Rest of World

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Izland, férfi bajnokság

IR Reykjavik - Haukar
tipp: IR
odds:3.5
Bet365
20:15 cet

Mintha széllel szemben pisálnék, de küzdök, hátha jön egy jó széria. A tippben van érték, az IR fasza támadókosarat nyomat, az irányítójuk Sigurdarson 22 pontos, a centerük Trey 20 pontos átlagon van és több bevethető magasemberük van, mint a vendégeknek, akik mostanában verekedős meccseket nyomatnak. A h2h egál, eddig csak a vendég nyert az egymás elleni meccseiken, itt az ideje a harmadikon behúzni egy hazait.

#46 december 04, 2014, 22:03:14, ZTE88
Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 04, 2014, 18:50:02
Izland, férfi bajnokság

IR Reykjavik - Haukar
tipp: IR
odds:3.5
Bet365
20:15 cet

Mintha széllel szemben pisálnék, de küzdök, hátha jön egy jó széria. A tippben van érték, az IR fasza támadókosarat nyomat, az irányítójuk Sigurdarson 22 pontos, a centerük Trey 20 pontos átlagon van és több bevethető magasemberük van, mint a vendégeknek, akik mostanában verekedős meccseket nyomatnak. A h2h egál, eddig csak a vendég nyert az egymás elleni meccseiken, itt az ideje a harmadikon behúzni egy hazait.
82-83

Ez közel volt, mivel más pénzem nem volt szabadon a bet365 nél ezért a 3. negyedben 55-52 es fordulásnál cashoutoltam kicsi plusszal. Ennél sokkal jobb pozíciók is voltak, de nem várhattam tovább, mert nem bírta az idegerendszerem már. A hajrát 81-79 ről bukta az IR, kihagyták az egyenlítéshez szükséges egyik büntetőt, az utolsó ráemelés is az övék volt.


angol bajnokság

20:30

Leeds - Sheffield

Ez a szutyok Leeds már kétszer nagyon csúnyán megszivatott, de ennek ellenére látok értéket a mai meccsükben.

Amire képesek lehetnek: jó kezdők, az első negyedet és a félidőt a náluk sokkal jobbak ellen is többször hozták már, ma a lost 5 ben lévő, azaz eléggé pocsék formában lévő Sheffield Sharkssal játszanak.

tipp: 1. negyed Leeds DNB 2.9@ Unibet,

félidő  Leeds DNB 3.8@ Unibet
Csodát nem várok tőlük, nagy eséllyel megint kib...nak velem.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 05, 2014, 19:50:26
angol bajnokság

20:30

Leeds - Sheffield

Ez a szutyok Leeds már kétszer nagyon csúnyán megszivatott, de ennek ellenére látok értéket a mai meccsükben.

Amire képesek lehetnek: jó kezdők, az első negyedet és a félidőt a náluk sokkal jobbak ellen is többször hozták már, ma a lost 5 ben lévő, azaz eléggé pocsék formában lévő Sheffield Sharkssal játszanak.

tipp: 1. negyed Leeds DNB 2.9@ Unibet,

félidő  Leeds DNB 3.8@ Unibet
Csodát nem várok tőlük, nagy eséllyel megint kib...nak velem.

10-16 az első negyed, 15-32 a félidő.

Szégyen és gyalázat, hogy ezért pénzt kapnak és nem kell mást csinálniuk mellette. A feröeri focisták félamatőr státuszban a foci mellett melóznak és IDEGENBEN le tudták győzni a görögöket. Hát ha ennyi pénze van a tulajnak, akkor csak hízlalja ezeket a suta, fakezű amatőr mocsadékokat. Azt sajnálom, hogy amit erre a csapatra raktam eddig, azt nem a csöveseknek adtam.

:noway:

NCAA

Wichita - Seton Hall
tipp: over 137 points
odds: 3.3@
iroda: bet365
kezdés: 1:00 cet
tipperő: 4/10

Alapvetően a Wichita arról híres, hogy az ellenfeleket képes leszedálni, 50 pont körül tartani, mindemellett eredményes, sokszor pontgazdag kosárlabdát játszik. A legutóbbi hazai meccseiket 81, 75 és 105 dobott ponttal hozták, a vendégeket 52-57 pont közé szedálták le. A mai ellenféllel szemben se ígérkezik nagy meccs, de a Seton Hall igazi támadó szellemű csapatnak mondható, aki a masszív védekezésű csapatoknak is képes 70 felett dobni, ha jó napot fog ki. A statisztika ugyan nem ígér valami nagy kosárparádét erre a meccsre, de én látok rá esélyt, hogy a Wichita egy közönségszórakoztató meccsen, egy szellősebben védekező, offenzív vendégcsapat ellen legalább 80 pontot dob és a Seton is feltesz legalább 68 pontot.


mexikói bajnokság

Titanicos - Halcones Xalapa
tipp: over 169.5 points
odds: 1.85@
iroda: bet365
kezdés: 3:15 cet
tipperő: 7/10

Ezt a tippet jónak érzem erre a határra, a Titanicos egy jó formában lévő run and gun csapat, a Xalapa pedig egy tradicionálisan bajnokesélyes, szép támadókosarat játszó favorit. A Titanicos nagy formában van, a legutóbbi 2 idegenbeli meccsét győztesen hozta, mindkétszer 85 pontot dobva. Hazai pályán utoljára bő két hete játszottak 2 meccset is, akkor 94 és 89 pontot dobtak, tehát otthon "őrült" kosarat tolnak. A Xalapa az előző meccsén egy verekedőset nyomott a nem éppen kosárparádéiról ismert Solessel, így jó esély van arra, hogy a mai meccsen újra normálisan játszanak. A két csapat egymás elleni játéka is fekszik az offenzív kosárnak, az őszi meccsük odavágója 106-75 lett.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 09, 2014, 22:32:46
NCAA

Wichita - Seton Hall
tipp: over 137 points
odds: 3.3@
iroda: bet365
kezdés: 1:00 cet
tipperő: 4/10

Alapvetően a Wichita arról híres, hogy az ellenfeleket képes leszedálni, 50 pont körül tartani, mindemellett eredményes, sokszor pontgazdag kosárlabdát játszik. A legutóbbi hazai meccseiket 81, 75 és 105 dobott ponttal hozták, a vendégeket 52-57 pont közé szedálták le. A mai ellenféllel szemben se ígérkezik nagy meccs, de a Seton Hall igazi támadó szellemű csapatnak mondható, aki a masszív védekezésű csapatoknak is képes 70 felett dobni, ha jó napot fog ki. A statisztika ugyan nem ígér valami nagy kosárparádét erre a meccsre, de én látok rá esélyt, hogy a Wichita egy közönségszórakoztató meccsen, egy szellősebben védekező, offenzív vendégcsapat ellen legalább 80 pontot dob és a Seton is feltesz legalább 68 pontot.

Wichita - Seton Hall 77-68

Remélem, hogy sokszor tudok még tiszta fejjel gondolkodni.

Brává.

Tettem a tipped, abban bíztam hogy végre a fasz jó oldalán leszel..  ;D ;D Tehát nem szopsz.. ;D

A első 10perc nem úgy indult, de aztán belejöttek..

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 10, 2014, 03:15:08
Brává.

Tettem a tipped, abban bíztam hogy végre a fasz jó oldalán leszel..  ;D ;D Tehát nem szopsz.. ;D

A első 10perc nem úgy indult, de aztán belejöttek..
:beerchug:

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 09, 2014, 22:46:56
mexikói bajnokság

Titanicos - Halcones Xalapa
tipp: over 169.5 points
odds: 1.85@
iroda: bet365
kezdés: 3:15 cet
tipperő: 7/10

Ezt a tippet jónak érzem erre a határra, a Titanicos egy jó formában lévő run and gun csapat, a Xalapa pedig egy tradicionálisan bajnokesélyes, szép támadókosarat játszó favorit. A Titanicos nagy formában van, a legutóbbi 2 idegenbeli meccsét győztesen hozta, mindkétszer 85 pontot dobva. Hazai pályán utoljára bő két hete játszottak 2 meccset is, akkor 94 és 89 pontot dobtak, tehát otthon "őrült" kosarat tolnak. A Xalapa az előző meccsén egy verekedőset nyomott a nem éppen kosárparádéiról ismert Solessel, így jó esély van arra, hogy a mai meccsen újra normálisan játszanak. A két csapat egymás elleni játéka is fekszik az offenzív kosárnak, az őszi meccsük odavágója 106-75 lett.

Titanicos - Halcones Xalapa OT után 84-92

Megkínoztak nagyon, a 3. negyed után 185.5 re adták, 30 pontos utolsó negyed elég lett volna az overhez, de valami eszméletlen gyalázatot műveltek, 22 pontos utolsó negyed lett 81-81 el és kisebb csoda kellett az OT hez. A Titanicos a meccs végére azt is elfelejtette, hogy a labda gömbölyű, az első negyedben 32 pontot dobtak, a meccs utolsó 15 percében meg 12-őt.

francia női bajnokság

Angers - Lille
tipp: over 136.5 points
odds: 1.85@
iroda: bet365
kezdés: 20:00 cet
tipperő: 7/10

Első ránézésre megtetszett ez az over, mindkét csapat alapjátéka az offenzív kosárlabda, az Angers különösen nagy formában van az előző hazai meccsén 89 pontot, előtte idegenben 91 pontot dobott. A Lille Villeneuve ugyan nincs ilyen pazar dobóformában, de jobb csapat révén csak úgy nyerhetnek tutira, ha túldobják az Angerset és ahhoz legalább 80 pontra szükségük lesz és erre képesek is lehetnek. A két csapat stílusa kedvez a támadókosárnak, az idei szezonban most játszanak először.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 10, 2014, 18:04:35
francia női bajnokság

Angers - Lille
tipp: over 136.5 points
odds: 1.85@
iroda: bet365
kezdés: 20:00 cet
tipperő: 7/10

Első ránézésre megtetszett ez az over, mindkét csapat alapjátéka az offenzív kosárlabda, az Angers különösen nagy formában van az előző hazai meccsén 89 pontot, előtte idegenben 91 pontot dobott. A Lille Villeneuve ugyan nincs ilyen pazar dobóformában, de jobb csapat révén csak úgy nyerhetnek tutira, ha túldobják az Angerset és ahhoz legalább 80 pontra szükségük lesz és erre képesek is lehetnek. A két csapat stílusa kedvez a támadókosárnak, az idei szezonban most játszanak először.

Angers - Lille 55-77

Megdöbbentően mocsok módon ment el a tipp. A félidő átlag feletti lett, 28-44 el, tehát egy 65 pontos második félidő elég lett volna, a 3. negyed elején 32-54 volt az állás, itt kb 10+ al állt volna overre a tipp, ha liveban lett volna. Innen a Lille közel 6 percig nem dobott pontot!! Közel 12 perc alatt dobtak 7 pontot, így voltak a negyedik negyed közepe fele 50-61 nél!

Az utolsó 50 másodpercben 5 pontot kellett volna összeütniuk, de azt már labdaeladásokkal ész nélkül elfutkozták 0 ponttal. Sajnálom, ha így megy el egy faszán álló tipp. Mocskok.



NCAA

Maryland - North Carolina Central
tipp: over 129 points
odds: 3.1@
iroda: bet365
kezdés: 1:00 cet
tipperő: 3/10

A tippet nem támasztja alá semmilyen statisztika, illetve csak pár részeredmény. A Maryland képes otthon jó és hatékony kosarat játszani, a vendég NCC underdog csapat kb 6@ os oddson, jól védekeznek, és keveset is dobnak általában, de ez a teknőcök ellen nem lesz elég, kosarazniuk is kell, ha meccsben akarnak maradni. Mivel alacsony az alternatív határ, egy próbát megér nekem, nem sok érték van a tippben, de bízok a Maryland erejében.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum december 11, 2014, 00:29:25
NCAA

Maryland - North Carolina Central
tipp: over 129 points
odds: 3.1@
iroda: bet365
kezdés: 1:00 cet
tipperő: 3/10

A tippet nem támasztja alá semmilyen statisztika, illetve csak pár részeredmény. A Maryland képes otthon jó és hatékony kosarat játszani, a vendég NCC underdog csapat kb 6@ os oddson, jól védekeznek, és keveset is dobnak általában, de ez a teknőcök ellen nem lesz elég, kosarazniuk is kell, ha meccsben akarnak maradni. Mivel alacsony az alternatív határ, egy próbát megér nekem, nem sok érték van a tippben, de bízok a Maryland erejében.

Maryland - North Carolina Central 67-56

Szar tipp volt, de meglehetett volna, a Maryland az utolsó 7 percben 6 pontot dobott.

WNCAA

Belmont Women - Chattanooga Women
a.) tipp: Belmont +10.5 HC
iroda: bet365
kezdés: 23:00 cet
tipperő:7.5/10

b.) tipp: Belmont győzelem
odds: 5.5
tipperő:3.5/10

A statok és a pillanatnyi formák alapján nem értem, hogy miért 5.5@ a Belmonti bocsok győzelme. A Belmont egy rossz széria után 2 meccset is nyert, az elsőt idegenben 72-43 ra jó védekezéssel, a másodikat hazai pályán 80-60 ra legutóbb egy igen erős második félidővel. A Chattanooga női szekciójánál nem találtam olyan kiemelkedő adatokat, ami igazolná az oddshoz mért favoritságukat, legutóbb 52 dobott ponttal kaptak ki idegenben az arkansasi vörös farkasoktól..