Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#315 szeptember 26, 2016, 06:24:14, lacuss
Idézetet írta: dynand Dátum szeptember 26, 2016, 00:30:13
A Los Angeles Galaxy (Robbie Keane, Gerrard, Ashley Cole csapata) eddig még veretlen hazai pályán ebben a bajnoki szezonban (vagyis volt), a Seattle 14 idegenbeli meccsből csak kettőt tudott nyerni. Ezen a meccsen mégis úgy gondolta a LA, hogy 15 perc alatt bekap 3 gólt, a vendéggyőzelem szorzója meg a meccs előtt a felére esett, ki érti ezt...  :angel:




Seattle pár pontra van a rájátszást érő helyektől, és kevesebbet játszott ellenfeleinél, az LA (ha matematikailag nem is) gyakorlatilag már PO résztvevő. Seattlenél kicsit több volt a motiváció.


Nem ugyanaz, de amiket én nem igazán tudok megérteni, mint most Monroe/Sitak - Delbonis/Lorenzi. Első szettet nyeri az esélyes, másodikban előnybe kerülnek Delbonisék, vezetnek 4-1-re. Monroe-ék szerválnak 30-0-ig sima minden, aztán hirtelen veszítenek 4 labdát egymás után, kettős brék, majd Lorenziék hozzák a szettet.
Ilyenkor arra tudok gondolni, hogy vagy leszarják már, de egy brék hátrányban, saját adogatás 30-0-nál elég furcsa lenne. Vagy leadták, mert úgy jobban fizetett.
Most persze a super tie-ben Lorenziék 4-0-ra szopnak...

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum szeptember 26, 2016, 09:48:11
Nem ugyanaz, de amiket én nem igazán tudok megérteni, mint most Monroe/Sitak - Delbonis/Lorenzi. Első szettet nyeri az esélyes, másodikban előnybe kerülnek Delbonisék, vezetnek 4-1-re. Monroe-ék szerválnak 30-0-ig sima minden, aztán hirtelen veszítenek 4 labdát egymás után, kettős brék, majd Lorenziék hozzák a szettet.
Ilyenkor arra tudok gondolni, hogy vagy leszarják már, de egy brék hátrányban, saját adogatás 30-0-nál elég furcsa lenne. Vagy leadták, mert úgy jobban fizetett.
Most persze a super tie-ben Lorenziék 4-0-ra szopnak...
Kiugrana a szemünk kocsányra, ha megtudnánk egyszer az igazságot, hogy a teniszmeccsek hány százaléka manipulált valamilyen formában.

A spanyol 2. osztályban (foci) lehetett olvasni 15%-os adatot is. A tenisz szerintem simán 25% fölött van.


http://www.eredmenyek.com/merkozes/niofWtKC/#osszefoglalas

1.9ről feltolták 5.5re az szép még ha szó sincs bundáról,főleg hogy ők vezetnek



Rudes   -   Rijeka
3   :   5
After Extra Time
(0:3, 3:0, 0:2)
(penalty kick)    53.   Topic Mateo                5.   Gavranovic Mario   (penalty kick)
(penalty kick)    62.   Topic Mateo                8.   Mitrovic Matej   
(penalty kick)    80.   Topic Mateo                32.   Andrijasevic Franko   
                                                                104.   Sofranac Aleksandar   
                                                                108.   Gorgon Alexander   

Gyanús :)

Idézetet írta: slow Dátum október 27, 2016, 07:23:36
Rudes   -   Rijeka
3   :   5
After Extra Time
(0:3, 3:0, 0:2)
(penalty kick)    53.   Topic Mateo                5.   Gavranovic Mario   (penalty kick)
(penalty kick)    62.   Topic Mateo                8.   Mitrovic Matej   
(penalty kick)    80.   Topic Mateo                32.   Andrijasevic Franko   
                                                                104.   Sofranac Aleksandar   
                                                                108.   Gorgon Alexander   

Gyanús :)

Ugyanezt akartam berakni! Érdekes.. :D

No és az osztrák kupameccs?

http://www.eredmenyek.com/merkozes/0M32VXGj/#osszefoglalas

1-3 állásnál, emberhátrányban 50 meg 100 fölötti oddsa is volt élőben az X-nek. Csodálkoztam, hogy a 351-es oddsot nem húzzák be H-ra a végén...

#325 december 14, 2016, 14:29:45, TiB
Oddsportálon rámírt egy dilocra nevű felhasználó, hogy tudomása van egy bunda meccsről:

Hi i have FIXED MATCH Odd 5.00 For today! Its 100% sure so i can share it with you free.

Emailben meg érdeklődésemre ezt írta:

Turkey
Ingelospor - Sancaktepe
Half Time/Full Time X/1
Odd 5

Igazából török kupa, szóval mi más lehetne, mint bunda, és nem is kért pénzt a tippért. Én egy kis aprót tettem rá.  :D

Idézetet írta: Irtis Dátum december 14, 2016, 02:21:55
Oddsportálon rámírt egy dilocra nevű felhasználó, hogy tudomása van egy bunda meccsről:

Hi i have FIXED MATCH Odd 5.00 For today! Its 100% sure so i can share it with you free. Contact me: [email protected]

Emailben meg érdeklődésemre ezt írta:

Turkey
Ingelospor - Sancaktepe
Half Time/Full Time X/1
Odd 5

Igazából török kupa, szóval mi más lehetne, mint bunda, és nem is kért pénzt a tippért. Én egy kis aprót tettem rá.  :D

Jónagy bunda volt egyik félidő sem lett az amit mondott :D biztos valami lehúzós banda küldenek 10 embernek 10 különböző eredményt amelyiknél meg bejön a következő hasraütés tippet meg már pénzért adják :D

Idézetet írta: kunisse Dátum december 14, 2016, 13:02:13
Jónagy bunda volt egyik félidő sem lett az amit mondott :D biztos valami lehúzós banda küldenek 10 embernek 10 különböző eredményt amelyiknél meg bejön a következő hasraütés tippet meg már pénzért adják :D

Az is nagyon fontos, hogy a FIXED MATCH nagybetűs legyen, illetve a 100% SURE is szépen kiemelten szerepeljen. Facebook, twitter tele van az ilyen teljesen egyértelmű csalásokkal, és nem is nagyon tiltják, vagy jelentik őket.

Bocsi srácok, ezt benyaltam, pedig tényleg jónak tűnt. Török kupa és az X/1 nem feltűnő módja a bundának.

Idézetet írta: kunisse Dátum december 14, 2016, 13:02:13
Jónagy bunda volt egyik félidő sem lett az amit mondott :D biztos valami lehúzós banda küldenek 10 embernek 10 különböző eredményt amelyiknél meg bejön a következő hasraütés tippet meg már pénzért adják :D

Ez pont így van. Nekem hetente küldik a kamu bundákat,ha meg véletlen bejön,már csak pénzért küldik el a következő "biztos" tippet. De ha csak naponta 1-2 hülye van aki fizet,már megéri szerintem    :redchug: