Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#300 augusztus 27, 2016, 19:39:23, alexthebest
Paes még mindig nagy mester. Bréklabda kihasználásuk 2/15, leadták a második szett előnyt, tb-ben pedig 6-1 ről  ;D Egymás után csapják el a labdákat. Imádom a palit! (de sajnos most nem fogtam, későn vettem észre...)

http://www.eredmenyek.com/merkozes/QoWFuTv5/#osszefoglalas

Re:Bunda volt?

Az egész mai EL forduló.

Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 15, 2016, 20:50:08
Re:Bunda volt?

Az egész mai EL forduló.

Évek óta ez van. Kell 1-2 kör mire kialakul ki akarja leadni. Az olaszok nagyon úgy néz ki hogy igen  :D Kiváncsi leszek a Mu-ra, azért Mourinhonak ez olyan lehet mint Kondásnak a megye 2  ;D

Ch Szczecin, Montanes-Lestienne 2016.09.16.
Montanes feladta a meccset 3-6 7-6 *4-5 15-40-nél

Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 16, 2016, 17:15:28
Ch Szczecin, Montanes-Lestienne 2016.09.16.
Montanes feladta a meccset 3-6 7-6 *4-5 15-40-nél

Nem tudom mi történt mert nem láttam, de Vatutin ellen ezer százalékra bundázott az öreg. Kicsit megnyomta a hetet  ;D Másképp mint a játékosok általában, de díjazásban aligha járt rosszabbul  :redchug:

Mikor titják el végre?  :bash: :bash:

Idézetet írta: butyi Dátum szeptember 16, 2016, 17:15:28
Ch Szczecin, Montanes-Lestienne 2016.09.16.
Montanes feladta a meccset 3-6 7-6 *4-5 15-40-nél

Karatsev is feladta ma 4-5-nél, CHALLENGER - EGYÉNI: Kaohsiung (Tajvan), kemény

#306 szeptember 20, 2016, 10:42:31, butyi
Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 20, 2016, 10:01:54
Karatsev is feladta ma 4-5-nél, CHALLENGER - EGYÉNI: Kaohsiung (Tajvan), kemény
karatsev lesérült... és nem várta meg, hogy 15-40(2 MP) legyen...

kudla viszont lehetett bunda  ;D


#308 szeptember 25, 2016, 10:11:12, oakland23
Nekem ez a tegnapi DVTK-DVSC meccs is fura volt  :)
Maga a játék képe, ahogy a csapatok játszottak. Ahogy az első félidőben a DVTK szinte a félpályát sem lépte át. Az első félidőben az első 3-4 percet nem láttam, de aztán a DVTK-nak két kontrára futotta, mindkettőt rútul elbaszták... Én azt hittem a szépítő gól meg a piros után, hogy 0-2-ről csinálnak egy 3-2-t, de végül mégse.
De tényleg nagyon fura meccs volt, már a 20-25 perc tájékán nem volt középpálya, kicsit olyan volt az egész, mint egy megye 3-as meccs 80. perce.

A legszebb volt, amikor a végén a debreceniek 5-en mentek 2 védő ellen egy kontrával, és képtelenek voltak lebontani ziccerig. Katasztrófa volt ez a meccs minőség szempontjából.

Nekem a Fradi -Ute is elég érdekes volt valahogy mindig a szezon meccse .Még hihető is volt egy darabig 1-3 után már nem .Napoli -Chievo is hatalmas bunda volt tegnap .

Lassan elkelne egy topic "Nem volt Bunda" címmel..  :)

Deportivo Cuenca   0-1   Barcelona SC 2 piros a vendégeknél 70 perctől 3 perc foci nem volt folyton sérülés .3 perc hosszabbítással  amiben egy csere és egy sérülés volt .Ha ez nem volt bunda akkor semmi .

TUDTA?

Ha elmegy a szelvénye, az mind bunda!
Október 2-án mondjuk együtt NEM-et a bundára!

Szerintem az is véletlen volt,hogy mindkét magyar-német kézi BL remi lett. Merő véletlen...

A Los Angeles Galaxy (Robbie Keane, Gerrard, Ashley Cole csapata) eddig még veretlen hazai pályán ebben a bajnoki szezonban (vagyis volt), a Seattle 14 idegenbeli meccsből csak kettőt tudott nyerni. Ezen a meccsen mégis úgy gondolta a LA, hogy 15 perc alatt bekap 3 gólt, a vendéggyőzelem szorzója meg a meccs előtt a felére esett, ki érti ezt...  :angel: