Rest of World

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Greipel Dátum november 22, 2014, 00:05:07
Argentína

Quimsa-Regatas

Tipp: Regatas, 3,00

Az argentin bajnokság 2 csoportra van osztva, a Zona Norte 2.-jához látogat az éllovas Regatas. Mindkét csapat szárnyal, a Regatas a címvédő, tőlük ez nem meglepetés. A Quimsát viszont nem tudom hiva tenni jelenleg. Az alacsonyabb odds rájuk szerintem a hazai pálya miatt van, meg azért ők is kimagasló formában vannak.

A tabella alapján ez igazi rangadó lesz, de ilyen szorzóval simán meg lehet próbálni a címvédőt, vagy ha így nem, akkor valamilyen +-os hendivel. +6-ra 2,00, +9-re 1,57 van rájuk.

88-87 lett a vége a Quimsának, szoros meccs volt. De a Regatas +-os hendijei mind ültek, jó tipp volt ez szerintem.

Idézetet írta: Greipel Dátum november 22, 2014, 11:38:41
88-87 lett a vége a Quimsának, szoros meccs volt. De a Regatas +-os hendijei mind ültek, jó tipp volt ez szerintem.

Bizony volt benne érték, én nem raktam rá, de szurkoltam.

Ma 14:30 kor az orosz II ben érdemes lesz figyelni:

Nem tippnek írom, de lehet benne érték:

Az MBA Moszkva nagyon küzdős kis csapat, 10@ es oddsuk van hazai pályán a Ekaterinburg ellen. Hétközben a Ekaterinburgnál sokkal erősebb Revdát verték otthon 11 es oddsért, úgy, hogy sose adták fel, átfordította a meccset a Revda -5 ről és má 3 al ment, de triplával az MBA OT ra mentette és behúzta. Egy 4 es odds lenne reális a 10 helyett.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 22, 2014, 12:11:59
Ma 14:30 kor az orosz II ben érdemes lesz figyelni:

Nem tippnek írom, de lehet benne érték:

Az MBA Moszkva nagyon küzdős kis csapat, 10@ es oddsuk van hazai pályán a Ekaterinburg ellen. Hétközben a Ekaterinburgnál sokkal erősebb Revdát verték otthon 11 es oddsért, úgy, hogy sose adták fel, átfordította a meccset a Revda -5 ről és má 3 al ment, de triplával az MBA OT ra mentette és behúzta. Egy 4 es odds lenne reális a 10 helyett.

Tisztesen helytálltak, 88-93 lett, +15.5 es HC volt.

NCAA

Western Carolina - Georga State
tipp: W. Carolina
odds:5.75
kezdés: 22:30 cet
bet365

Ezt a meccset semleges pályán, Michigan-ben játsszák, van olyan jó formában a Carolina, hogy megynyerje. A carolinai pumások az előző meccsüket OT ben nyerték ezen a tornán, remélem, hogy az adrenalinlöket kitarthat bennük mára is. Az ellenfél erős csapat, de nem annyira, mint az oddsmesterek állítják.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 25, 2014, 21:24:31
NCAA

Western Carolina - Georga State
tipp: W. Carolina
odds:5.75
kezdés: 22:30 cet
bet365

Ezt a meccset semleges pályán, Michigan-ben játsszák, van olyan jó formában a Carolina, hogy megynyerje. A carolinai pumások az előző meccsüket OT ben nyerték ezen a tornán, remélem, hogy az adrenalinlöket kitarthat bennük mára is. Az ellenfél erős csapat, de nem annyira, mint az oddsmesterek állítják.

70-85

A Carolina szinte végig tartotta magát, 5 perccel a meccs vége előtt is 64-64 volt az állás, itt megzavarodtak és 6-21 es etappal bukták a meccs hajráját, így kicsinálták a +10.5 es HC-t is.  :noway:

NCAA

Northern Iowa - Virginia Tech
tipp: Virginia Tech
odds:4.4
Unibet
1:00 cet

Ezt még megpróbálom, hátha összejön. Mexikóban, Cancunban játsszák, ez is semleges pályás torna, az Iowa sokkal jobb formában van, de a Virginia Tech nem olyan rossz szerintem, van érték bennük.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 26, 2014, 00:49:05
NCAA

Northern Iowa - Virginia Tech
tipp: Virginia Tech
odds:4.4
Unibet
1:00 cet

Ezt még megpróbálom, hátha összejön. Mexikóban, Cancunban játsszák, ez is semleges pályás torna, az Iowa sokkal jobb formában van, de a Virginia Tech nem olyan rossz szerintem, van érték bennük.

73-54

Ez atomsima kuka volt, azt sajnálom, hogy kissé álmos voltam és két hasonló oddsot otthagytam, ami jó lett volna.

Baszki, ilyet még nem láttam:

óceániai u 19 es kosárbajnokság:

Salamon szigetek válogatottja Guam ellen a félidőben nem volt képes pontot szerezni, egész pontosan 0-48 lett az első félidő, utána "felturbózták" magukat és 13-88 lett a vége.



Ha már ilyen fasza helyen laknak megtanulhatnának egy picit kosarazni, viszont fejvadászatban nagyon ott voltak régen, vagy még ma is....




#39 december 01, 2014, 20:58:24, ZTE88
olasz u19 es bajnokság

Robur et Fides - Junior Casale Monferrato
tipp:Robur
odds:3.3 (live kezdő odds)
kezdés:21:00 cet

A Robur a megfigyelés alapján lelkes kis csapat, az utóbbi időben kapták el a fonalat, az ellenfél nem akkora név és nem is erős annyira, hogy ne kaphatnák el őket. Van érték a tippben, talán jön is.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 01, 2014, 18:40:35
Baszki, ilyet még nem láttam:

óceániai u 19 es kosárbajnokság:

Salamon szigetek válogatottja Guam ellen a félidőben nem volt képes pontot szerezni, egész pontosan 0-48 lett az első félidő, utána "felturbózták" magukat és 13-88 lett a vége.



Ha már ilyen fasza helyen laknak megtanulhatnának egy picit kosarazni, viszont fejvadászatban nagyon ott voltak régen, vagy még ma is....


Lehet át kéne igazolni a felnőtt csapatukhoz. Fain helynek néz ki.  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 01, 2014, 21:06:15
Lehet át kéne igazolni a felnőtt csapatukhoz. Fain helynek néz ki.  ;D

Jó hely, de nem árt vigyázni, mert az emberhús még napirenden lehet náluk.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 01, 2014, 20:55:26
olasz u19 es bajnokság

Robur et Fides - Junior Casale Monferrato
tipp:Robur
odds:3.3 (live kezdő odds)
kezdés:21:00 cet

A Robur a megfigyelés alapján lelkes kis csapat, az utóbbi időben kapták el a fonalat, az ellenfél nem akkora név és nem is erős annyira, hogy ne kaphatnák el őket. Van érték a tippben, talán jön is.

60-74 lett, sajnos cashoutolni nem lehetett, mert a Robur igencsak elrontotta az elejét, 40-44 nél voltak legközelebb a vendéghez a 3. negyedben. A 3. negyed overrel és 3. negyed + os HC val sikerült megmenteni az alaptétet és egy kis plussz is jött ezen a nagyon elszúrt meccsen.

NCAA

Stetson - IPFW
tipp:Stetson
odds:4.25@
Bet365
kezdés:01:00

Bízom ebben a kiscsapatban, az eddigi 4 hazai meccsükből 3-at nyertek, 1 et buktak, a vendég favorit IPFW nincs jó formában, meg lehet őket fogni, a két csapat kulcsjátékosainak (Pegg és Forbes) statjai gyakorlatilag megegyeznek, a hazaiaknál több jó felépítésű magasember is van, egy ilyen alacsony színvonalú ligában ez kulcskérdés, főleg, ha dobni is tudnak pár pontot az adott meccsen.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 03, 2014, 23:40:03
NCAA

Stetson - IPFW
tipp:Stetson
odds:4.25@
Bet365
kezdés:01:00

Bízom ebben a kiscsapatban, az eddigi 4 hazai meccsükből 3-at nyertek, 1 et buktak, a vendég favorit IPFW nincs jó formában, meg lehet őket fogni, a két csapat kulcsjátékosainak (Pegg és Forbes) statjai gyakorlatilag megegyeznek, a hazaiaknál több jó felépítésű magasember is van, egy ilyen alacsony színvonalú ligában ez kulcskérdés, főleg, ha dobni is tudnak pár pontot az adott meccsen.
76-87.

Az IPFW nagyon jól játszott, szinte tarthatatlanok voltak, 30 triplát emeltek rá és ebből 12 be is ment, a Stetson küzdött becsülettel, 20-20 után kaptak egy 0-17 es futást, ott el is dőlt a meccs. Igaz, hogy a végére  közel 20 pontos hátrányból visszajöttek 7 re is, de a hajrát nem bírták. A hazai kulcsember besült 4 ponttal, a vendégeknél Forbes átlag felett dobott, 22 ponttal.