Oroszok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Golpa plusminus stb. Valaki ki merte mar pronbalni valamelyik orosz nyelvu irodat? Vagy ez tul meresz lenne?

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum szeptember 24, 2014, 15:46:08
Golpa plusminus stb. Valaki ki merte mar pronbalni valamelyik orosz nyelvu irodat? Vagy ez tul meresz lenne?

Ha általában vesztesz, akkor nem merész. Az a kemény, ha nyersz, azt nem szeretik a továrisok. :D
A Fonbettel volt már dolgom, talán tavaly vagy még az azt megelőző évben. Telefonosan intéztem a fogadást, nagyon jó szorzót adtak, csak később futott át az agyamon, hogy ezzel igazából már a számomat is tudják, GPS nyomkövetéssel bemérnek, aztán jaj nekem, ha nyerek. Így sokat drukkoltam a fogadásomnak, de szerencsére nem nyertem.

A Marathonbet mizériát ismerhetjük. A Fonbet-nél nincs minden pénznemre Netellerük.  ;D A Betcity-n az első ki nem értékelt 15 eurós fogadás után már 0.02 euróra korlátozást láttam.  :crazy:

#3 szeptember 24, 2014, 19:53:17, iLogic
Idézetet írta: borbor Dátum szeptember 24, 2014, 19:19:53
A Marathonbet mizériát ismerhetjük. A Fonbet-nél nincs minden pénznemre Netellerük.  ;D A Betcity-n az első ki nem értékelt 15 eurós fogadás után már 0.02 euróra korlátozást láttam.  :crazy:

A Marathonbet is orosz? Én eddig úgy tudtam, hogy az angol.

Szerk.: a google szerint a Panbet Ltd az üzemeltető, de a Marathonbet uralja az orosz fogadási piac 50%-át. Bár ott online nem lehet játszani.
A Panbet-ről meg ezt írják:

Panbet Limited is a UK-licenced bookmaker, operating retail betting shops. Founded in 2000, its operations are regulated by the UK Gambling Commission.

Most ez alapján nem tudom, hogy csak jogilag angol, vagy valóban az.

Az 1xbet is talán ebbe a kalapba vehető.Surebethez elég sokat ajánl fel ezen iroda oddsaiból. Valaki próbálta, vagy ezekkel tényleg nem szabad próbálkozni?

1xbeten játszik valaki? Mennyire megbízható, fizetnek-e stb...


Én játszottam, senki se fizessen be ide, külföldi fórumokon sűrűn lehet olvasni hogy bezárták a számlát, pénz elkobozva, mert meg lett szegve a szabály hogy csak 1 számlát lehet használni, és ez vagy igaz, vagy nem. Nagy limitek vannak, de elég pár nagyobb nyerés egy sportágon belül, és akkor abban korlát. Ráadásul a kikérés is egy tortúra, én nemrég fizettem be Skrillel 800-at, felvittem 3000-ig, de nem engedték kikérni, mert tavaly Netellerrel is befizettem, bár nem tudom mi az összefüggés, ha ezt az egyenleget csak a Skrill befizetésből hoztam össze, kellett ID-t küldenem, habár már tavaly azt is elküldtem, de nem baj, aztán jött az hogy screenshotokat kellett küldenem a Neteller és a Skrill historymból :

"Please, make several print screens of different sections from your Neteller account:
"History of transactions" tab,for us to have a view of a cash flow,which is related to 1xBet;
"Receipt of money - Withdraw funds to a bank account - withdraw funds now";
"Deposit an  account", where is a view of the card with the help of which you have deposited your account""

Ez rohadtul felhúzott, mi a lóf*sz közük van hozzá hogy honnan volt pénzem befizetni ? Úgyhogy kicsit szerkesztettem a képeken, elküldtem nekik, de ezt is visszadobták, mert hogy nem látszódik a windows tálca alul, jól van már, megcsináltam úgy is, elküldtem, aztán végre valahára megkaptam a pénzt, de isten mentsen az ilyen irodáktól..

Előttem szólóhoz csatlakozva, én úgy fogalmaznék, hogy "nem európai" az ügyfélkezelésük:-) Pár hónapja vagyok 1xbetnél, mostanra jutottam odáig, hogy kifizetést kérjek. Én Netellerről fizettem be, arra is kértem ki. Már eleve az sem egyértelmű hogy akkor most mit kell beírni pénzkivétnél az összeg beírása után a másik rubrikába, Neteller számlaszám, ID, e-mail cím, vagy kettőt is egyszerre??:-) Visszadobta a rendszer a kérelmemet, kiírta, de oroszul ám az angol nyelvű oldalon, hogy Отказ, ami annyit tesz elutasítva. Chatet hívtam segítségül, ott egy elég előzékeny csajjal beszéltem szerencsére, ő azt mondta rosszul csináltam, e-mail címet kellett volna beírni csak. Jó, beírtam azt, erre kijött oroszul, hogy felülvizsgálat. Majd pár perc múlva megint, hogy elutasítva. Megint chat, ugyanaz az ügyintéző, mondta megnézi, megnézte, mondta azért lett elutasítva megint mert biztonsági ellenőrzés van előbb.
De erről persze semmi, hogy ez kellene előbb vagy akármi, csak Отказ:-) Adott egy e-mail címet, hogy oda küldjem a másolatot személyimről vagy útlevelemről. Elküldtem, baromi gyorsan válaszoltak és a válaszban komolyan ennyi volt, se megszólítás, se elköszönés se semmi csak ennyi "Your account number?". Na mondom, most melyik? A Netelleres vagy az 1xbet-es, mert ezeknél a jó ég tudja. Elküldtem mindkettőt biztos ami biztos. Másnap e-mail érkezett. Abban ennyi állt, szintén semmi más csak egy mondat: "Now withdrawal is possible".
Ekkor újabb kifizetést kértem, na ezt azonnal elfogadta a rendszer és a pénz abban a pillanatban megjött szinte Netellerre amin meg is lepődtem.

Én is nyertem egy ingyenfogadást az orosz irodánál 15$, gyorsan  befizettem hozzá 1dolcsit hogy lássák van ewaletem  :D
Most éjjel kiakartam kérni Netellere, erre látom emailcímet akar bekérni... ;D
Én meg beírtam netellerszámlaszámom, és délben már itt is volt a pénz  :ok:

Ugy látszik a ruszkik szombaton is dolgoznak :redchug:

Melyik iroda volt ez az ügyes? Grat amúgy!

#11 március 04, 2016, 23:03:56, Laca87
1xbet-et messzire kerülje el mindenki!

Undorító szovjet bagázs...Csak úgy találomra érvénytelenítették 4 db 2 héttel ezelőtti fogadásomat 100 eur-t benyelve amikor mindent ki akartam venni a számláról. Plusz még újra bekérték a személyi másolatát ahogy a kezemben tartom...Amíg ezt jóváhagyják addig megint nem tudom kivenni onnan a pénzt.

Mocskos szovjetek.

#12 december 10, 2016, 23:08:35, firgabácsi
Pari Match nevű iroda, szintén orosz

Alapvetően nem volt rossz tapasztalatom velük. A legfontosabb, hogy kifizettek és elég gyorsan, 12 órán belül. Számlanyitás után kértek ID másolatot, azt jóváhagyták akkor és pénzfelvétnél már semmit nem kértek pluszban meglepetésemre, nemhogy a megszokott fej mellett tartott ID-t, de egy közüzemi számlát sem.
Az ajánlat az elég jó, live-ban is sok minden van, ha nem is bet365 szint, de teljesen korrekt. Az új oldaluk is elég jól sikerült design szempontjából, a régi gáz volt.
Korlátozásnál az az érdekes, hogy akkor korlátozott le 45€-ra mikor pont bukóban voltam :D Viszont ez azóta sem ment lejjebb és mindegy, hogy 1.50-ös oddsszra akarok tenni vagy éppen 10.00-ra, ugyanennyi a max tét mindig.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum december 10, 2016, 23:03:54
Pari Match nevű iroda, szintén orosz

Alapvetően nem volt rossz tapasztalatom velük. A legfontosabb, hogy kifizettek és elég gyorsan, 12 órán belül. Számlanyitás után kértek ID másolatot, azt jóváhagyták akkor és pénzfelvétnél már semmit nem kértek pluszban meglepetésemre, nemhogy a megszokott fej mellett tartott ID-t, de egy közüzemi számlát sem.
Az ajánlat az elég jó, live-ban is sok minden van, ha nem is bet365 szint, de teljesen korrekt. Az új oldaluk is elég jól sikerült design szempontjából, a régi gáz volt.
Korlátozásnál az az érdekes, hogy akkor korlátozott le 45€-ra mikor pont bukóban voltam :D Viszont ez azóta sem ment lejjebb és mindegy, hogy 1.50-ös oddsszra akarok tenni vagy éppen 10.00-ra, ugyanennyi a max tét mindig.
Hova küldted az ID másolatot ?
Néhány napja regisztráltam be hozzájuk, a weboldalukra feltöltöttem a dokumentumokat, de csak a "not verified" szerepel a számlámnál.
Amíg nem hitelesítik nem akaroki befizetni. Valamelyik külföldi fórumon azt olvastam, hogy a support nem beszél angolul, csak oroszul.
Köszi a választ.

Idézetet írta: ede Dátum december 12, 2016, 16:54:59
Hova küldted az ID másolatot ?
Néhány napja regisztráltam be hozzájuk, a weboldalukra feltöltöttem a dokumentumokat, de csak a "not verified" szerepel a számlámnál.
Amíg nem hitelesítik nem akaroki befizetni. Valamelyik külföldi fórumon azt olvastam, hogy a support nem beszél angolul, csak oroszul.
Köszi a választ.

Itt van a régi oldal, ez is működik továbbra is:
https://www.parimatch.com/

Na, itt középen fent van olyan hogy setup account. Arra rámégy és ha ott lejjebb görgetsz van documents upload opció. Oda fel lehet tölteni, aztán egy idő múlva nekem hitelesítették.