Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 17, 2019, 16:33:05
Ez a Dan Tan a Perumalos konyben is aktivan szerepel.

A Perumalos könyv maga A bundamaffia :)

Perumal konyve a A Bundakiraly

A lényeg, hogy mind a kettő jó bundás.  ;D

#543 január 25, 2020, 15:52:24, butyi
FORMER WORLD NO. 69 JOAO SOUZA RECEIVES LIFETIME BAN FOR MATCH-FIXING
https://www.tennis.com/pro-game/2020/01/brazilian-tennis-player-banned-for-life-for-match-fixing/87097/





#544 január 31, 2020, 15:38:57, SPF Admin
Osasuna involved in La Liga match fixing case

Osasuna's former club secretary, Angel Vizcay, has claimed that the club had made a series of payments to Getafe and Real Betis to influence the outcome of matches during the 2012-2013 and 2013-14 seasons.

Vizcay claimed in a provincial court in Pamplona on Tuesday that Getafe had been paid €400,000 in cash to lose to Osasuna in 2013, while also paying €250,000 to Betis the following year for the same reason. He continued by stating that Betis were paid a further €400,000 as a 'bonus incentive' for beating Valladolid.

The issue stems below club executive level as Vizcay stated that one of the payments to Betis was made directly to three players. Xavi Torres, Jordi Figueras and Antonio Amaya are all reported to have accepted payments from the club, with Vizcay identifying Figueras and Torres during the court proceedings.

The players had allegedly collected the money in a garage in Seville. Amaya, who was present at the court case, is also on trial after he was identified as the recipient of the earlier payment.

Other allegations Vizcay made during the trial included paying Valladolid €150,000 as a win bonus to defeat Deportivo La Coruña; giving Betis  the same sum to beat Celta Vigo, as well as €250,000 to Espanyol following a draw against Osasuna.

Miguel Archanco, Osasuna's former club president, has denied the allegations made by Vizcay, claiming that the club had never paid players nor had they fixed any games. However, he has admitted to the €400,000 payment to Betis against Valladolid in 2014, this was seen as an incentive to the already relegated La Liga side.

The case in question is only investigating the payments made to Betis, no other accusations are being investigated. Court proceedings are still ongoing at present.

(forrás: sbcnews.co.uk)

Legközelebb az Osasuna a Villareal otthonában lép pályára.

Vajon most mennyibe kerülne számukra, hogy a Villareal odaadja a meccset?  :D

A milánóiak ha bundáznak, akkor azt igazán látványosan teszik!

Első félidő, Ac Milan 2-0-ra vezet, gyarkolatilag úgy, hogy az Inter alig jut labdához. Második félidő 55. perc 2-2, majd a vége 4-2, úgy hogy a második menetben ugyanazt mutatja a Milan, mint az Inter az első játékrészben.

Értékes volt a 25.00-ás szorzó, mi? Lehet az asszonynak Guccsit venni belőle.

Na menjetek a picsába, bundás tetvek.

Idézetet írta: Milan Dátum február 10, 2020, 09:34:26
A milánóiak ha bundáznak, akkor azt igazán látványosan teszik!

Első félidő, Ac Milan 2-0-ra vezet, gyarkolatilag úgy, hogy az Inter alig jut labdához. Második félidő 55. perc 2-2, majd a vége 4-2, úgy hogy a második menetben ugyanazt mutatja a Milan, mint az Inter az első játékrészben.

Értékes volt a 25.00-ás szorzó, mi? Lehet az asszonynak Guccsit venni belőle.

Na menjetek a picsába, bundás tetvek.

Az elso felido es az Intertol ott latott jatek (=szenvedes) alapjan kikapcsoltam 0-2-nel, ugy voltam vele az Inter gyozelem elszallt. Ezek szerint a szunetben erdekes dolgok tortenhettek... ::)

Idézetet írta: Milan Dátum február 10, 2020, 09:34:26
A milánóiak ha bundáznak, akkor azt igazán látványosan teszik!

Első félidő, Ac Milan 2-0-ra vezet, gyarkolatilag úgy, hogy az Inter alig jut labdához. Második félidő 55. perc 2-2, majd a vége 4-2, úgy hogy a második menetben ugyanazt mutatja a Milan, mint az Inter az első játékrészben.

Értékes volt a 25.00-ás szorzó, mi? Lehet az asszonynak Guccsit venni belőle.

Na menjetek a picsába, bundás tetvek.

Hát, az inter egyenlítő gólját még Stevie Wonder is lesnek látta volna.. És ezek csalózzák a Juventust.  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 10, 2020, 13:01:12
Hát, az inter egyenlítő gólját még Stevie Wonder is lesnek látta volna.. És ezek csalózzák a Juventust.  ;D

Nem szólt senki a játékvezetőnek, hogy nem kell az extra segítség. Megvannak ezek közösen nélküle is.  :D

Sziasztok!

Sztem tudjátok, hogy alapban olyan csávó vagyok, aki nem nagyon hiszi el, hogy azt amit a meccseken (akár a legmagasabb szinten is...) látunk az a valóság.
Annyira jók a játékosok (pl a topcsapatokban a legjobbak..), hogy bármit eljátszanak nekünk, mi meg benyaljuk...

Berakok egy videót:
https://www.youtube.com/watch?v=0K2gDBnIk5c

Magán a meccsen - Real hétvégi veresége - volt egy jobb kameraállás, a közvetítésben a kapu mögül. Vagy 20-szor visszanéztem a tv-ben.. Curtois elindul a labdáért, nyújtja/emeli a kezét fölfelé, majd elugrás helyet letérdel és visszaveszi a kezét és gól! a videóban a jelenet 1:03-1:04 sokszor kikockáztam...

Ti mit láttok mi a véleményetek - direkt nyalta be?

és utánna jön a kérdésfelvetés - miért csinálta???
Hazai győzelem 7.00
Félidő/hazai 17.00

s közben a bajnoságban vezet a Barca...

Idézetet írta: Sound Dátum február 26, 2020, 11:32:50
Sziasztok!

Sztem tudjátok, hogy alapban olyan csávó vagyok, aki nem nagyon hiszi el, hogy azt amit a meccseken (akár a legmagasabb szinten is...) látunk az a valóság.
Annyira jók a játékosok (pl a topcsapatokban a legjobbak..), hogy bármit eljátszanak nekünk, mi meg benyaljuk...

Berakok egy videót:
https://www.youtube.com/watch?v=0K2gDBnIk5c

Magán a meccsen - Real hétvégi veresége - volt egy jobb kameraállás, a közvetítésben a kapu mögül. Vagy 20-szor visszanéztem a tv-ben.. Curtois elindul a labdáért, nyújtja/emeli a kezét fölfelé, majd elugrás helyet letérdel és visszaveszi a kezét és gól! a videóban a jelenet 1:03-1:04 sokszor kikockáztam...

Ti mit láttok mi a véleményetek - direkt nyalta be?

és utánna jön a kérdésfelvetés - miért csinálta???
Hazai győzelem 7.00
Félidő/hazai 17.00

s közben a bajnoságban vezet a Barca...

Szerintem ez nem bunda , keves ember van a foldon aki ellentetes mozgast is tod csinalni, ha a teste lefele zuhan akkor logikus hogy a kezevel probalja felfogni az utest , ha foditva tesz akkor gondolom jol beuti a fejet. Es van az a bomba loves mikor minden kapus erzi , ezt mos beszoptam. De ez csak az en velemenyem.

Nem hiszem, hogy Courtois vagy egy Real Madrid rá van szorulva egy 7.00-es szorzóra, ezért leadnak egy meccset a Clásico előtt, pedig lehetne utána 4 pont előnyük is. A spanyol szövetségnek sem érdeke, hogy a Barcelona megnyerje a bajnokságot (főleg zsinórban háromszor), szimplán Courtois képes ilyen "bravúrokra". Emlékezhetünk rá, hogy ősszel milyen hetei voltak, mikor mindenkitől benyelte a gólokat, mert éppen nem volt minden rendben nála. Rosszul mérte fel a helyzetet, lehet arra gondolt, ez kapufa lesz, vagy a @sunik29 által említett dolog. Courtois a magánéletében is eléggé fura fazon, volt már körülötte pár botrány, ezek pedig szerintem hatással vannak a pályán mutatott teljesítményére. Ha minden klappol nála, akkor top3 kapus, ha van egy kis gond, akkor viszont tudja ezt a szintet is hozni.

Rendben, hogy ha térdel leteszi a kezét..
De jön a lövés fölfelé - azért Curtois nem egy senki... - emeli a kezét föl. Közben letérdel, és ha kikockázuk látjuk, hogy a feje félrefordul, nem is nézi a labdát, és látványosan eltűnik a keze. Azért egy sztárkapus tud esni, és az is felmerül, hogy miért térdel le...
Tudom, hogy ezek tizedmásodpercek...de mégis ezt nem tudja eljátszani egy Curtois? Szerintem simán.

...nem a Realnak kell a 7.00 szorzó.
Ez egy mélyebb ügy. Fogadóirodák nélkül nincs foci..nem csúcsfoci...semmilyen foci nincs. Ők tartják el nagy százalékban a ligákat, szövetségeket és a klubokat is.

Van az úgy, hogy egy kapusnak szimplán nem minden esetben jó a helyzetfelismerése, rossz döntéseket hoz. Ha beírod, hogy Courtois mistake, akad róla pár videó, ahol csinál ennél cifrább dolgokat is. Ajax elleni bohóckodás is zseniális volt. Valdés tudott hasonlókat fénykorában.  ;D