Winmasters.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ketomika22 Dátum február 16, 2015, 19:47:46
Hello. ezzel a bezáratással mennyire lehet játszadozni? Mindenki azt írja, hogy ilyenkor új IP kell, meg személy stb. Vagy simán lehet olyat, hogy bezáratom (egyébként ezt nekem bet 365-ön asszem örökre zárolás cím szó alatt csinálták, gondolom ugyanaz a kettő) és nyitok egy újat, ez Nekik nem baj?

Szerintem a bezáratással és újranyitással nem lehet alapból játszadozni sehol (főleg akkor nem, ha bónuszt akarsz vele kiszedni), itt konkrétan az iroda ajánlotta fel, miután panaszkodtam az ügyfélszolgálatnak, hogy a "kamu" forintszámlával jól megszívattak.

ketomika22 aki azzal játszik hogy nyit egy számlát majd bezárja, csak hogy meg legyen a felling  :redchug:
2 nap alatt 2x tolja be ezt. Kaszinó nem erre van...

Idézetet írta: Knapp Dátum február 16, 2015, 19:56:30
Szerintem a bezáratással és újranyitással nem lehet alapból játszadozni sehol (főleg akkor nem, ha bónuszt akarsz vele kiszedni), itt konkrétan az iroda ajánlotta fel, miután panaszkodtam az ügyfélszolgálatnak, hogy a "kamu" forintszámlával jól megszívattak.

az a nehéz szitu, hogy még pár éve nyitottunk egy számlát Anyával, mert még kiskorú voltam, de már nem játszottam vele vagy két éve, és inkább úgy gondoltam, hogy zároltatom. most meg szeretnék nyitni egy saját számlát (bet365). annyira hülye vagyok, hogy ilyenkor kapkodom.. először cselekedtem, aztán kérdezek..  :bash: :-\

Idézetet írta: bendehal Dátum február 16, 2015, 20:31:38
ketomika22 aki azzal játszik hogy nyit egy számlát majd bezárja, csak hogy meg legyen a felling  :redchug:
2 nap alatt 2x tolja be ezt. Kaszinó nem erre van...

nyilván nem erre gondoltam. egyel feljebb leírtam miért kérdeztem  :D

Idézetet írta: Knapp Dátum február 16, 2015, 19:56:30
Szerintem a bezáratással és újranyitással nem lehet alapból játszadozni sehol (főleg akkor nem, ha bónuszt akarsz vele kiszedni), itt konkrétan az iroda ajánlotta fel, miután panaszkodtam az ügyfélszolgálatnak, hogy a "kamu" forintszámlával jól megszívattak.

Váltottál pénznemet vagy maradt a "kamu" forint? Nekem forint van, de még mindig "komolytalan". Nekem amúgy ez az iroda amúgy sem jön be, csak kíváncsi vagyok, hogy mi lett a történet vége.

Idézetet írta: drogos Dátum február 17, 2015, 15:58:02
Váltottál pénznemet vagy maradt a "kamu" forint? Nekem forint van, de még mindig "komolytalan". Nekem amúgy ez az iroda amúgy sem jön be, csak kíváncsi vagyok, hogy mi lett a történet vége.

Végül inkább kikértem a pénzem, mert nem akartam úgy számlát zároltatni, hogy nem nulla az egyenleg, azóta meg nem volt okom használni az irodát.  :)

Még egy dolog bonyolítja a helyzetet: egy magyar sportfogadás oldalon keresztül regisztráltam, így jogosult vagyok az ottani tippjáték nyereményekre, amelyeket a winmasters szponzorál.
Na most egy új számlánál ez a lehetőség valószínűleg elveszne...

Többen érdeklődtek az irodáról, így elmondom tapasztalataimat.
Bónuszt nem használtam ki, így erről nem tudok nyilatkozni.
Szerintem teljesen korrekt kis iroda, egyetlen negatívum, amit többen is említettek ez a forint-euró számla dolog. De  szerintem ez se vészes. Amit kikértem forintban pénzt, maradéktalanul, levonás nélkül megérkezett a számlámra. Banki átutalással kértem, a lekönyveléstől számítva (tranzakciók menüpont) második napra érkezett meg a pénz. Azonosítás vagy 2-3 nap volt mire elvégezték. Kértek személyi másolatot, közüzemi számlát a cím miatt, és a befizető eszközről bizonyítékot. Én küldtem nekik személyit, lakcímkártyát, kitakart bankkártyáról képet, elfogadták.
Magyar ügyfélszolgálat hamar válaszol.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum január 01, 2015, 15:12:19
A bónusszal kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy van egy ilyen a feltételekben:

A mérkőzés előtti (pre-game), illetve az élő (live) "ázsiai hendikep" és a "döntetlen esetén a tét visszajár" fogadások nem számítódnak bele a bónusz megforgatási feltételekbe.

Ez ugye csak a focira vonatkozik és az NFL/NBA hendikeppek beleszámítanak?


Nem tudja valaki a választ akkor arra, hogy kosár hendi beleszámít-e a forgatásba?

Idézetet írta: Gerpa Dátum február 18, 2015, 13:07:35
Többen érdeklődtek az irodáról, így elmondom tapasztalataimat.
Bónuszt nem használtam ki, így erről nem tudok nyilatkozni.
Szerintem teljesen korrekt kis iroda, egyetlen negatívum, amit többen is említettek ez a forint-euró számla dolog. De  szerintem ez se vészes. Amit kikértem forintban pénzt, maradéktalanul, levonás nélkül megérkezett a számlámra. Banki átutalással kértem, a lekönyveléstől számítva (tranzakciók menüpont) második napra érkezett meg a pénz. Azonosítás vagy 2-3 nap volt mire elvégezték. Kértek személyi másolatot, közüzemi számlát a cím miatt, és a befizető eszközről bizonyítékot. Én küldtem nekik személyit, lakcímkártyát, kitakart bankkártyáról képet, elfogadták.
Magyar ügyfélszolgálat hamar válaszol.

Na ez az email ma érkezett:

"Fizzessen be Forintban!

Kedves  ::)

Örömmel tájékoztatjuk, hogy az alábbi befizetési lehetőségek esetén helyi számlákat hoztunk létre, melynek eredményeként a be- és kifizetések esetén nem kell átváltási veszteséggel számolni.

Kérjük, lépjen be a winmasters-es számlájába és éljen lehetőséggel!"

Alatta pedig a Skrill és a Paysafecard logója.

:ok:


Sziasztok!

Szóval, a befizetés bónusz automatikusan jár vagy sem? Vagy meg kell egyszer forgatni a befizetett összeget? Ha meg kell mekkora szorzón? Reginél kér bónuszkódot, ez kell? Esetleg van ilyen kódja valakinek? Utána a bónusz forgatásába beleaszámít a kombi? Minden sportág beleszámít a forgatásba? Milyen gyorsan írják jóvá a bónuszt?

Szia! Szerintem ne fizess be hozzájuk, hétfő óta nem tudnak kifizetni, meg is írták nekem hogy technikai problémákkal küzdenek, kérik szíves türelmemet...


Gyűjtse be 9000 Ft értékű újratöltési bónuszt!

A winmasters különleges ajánlata! Gyűjtse be legfeljebb 9000 Ft értékű 50%-os újratöltési bónuszt és fogadjon a legjobb európai ligákra! Használja ki ezt a remek lehetőséget és csatlakozzon a sportfogadási eseményekhez!

Hogyan gyűjtheti be az újratöltési bónuszt?

1. Jelentkezzen be winmasters fiókjába.
2. Fizessen be legalább 3.000 Ft-ot
3. Az ,,Egyenlegek és átutalások" menüben írja be a bónuszkódot: RELOAD9000, majd a saját fiókjából vezesse át a kívánt összeget a "Sportfogadás/Kaszinó" számlájára.

* A lehetőséggel csak a winmasters regisztrált felhasználója élhet

Bónusz Feltételek
A winmasters újratöltési bónusz a befizetett összeg 50%-a, de legfeljebb 9.000 Ft.
A bónuszajánlat a winmasters egyes magyarországi ügyfelei számára elérhető és kizárólag az e-mail címzettjének szól, az másra nem ruházható át.
A bónusz érvényesítéséhez kérjük, az átutaláskor az ,,Egyenlegek és átutalások" résznél a megfelelő mezőbe írja be a következő bónuszkódot: 'RELOAD9000'
A befizetés összege nem lehet kevesebb 3000 Ft-nál.
Kifizetéshez a letétet és a bónusz összegét legalább 7 alkalommal kell megforgatnia.
Az ajánlat magyar idő szerint 2015. 03. 9-án 23:59-ig érvényes.
Az akcióban való részvétellel Ön elfogadja a jelen Promóció szabályait és feltételeit, valamint Általános Bónusz Szerződési Feltételeinket (14)

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum február 27, 2015, 17:44:21
Gyűjtse be 9000 Ft értékű újratöltési bónuszt!

A winmasters különleges ajánlata! Gyűjtse be legfeljebb 9000 Ft értékű 50%-os újratöltési bónuszt és fogadjon a legjobb európai ligákra! Használja ki ezt a remek lehetőséget és csatlakozzon a sportfogadási eseményekhez!

Hogyan gyűjtheti be az újratöltési bónuszt?

1. Jelentkezzen be winmasters fiókjába.
2. Fizessen be legalább 3.000 Ft-ot
3. Az ,,Egyenlegek és átutalások" menüben írja be a bónuszkódot: RELOAD9000, majd a saját fiókjából vezesse át a kívánt összeget a "Sportfogadás/Kaszinó" számlájára.

* A lehetőséggel csak a winmasters regisztrált felhasználója élhet

Na, akkor már gyűjtik a pénzt a függő kifizetésekhez!  ;D
(egyébként ez nem is vicces.)