dátum január 18, 2016, 09:36:53
http://www.eredmenyek.com/merkozes/vRJh9Cip/#osszefoglalas

Rs meg szuletett 1-2 erdeskes etedmeny...Coric, Vesely, Stephens, Wozniacki

Es senki ne mondja nekem azt hogy ezek nem bundak...Paira a 18. a masik 328 asszem...es sima 3-0 as vereseg? Es raadasul mindharom szettben tb dontott? Ugyan mar....ez volt az utolso, sot ez a nap tetge be nalam a kaput, hogy meg egyszer teniszre fogadjak...

Hányszor hallottam én már ezt.. ;D ;D :redchug:

Egyébként valóban, én teniszbe már csak meglepikre meg breakekre rakok. Ha már lottózok legyen nagy az odds.. :D ;D

Nem tudom nézte-e valaki Wozniacki meccsét. Mikor a kazah csaj szervált a meccsért volt egy érdekes pont, és Wozniacki nem kért challenget, inkább bukta a pontot és lett asszem meccslabdája a csajnak. Az eurosportos balfasz csávó kérdezte is hogy miért nem kért, szinte ordított. Tényleg nem kért?  :police: Vagy már nem is volt neki?  :redchug: Mert ha volt és nem kért, az bunda baszki élőben a tévében  ;D ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 18, 2016, 11:54:24
Nem tudom nézte-e valaki Wozniacki meccsét. Mikor a kazah csaj szervált a meccsért volt egy érdekes pont, és Wozniacki nem kért challenget, inkább bukta a pontot és lett asszem meccslabdája a csajnak. Az eurosportos balfasz csávó kérdezte is hogy miért nem kért, szinte ordított. Tényleg nem kért?  :police: Vagy már nem is volt neki?  :redchug: Mert ha volt és nem kért, az bunda baszki élőben a tévében  ;D ;D

Nem volt neki több. Csak a kommentátor benézte.
Én tettem a kazahra még 3 feletti szorzónál. Nekem úgy tűnt lépésről lépésre múlta felül. Azért nyerőket is ütött, nem csak a dán balfaszoskodott.

Idézetet írta: szumos Dátum január 18, 2016, 12:03:37
Nem volt neki több. Csak a kommentátor benézte.
Én tettem a kazahra még 3 feletti szorzónál. Nekem úgy tűnt lépésről lépésre múlta felül. Azért nyerőket is ütött, nem csak a dán balfaszoskodott.

Azután kapcsolódtam be hogy ápolták Caro lábfejét. Aztán csak néha figyeltem, de ez a majom úgy ki volt akadva fel kellett néznem  :) És ezek szerint benézte, mekkora állat  :D

A kazah tényleg jól játszott, néha leporolta a vonalat.

Djokovic: Kétszázezer dollárt ígértek egy meccsért
A hétfőn kirobbant, az Ausztrál Open első napjára időzített fogadási csalásokról szóló botrányról Novak Djokovic állt elő konkrétumokkal elsőként. Elmondása szerint 2007-ben egy szentpétervári meccs előtt megkeresték a szakmai stábját azzal, hogy adnak kétszázezer dollárt, ha olyan lesz a végeredmény, amilyet ők szeretnének. A szerb teniszező szerint
"az csalást szervező megpróbált eljutni hozzám és beszélni velem, de természetesen azonnal elutasították."

A BBC és a BuzzFeed közösen készült oknyomozó anyagában azt állítják, hogy elterjedt a teniszben is a fogadási csalás, a top50-es élmezőnyben legalább 16-an érintettek. A riport szerint a sportág tisztaságáért felelős Tennis Integrity Unit nevű szervezet ennek ellenére nem szólt az illetékes hatóságoknak, így semmilyen szankció nem érte ezt a 16 versenyzőt sem.
A BBC és a Buzzfeed szerint még 2007-ben az ATP akkor felállított bizottsága megállapította, hogy az Oroszországban, Észak-Olaszországban és Szicíliában működő szindikátusok összesen több százezer font értékben kötöttek fogadásokat olyan meccsekre, amelyek eredményét befolyásolták. Ezek közül három wimblendoni meccs volt. A vizsgálóbizottság jelentését nem követte számonkérés. Roger Federer elmondta, hogy már elég találgatást hallott bundázásokról, itt az ideje, hogy valaki neveket is mondjon. Federer újságíróknak elmondta, hogy
"szeretnék neveket hallani, mert csak konkrétumok ismeretében lehet valós vitát folytatni erről a dologról. Melyik játékosokról van szó? Ki volt az? Páros vagy egyéni játékos? És melyik tornán történt?"
(Guardian/MTI)
http://444.hu/2016/01/18/djokovic-ketszazezer-dollart-igertek-egy-meccsert

Hú! Az "oknyomozó" újságírók most bedobták a 2007-es Davigyenko-Arguello meccset, amely az első pillanattól kezdve a tenisz bunda etalonja volt...
Nagyon durva, hogy most, 2016-ban sikerült "kiderítenie" az "oknyomozásnak", hogy "rekordösszegű" tét érkezett, holott ezt a Betfair egyből jelezte az ATP-nek akkor.   ;D

Ez most olyan bundabotrány lesz, mint amilyen Perumal könyve?! Aki már lebukott (vagy már visszavonult), arról "lerántjuk a leplet"?