Oroszok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: firgabácsi Dátum december 15, 2016, 15:58:12
Itt van a régi oldal, ez is működik továbbra is:
https://www.parimatch.com/

Na, itt középen fent van olyan hogy setup account. Arra rámégy és ha ott lejjebb görgetsz van documents upload opció. Oda fel lehet tölteni, aztán egy idő múlva nekem hitelesítették.
Igen, ide töltöttem fel én is. Most ismét feltöltöttem aztán 10 perc alatt hitelesítették :)

Személyes tapasztalat az 1xbet-tel

A külföldi fórumokon és bookie review oldalakon olvasott negatív irományok miatt nagyon sokáig távol tartottam magam tőlük. Mivel időközben a bet365 1 euróra limitálta a számlám (és 3 héten belül egy másik haverom számláját is kivégeztem hiába használtam VPS-t), muszáj volt alternatívák után néznem. Egy Barcelonában élő barátom javaslatára döntöttem úgy, hogy adok egy esélyt a ruszkiknak, bár felkészített rá, hogy az account verification nem túl hagyományos :)

Hát így is volt, épp csak a pöcsömről nem kértek képet, de mindent elküldtem nekik és végül köszönték szépen, elfogadták a képeket. Sok pénzt nem mertem egyszerre betolni, pár száz euróval játszottam, amikor összegyűlt egy bizonyos összeg azonnal kiutaltam Netellerre. Megjegyezném, hogy villámgyors a kifizetés, 5-10 percnél tovább soha nem kellett rá várni, lényegtelen hogy pár száz, vagy ezer eurókat kértem ki.

A limitek viszonylag alacsonyak, viszont van lehetőség, hogy újra megfogadd a szelvényt, picivel alacsonyabb szorzón.

Bő fél évig használtam az irodát, egészen mostanáig. A minap ugyanis észrevettem, hogy miután bejelentkezek drasztikusan leesnek a szorzók (pld. egy 3.60as odds leesik 3.05-re). Kisebbek lettek továbbá a limitek és nem tudom újrafogadni a szelvényeket. Biztosan benne van a dologban, hogy vastagon pluszban vagyok/voltam náluk. Kiutaltam az összes pénzt, aztán elküldtem őket a fa**ba. Kaptam egy ilyen választ:

IdézetDear user,

The betting company reserves the right to limit a maximum stake on special events as well as to limit or increase a maximum odds of a certain client without any notification and giving reasons.
Acceptance of bets on one outcome or a combination of outcomes from one player can be limited by a decision of the bookmakers company.

Összességében: én végeztem velük, de ha alacsony/normál tétekkel fogadsz akkor egy ideig jól használható iroda, bőséges kínálattal és az átlagnál jobb szorzókkal. A kezdeti account verification valóban egy kálvária, de amit túl vagy rajta minden kifizetés gyorsan kiutalásra kerül.

Remélem hasznos információval tudtam szolgálni.

Milyen fura hogy a fórumozó első hozzászólása és mégse köpködés illetve van értelme  ;D Biztosan sokak számára hasznosak az infók  :ok:

Idézetet írta: bobix Dátum január 04, 2017, 14:46:05
Személyes tapasztalat az 1xbet-tel

A külföldi fórumokon és bookie review oldalakon olvasott negatív irományok miatt nagyon sokáig távol tartottam magam tőlük. Mivel időközben a bet365 1 euróra limitálta a számlám (és 3 héten belül egy másik haverom számláját is kivégeztem hiába használtam VPS-t), muszáj volt alternatívák után néznem. Egy Barcelonában élő barátom javaslatára döntöttem úgy, hogy adok egy esélyt a ruszkiknak, bár felkészített rá, hogy az account verification nem túl hagyományos :)

Hát így is volt, épp csak a pöcsömről nem kértek képet, de mindent elküldtem nekik és végül köszönték szépen, elfogadták a képeket. Sok pénzt nem mertem egyszerre betolni, pár száz euróval játszottam, amikor összegyűlt egy bizonyos összeg azonnal kiutaltam Netellerre. Megjegyezném, hogy villámgyors a kifizetés, 5-10 percnél tovább soha nem kellett rá várni, lényegtelen hogy pár száz, vagy ezer eurókat kértem ki.

A limitek viszonylag alacsonyak, viszont van lehetőség, hogy újra megfogadd a szelvényt, picivel alacsonyabb szorzón.

Bő fél évig használtam az irodát, egészen mostanáig. A minap ugyanis észrevettem, hogy miután bejelentkezek drasztikusan leesnek a szorzók (pld. egy 3.60as odds leesik 3.05-re). Kisebbek lettek továbbá a limitek és nem tudom újrafogadni a szelvényeket. Biztosan benne van a dologban, hogy vastagon pluszban vagyok/voltam náluk. Kiutaltam az összes pénzt, aztán elküldtem őket a fa**ba. Kaptam egy ilyen választ:

Összességében: én végeztem velük, de ha alacsony/normál tétekkel fogadsz akkor egy ideig jól használható iroda, bőséges kínálattal és az átlagnál jobb szorzókkal. A kezdeti account verification valóban egy kálvária, de amit túl vagy rajta minden kifizetés gyorsan kiutalásra kerül.

Remélem hasznos információval tudtam szolgálni.

Kösz a hozzászólást!
Az azonosítást ők kezdeményezték vagy te? Nem látom az oldalon, hogy fel lehetne tölteni doksikat...
Egyszer fizettem be pár hónappal ezelőtt pár tíz eurót hozzájuk, meglepődtem, mert ráraktak egyből egy 100%-os bónuszt, de mivel átbuktam a pénzt lassacskán máshova, nem kellett kifizetést kérnem és így az azonosítás is elmaradt akkor.
Valamelyik angol fórumon volt róla szó, hogy van, akit még skype-on is is meg akartak nézni webkamerán keresztül.   :o
Nálad konkrétan mit kértek?

Egyébként a marathonbet is sokáig bírta, ha csak "apró" játékokra használtuk és ott is gyors volt a kifizetés, szóval nem csak a szorzókban hasonlítanak.

Egy újabb adalék az 1xbethez.
Szóval legutóbbi kifizetésnél némi gondok támadtak és igen nehezen oldódott meg. Olyan másfél éve vagyok náluk, ez alatt azért volt jó pár withdraw, most sokalltak be, de erre számítottam mert hallottam másoktól, hogy ez előbb-utóbb mindenkinél eljön.
Szóval kifizetési kérelem elutasítva, indoknak odaírva hogy document upload szükséges. Ezt egy adott helyen lehetett megtenni az oldalukon. Neteller befizetésről kértek másolatot, feltöltöttem, két napig semmi, utána újabb üzenet fogadott, hogy kell nekik az összes eddigi befizetésemről és az összes eddigi kifizetésről másolat, még részletezve is volt miknek kell látszani rajta stb.
Na most ez vagy 16 file volt :) Ezeket mindet kikeresni utólagosan Netelleren másfél évre visszamenőleg, mindről screenshot stb., de megcsináltam, feltöltöttem egyenként mindet, másnap elfogadták. Ekkor jött az hogy közüzemi számla, megcsináltam, elfogadták.
Ezek után küldjek útlevélről másolatot, igaz hogy másfél éve már ez megvolt, de nem érdekelte őket, megint kell. Ezt már nem is feltölteni kellett hanem e-mailen küldeni, megcsináltam, nem jó, nem látszik jól, újra, ez már jól látszik, de most fej mellett tartva kell, elküldtem, jó, akkor most olyan kell, hogy fej mellett tartott útlevél és a háttérben képernyőn látszódjon a levelezésünk, az email amit küldtek  ;D Megcsináltam, elküldtem és erre másnap jött az email hogy na akkor most már kifizetnek. Ki is fizettek.
Hát, egy tortúra, tartott egy hétig. Egyetlen dolog miatt vagyok ott, az ajánlat ami bet365 szint.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum január 29, 2017, 10:57:34
Egy újabb adalék az 1xbethez.
Szóval legutóbbi kifizetésnél némi gondok támadtak és igen nehezen oldódott meg. Olyan másfél éve vagyok náluk, ez alatt azért volt jó pár withdraw, most sokalltak be, de erre számítottam mert hallottam másoktól, hogy ez előbb-utóbb mindenkinél eljön.
Szóval kifizetési kérelem elutasítva, indoknak odaírva hogy document upload szükséges. Ezt egy adott helyen lehetett megtenni az oldalukon. Neteller befizetésről kértek másolatot, feltöltöttem, két napig semmi, utána újabb üzenet fogadott, hogy kell nekik az összes eddigi befizetésemről és az összes eddigi kifizetésről másolat, még részletezve is volt miknek kell látszani rajta stb.
Na most ez vagy 16 file volt :) Ezeket mindet kikeresni utólagosan Netelleren másfél évre visszamenőleg, mindről screenshot stb., de megcsináltam, feltöltöttem egyenként mindet, másnap elfogadták. Ekkor jött az hogy közüzemi számla, megcsináltam, elfogadták.
Ezek után küldjek útlevélről másolatot, igaz hogy másfél éve már ez megvolt, de nem érdekelte őket, megint kell. Ezt már nem is feltölteni kellett hanem e-mailen küldeni, megcsináltam, nem jó, nem látszik jól, újra, ez már jól látszik, de most fej mellett tartva kell, elküldtem, jó, akkor most olyan kell, hogy fej mellett tartott útlevél és a háttérben képernyőn látszódjon a levelezésünk, az email amit küldtek  ;D Megcsináltam, elküldtem és erre másnap jött az email hogy na akkor most már kifizetnek. Ki is fizettek.
Hát, egy tortúra, tartott egy hétig. Egyetlen dolog miatt vagyok ott, az ajánlat ami bet365 szint.

a következő az lesz, hogy kérnek egy képet az ánuszrózsádról, szigorúan magenta filccel, csillag alakban körülrajzolva.

Pari-Match nekem nem sokáig működött... ID verifikáció előtt nem is fizettem be pénzt. A limit ha jól emlékszem kezdésnek is kb 200 € volt, de hamar lement 45-re. Aztán 5 (öt!) fogadás után (csak az ötödik volt 45 eurós téttel, szóval még azt sem használtam nagyon ki) lement 0-ra, csak VIP fogadást engedélyezett. Külön feltételei vannak, persze csak oroszul, nem is igen értem fordítóval sem 100$ meg 1000$-ok repkednek benne, meg hogy 15 percig bírálják el a tétemet, de részben vagy egészben persze vissza is utasíthatják. Ki is akartam venni a bent lévő 78 eurómat, de nem engedték, új verifikáció, fotó az ID-ről újra, plusz a kezemben tartott fotót is kérték. (Épp csak nem kellett a háttérbe a levelezés, mint az 1xbet-éknél...) Beküldtem, másnapra minden oké, ki is vettem gyorsan a pénzemet, de észrevettem, hogy a limitem továbbra is nulla. Írtam a supportnak, de azt a választ adták, hogy erre az accountra csak VIP fogadás engedélyezett. Köszi, ennyi. 

A Betcriuse viszont egyelőre pozitív. Kiírják a max tétet, jó nagyok is ráadásul, fizetnek is gyorsan, a legutóbb 4,97 €-t vettem ki, öt perc alatt a számlámon volt a pénz. Egy dolog nem tetszik csak, hogy Neteller után nem enged Skrill-el befizetni.

Ma már nem pozitív a betcruise sem. Ők is durván levették az oddsaimat, 2,55-ről 2,10-re, de úgy hogy nem írták ki, csak hibaüzenet jött, jött az oddsok megváltoztak, de látszólag meg nem. Aztán jobb ötlet híján ráböktem, hogy alacsonyabb odds változást is elfogadok, abban a pillanatban vették az 50 eurós tétemet,. 2,10-en... 6,5 eur bukta, és azzal is várhatok szombatig...
Az orosz irodákkal részemről befejeztem, még az 1xbet volt messze-messze a legkorrektebb.

Idézetet írta: szece77 Dátum szeptember 12, 2017, 19:22:07
Ma már nem pozitív a betcruise sem. Ők is durván levették az oddsaimat, 2,55-ről 2,10-re, de úgy hogy nem írták ki, csak hibaüzenet jött, jött az oddsok megváltoztak, de látszólag meg nem. Aztán jobb ötlet híján ráböktem, hogy alacsonyabb odds változást is elfogadok, abban a pillanatban vették az 50 eurós tétemet,. 2,10-en... 6,5 eur bukta, és azzal is várhatok szombatig...
Az orosz irodákkal részemről befejeztem, még az 1xbet volt messze-messze a legkorrektebb.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy utána elmúlt ez a jelenség, lehet hogy csak valami rendszerhiba volt náluk. Azóta kiírja újra a max téteket, amik nem alacsonyak, működik újra. Az 1xbet viszont annyira visszavette már az oddsaimat, hogy használhatatlan lett...

Helló.

Tudnátok ajánlani hasonló orosz oldalakat, mint az 1xbet,22bet,20bet,betwinner...
Köszönöm  :cya:

Idézetet írta: Zsoca Dátum december 11, 2023, 20:57:22Helló.

Tudnátok ajánlani hasonló orosz oldalakat, mint az 1xbet,22bet,20bet,betwinner...
Köszönöm  :cya:

Gugől: russian bookmakers

Idézetet írta: Admin Dátum december 12, 2023, 07:38:43Gugől: russian bookmakers
Köszönöm  :great:
Személyes tapasztalat érdekelt volna jobban.
Pl Messiás véleménye 😅

Idézetet írta: Zsoca Dátum december 12, 2023, 09:16:27Köszönöm  :great:
Személyes tapasztalat érdekelt volna jobban.
Pl Messiás véleménye 😅

Személyes tapasztalatért szerintem keress fel egy 89 előtt fiatalkorát élő személyt, majd ő beszámol tapasztalatáról.  ;)

Idézetet írta: Zsoca Dátum december 12, 2023, 09:16:27Köszönöm  :great:
Személyes tapasztalat érdekelt volna jobban.
Pl Messiás véleménye 😅

Lehet fura lesz, de nem mindenrol van.. :D  :D  ;D