Október 18, 2019, 06:25:42 am CEST

Szerző Téma: Winmasters.com  (Megtekintve 18327 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Maestro90

Re:Winmasters.com
« Válasz #60 Dátum: Március 02, 2015, 13:02:02 pm CET »
A bónuszt milyen iroda ellen lehet kiforgatni?Tudja valaki,hogy az oddsaik melyik irodát követik,esetleg tüköriroda?Knapp?köszi

Nem elérhető csacsi1899

« Válasz #61 Dátum: Március 16, 2015, 11:21:53 am CET »
Szia! Szerintem ne fizess be hozzájuk, hétfő óta nem tudnak kifizetni, meg is írták nekem hogy technikai problémákkal küzdenek, kérik szíves türelmemet...

Azóta kifizettek?

Nem elérhető norbi33

« Válasz #62 Dátum: Március 19, 2015, 13:19:43 pm CET »
Nekem 200 euróm volt benn, azt az azonosítás után 2 nappal kifizették.

Nem elérhető Colonel Jessup

« Válasz #63 Dátum: Március 21, 2015, 18:50:22 pm CET »
Kérdés, akik kiforgatták a bónuszt, hol követték, a megforgatott pénzt, van ilyen az oldalon (én nem találtam) vagy magamnak számolom?

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #64 Dátum: Március 22, 2015, 08:54:11 am CET »
Kérdés, akik kiforgatták a bónuszt, hol követték, a megforgatott pénzt, van ilyen az oldalon (én nem találtam) vagy magamnak számolom?

Lehet követni.
Felhasználónév Egyenleg ikonra kattintás után a bal oldali listát nézd már végig, ott lesz valahol /szerintem a tranzakció történet alatt volt/.

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #65 Dátum: Március 27, 2015, 05:22:56 am CET »
Március 29-én 20:45-kor a Grupama Arénában Európa-bajnoki selejtező mérkőzésen fogadjuk Görögország együttesét. A tét nem kevesebb, mint megőrizni az esélyt a biztos továbbjutást jelentő hely megszerzésére. Dárdai Pál együttese mindent megtesz a sikerért. Fogadjon az 1000 Ft értékű freebettel a csapatunkra és nyerjen Ön is a sikerrel!

A jobbik fajta freebet, raktak egy ezres bónuszt tízszeres forgatási követelménnyel a számlámra. Mondjuk ha nem fizetnek pláne mindegy  :D

Nem elérhető Milan

« Válasz #66 Dátum: Március 27, 2015, 10:07:01 am CET »
Mostanság mi a tapasztalat ezzel az irodával? Az, hogy nem fizetnek, lehet, hogy csak technikai ok. Vagy valóban vannak gondok?

Várom a véleményeket.  :beerchug:

Nem elérhető csacsi1899

« Válasz #67 Dátum: Március 27, 2015, 12:04:04 pm CET »
Egyik ismerősömnek 500 eurót két nap alatt kifizettek, azonosítással együtt.
Kb. 2 hete volt.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Gerpa

« Válasz #68 Dátum: Április 02, 2015, 12:20:29 pm CEST »
Mostanság mi a tapasztalat ezzel az irodával? Az, hogy nem fizetnek, lehet, hogy csak technikai ok. Vagy valóban vannak gondok?

Várom a véleményeket.  :beerchug:
Teljesen jó iroda szerintem. Magyar ügyfélszolgálat rögtön válaszol (bár eddig csak az azonosítás miatt volt szükségem rájuk). 2 napon belül megérkezik a kifizetés (banki átutalás).
Bírom azokat az embereket (Fogadó1) akiket ha nem fizetnek ki 1-2 napon belül, akkor rögtön írnak ide, viszont ha utána megérkezik a pénz akkor már nem olyan lelkesek, hogy közöljék azt az infót is.

Nem elérhető RedMunchen

« Válasz #69 Dátum: Április 07, 2015, 08:54:26 am CEST »
Szerezze meg az akár 9000 FT-os bónuszt és fogadjon a legjobb szorzókkal!

A winmasters különleges ajánlata! Gyűjtse be legfeljebb 9000 Ft értékű 50%-os újratöltési bónuszt és fogadjon a legjobb európai ligákra! Használja ki ezt a remek lehetőséget és csatlakozzon a sportfogadási eseményekhez!

Hogyan gyűjtheti be az újratöltési bónuszt?

1. Jelentkezzen be winmasters fiókjába.
2. Fizessen be legalább 3.000 Ft-ot
3. Az „Egyenlegek és átutalások” menüben írja be a bónuszkódot: RELOAD9K, majd a saját fiókjából vezesse át a kívánt összeget a “Sportfogadás/Kaszinó” számlájára.

* A lehetőséggel csak a winmasters regisztrált felhasználója élhet.

Bónusz Feltételek
A winmasters újratöltési bónusz a befizetett összeg 50%-a, de legfeljebb 9.000 Ft.
A bónuszajánlat a winmasters egyes magyarországi ügyfelei számára elérhető és kizárólag az e-mail címzettjének szól, az másra nem ruházható át.
A bónusz érvényesítéséhez kérjük, az átutaláskor az „Egyenlegek és átutalások” résznél a megfelelő mezőbe írja be a következő bónuszkódot: 'RELOAD9K'
A befizetés összege nem lehet kevesebb 3000 Ft-nál.
Kifizetéshez a letétet és a bónusz összegét legalább 7 alkalommal kell megforgatnia.
Az ajánlat magyar idő szerint 2015. 04. 19-án 23:59-ig érvényes.

Nem elérhető bipo

« Válasz #70 Dátum: Április 13, 2015, 19:31:11 pm CEST »
Teljesen korrektek. Pénteken küldtem el a dokumentumokat az ügyfélazonosításhoz, ma (hétfő) megjött a pénz. (Forintban 6 számjegyű.) Azon kívül, hogy levontak kezelési költséget (a honlapos tájékoztatójuknak megfelelő mértékben), minden a legnagyobb rendben volt velük.

Elérhető vmlinuz

« Válasz #71 Dátum: Április 16, 2015, 12:28:03 pm CEST »
A további kérdéseket ebbe a fórumtémába irjátok: Winmasters infó.

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #71 Dátum: Április 16, 2015, 12:28:03 pm CEST »