Winmasters.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Válaszoltak. Nem vagyok jogosult a bónuszra, mert hamarabb kezdtem meg a játékot, mint a bónusz jóváírása.
Igaz, hogy olyat is írnak, hogy a befizetést egyszer meg kell fogadni a bónuszhoz.
Remélem a kifizetés nem lesz gond.

Idézetet írta: rodka Dátum november 17, 2014, 10:59:31
Válaszoltak. Nem vagyok jogosult a bónuszra, mert hamarabb kezdtem meg a játékot, mint a bónusz jóváírása.
Igaz, hogy olyat is írnak, hogy a befizetést egyszer meg kell fogadni a bónuszhoz.
Remélem a kifizetés nem lesz gond.

Ez hülyeség, a saját pénzedből miért ne játszhatnál, ha nincs jóváírva a bónusz?!
Vagy ez le van írva a feltételekben?

Egyébként automatikusan jóváíródik a bónusz, mikor átvezeted a sportfogadás számlára, nem?
Vagy te máshol kezdtél el vele játszani?

Regisztráltam, befizettem a kódot használva, ott is volt a számlán, hogy van ez a bónuszom. Van egy olyan a feltételekben, hogy
'A bónusz kizárólag azoknak a személyeknek kerül jóváírásra, akik első alkalommal regisztrálják magukat a winmasters oldalán és végrehajtották első befizetésüket. Amennyiben már megkezdte a játékot, a bónuszt nem veheti igénybe.'
De mivel nekem nem volt ott az átvezetés (??? ;D) után a bónusz, gondoltam ez érvényes:
'A bónusz összegével történő fogadáshoz a befizetett összeget legalább egy alkalommal meg kell forgatnia az Ön által kiválasztott sporteseményre'
Egyszer fogadtam kb. a befizetett összeggel, de inkább többel és semmi. Ekkor kérdeztem rá...

Biztos én voltam figyelmetlen, nem az iroda ügyeskedése ez  :great:

Nekem most a legnagyobb gondom velük, hogy az élő felületük elképesztően lassan tölt be, ráadásul ha gól esik egy focimeccsen, akkor kb. 5 percig nem adnak szorzókat, ez miatt már kétszer is sikerült buknom.
(náluk akartam fogadni a forgatás miatt, de mire szorzót adtak volna, leesett még egy gól és az egész értelmetlenné vált...)

Most meg be se jön rendesen az oldal.
Hja, kedd este biztos túlterheltek, mert van műsoron egyszerre 5 barátságos meccs...

Nem tudok belépni. Remélem nincs a feltételekben erre is valami hivatkozás. A többit a gumiszobába lehetne írni.

Idézetet írta: rodka Dátum november 18, 2014, 21:01:21
Nem tudok belépni. Remélem nincs a feltételekben erre is valami hivatkozás. A többit a gumiszobába lehetne írni.

Engem néha beenged, de sok köszönet nincs benne, sem a sportfogadás rész, sem a saját számla nem elérhető.
Kb. 2 órája haldoklik az oldal.
Szerintem nem Multi Mestert kéne keresniük, hanem normális informatikusokat.

A pár negatívum után én pozitívan nyilatkoznék az irodáról, a bónusz kiforgatásnál soknak tűnik a 7*-es megforgatás, de ha jól fogadsz és sokat, hamar meg van, nekem pár nap alatt sikerült és bőven pluszban jöttem ki :) az ügyfélszolgálat magyar és rendre hamar válaszol, az azonosítás és a kifizetés is rendben ment, időben megérkezett a pénz, többszöri kifizetést végeztem de gond nem volt!

Na most egy kicsit megkavarodtam a sok információtól. Akkor most hogy lenne érdemes játszani? Ezek szerint csak úgy éri meg igazán, ha sokat fogadok? Kevesebb fogadással nem lehet ugyan úgy okosan megoldani? Csak a kezdetekkor nehéz, aztán beindul vagy beletanul az ember? Hányan javasoljátok? :)

Idézetet írta: mountain Dátum november 28, 2014, 10:50:34
Na most egy kicsit megkavarodtam a sok információtól. Akkor most hogy lenne érdemes játszani? Ezek szerint csak úgy éri meg igazán, ha sokat fogadok? Kevesebb fogadással nem lehet ugyan úgy okosan megoldani? Csak a kezdetekkor nehéz, aztán beindul vagy beletanul az ember? Hányan javasoljátok? :)

Nem egészen értem, mire gondolsz...
Ha "határozottan", nagyobb tétekkel játszol, akkor gyorsabban végzel a bónuszforgatással, de feltűnőbb is leszel és annak azért lehetnek hátrányai, ha szemet szúrsz.  :)
Szélsőséges esetben megvonják a bónuszt és a belőle elért nyereményedet is. (ez tényleg az egyik véglet, nem is jellemző, különösen azért, mert ha ez elterjed egy irodáról, akkor nem sokan fognak befizetni hozzájuk)
Mondjuk nagyon "tökölni" sem lehet (nem tudom, te szoktál-e, hehe), mert a bónuszoknak van lejárati határideje is, ez pl. itt 2 hónap. Tehát azért heti átlag 40,000-t kell játszani, ha végezni akarunk időben a maximális bónusszal.

Amit írtam neked korábban, azt most is tartom, ha még nincs tapasztalatod, akkor nem a kevésbé ismert irodákkal érdemes kezdeni, hanem inkább a bet365, az unibet, esetleg a sportingbet, a betclic jöhet szóba, ha a bónusz + magyar nyelv + forint számla + játékosok tapasztalatai előnyöket nézem.
Ráadásul a winmasters szorzóihoz képest máshol többnyire magasabbakat kapsz majd, ráadásul a fogadási kínálatuk is elég visszafogott.

Köszönöm válaszod és segítséged. :)


Aki forintban nyitott mostanában számlát náluk, szintén tapasztalja, hogy valójában euró az egyenlege?
(ha nem csinál semmit, akkor is egyik napról a másikra változik a forintösszeg, attól függően, hogy a forint erősödik vagy gyengül)

Túl vagyok a forgatáson és a kiutaláson, viszont hiába forint skrillről töltöttem fel a forint winmasters számlámat, mivel ők euró alapon vezették a háttérben, kb. 5000 ft-ot buktam összességében a két felesleges váltáson. (ehhez jön az a majdnem 3000, amit a kiutalásnál pluszba felszámítottak kezelési költségként...  3%, ha jól láttam minden kifizetés típusra. Szóval elment majdnem 8000 ft a semmire.)

Hozzátartozik, hogy kifizetés ELŐTT felajánlották, zárjam be a számlámat és nyithatok helyette egy eurósat, de egyrészt nem szívesen záratok be olyan számlát, amelyen van majdnem 100,000 ft, másrészt az új számláról meg nem tudom, hogy engedték-e volna euró netellerre kifizetni a pénzt.
Szerintem aligha.
(ha a forint skrillre megy, akkor meg pontosan ugyanott vagyok, mint ha nem váltok devizanemet)

Na most viszont újratervezés van, mert ha ez így marad, akkor többet nem fogok befizetni hozzájuk.
Két lehetőségem van:
- ha már másnak normálisan működik a forint alapú számla, akkor bezáratom a saját wm forint számlám és forintban újranyitom   :)
- bezáratom a wm számlát és euróban nyitom újra, legközelebb meg eurós netellerrel töltöm fel

Hol lehet beállítani, hogy 5 perc tétlenség után ne jelentkeztessen ki? Roppant idegesítő, hogy állandóan kiléptet.

A bónusszal kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy van egy ilyen a feltételekben:

A mérkőzés előtti (pre-game), illetve az élő (live) "ázsiai hendikep" és a "döntetlen esetén a tét visszajár" fogadások nem számítódnak bele a bónusz megforgatási feltételekbe.

Ez ugye csak a focira vonatkozik és az NFL/NBA hendikeppek beleszámítanak?

Fentebb írtátok, hogy van amikor nem működik rendesen az oldal, ez rendszeres vagy csak ritkán fordul elő?

Nekem is feltűnt a reklámjuk az Origón. Mit lehet tudni róluk? Azért azok a hirdetések nem két fillérbe kerülnek.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 02, 2014, 16:08:43
Aki forintban nyitott mostanában számlát náluk, szintén tapasztalja, hogy valójában euró az egyenlege?
(ha nem csinál semmit, akkor is egyik napról a másikra változik a forintösszeg, attól függően, hogy a forint erősödik vagy gyengül)

Túl vagyok a forgatáson és a kiutaláson, viszont hiába forint skrillről töltöttem fel a forint winmasters számlámat, mivel ők euró alapon vezették a háttérben, kb. 5000 ft-ot buktam összességében a két felesleges váltáson. (ehhez jön az a majdnem 3000, amit a kiutalásnál pluszba felszámítottak kezelési költségként...  3%, ha jól láttam minden kifizetés típusra. Szóval elment majdnem 8000 ft a semmire.)

Hozzátartozik, hogy kifizetés ELŐTT felajánlották, zárjam be a számlámat és nyithatok helyette egy eurósat, de egyrészt nem szívesen záratok be olyan számlát, amelyen van majdnem 100,000 ft, másrészt az új számláról meg nem tudom, hogy engedték-e volna euró netellerre kifizetni a pénzt.
Szerintem aligha.
(ha a forint skrillre megy, akkor meg pontosan ugyanott vagyok, mint ha nem váltok devizanemet)

Na most viszont újratervezés van, mert ha ez így marad, akkor többet nem fogok befizetni hozzájuk.
Két lehetőségem van:
- ha már másnak normálisan működik a forint alapú számla, akkor bezáratom a saját wm forint számlám és forintban újranyitom   :)
- bezáratom a wm számlát és euróban nyitom újra, legközelebb meg eurós netellerrel töltöm fel

Hello. ezzel a bezáratással mennyire lehet játszadozni? Mindenki azt írja, hogy ilyenkor új IP kell, meg személy stb. Vagy simán lehet olyat, hogy bezáratom (egyébként ezt nekem bet 365-ön asszem örökre zárolás cím szó alatt csinálták, gondolom ugyanaz a kettő) és nyitok egy újat, ez Nekik nem baj?