Manchester Utd. - Liverpool Tippjáték (Nyeremény: 10€)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Greipel Dátum december 13, 2014, 12:47:10
Na mindegy, mivel senki sem volt hajlandó válaszra méltatni, ezért ezt igennek veszem.

Rooney 12. perc


és még bele is trafálsz :D most izgulhatsz

Tudom, hogy ebből már nem lesz semmi, de legalább egy nyamvadt választ kaphattam volna, hogy ne is reménykedjek. 2 nap volt az egészre. Tudtommal nem egy admin van jelen az oldalon. Persze utólag már jönnek az én megmondtam és stb. válaszok, és a durva leszólogatások...

Mikor hirdetnek eredményt?

A szabályok szerint Én volnék a győztes,de még semmi információt nem kaptam...


Idézetet írta: Greipel Dátum december 14, 2014, 15:01:03
Tudom, hogy ebből már nem lesz semmi, de legalább egy nyamvadt választ kaphattam volna, hogy ne is reménykedjek. 2 nap volt az egészre. Tudtommal nem egy admin van jelen az oldalon. Persze utólag már jönnek az én megmondtam és stb. válaszok, és a durva leszólogatások...

Sajnálom, nem szándékosan nem válaszoltam. Egyszerűen csak elkerülte figyelmem (mellesleg hétvége is volt - s ilyenkor nem vagyunk mindig gépközelbe).

Attól eltekintve a második tipped remek volt. Telibe találtad.  :topbet_125:

Sajnos viszont a tipped nem érvényes:
"- egy személy csak egyetlen egyszer szerepelhet"

Idézetet írta: Milan Dátum december 18, 2014, 12:55:08
Sajnálom, nem szándékosan nem válaszoltam. Egyszerűen csak elkerülte figyelmem (mellesleg hétvége is volt - s ilyenkor nem vagyunk mindig gépközelbe).

Attól eltekintve a második tipped remek volt. Telibe találtad.  :topbet_125:

Sajnos viszont a tipped nem érvényes:
"- egy személy csak egyetlen egyszer szerepelhet"

:ok:
Minden ok, csak még annyi, hogy csak azért írtam be azt a tippet, mert tényleg senki sem válaszolt. Megpróbáltam, nem jött be.

Ja és még Knappnak elfelejtettem megköszönni, hogy végig tartotta bennem a lelket a hihetetlenül undorító stílusú kárörvendésével, leszólogatásaival. :ok:

Idézetet írta: Greipel Dátum december 18, 2014, 13:05:58
:ok:
Minden ok, csak még annyi, hogy csak azért írtam be azt a tippet, mert tényleg senki sem válaszolt. Megpróbáltam, nem jött be.

Ja és még Knappnak elfelejtettem megköszönni, hogy végig tartotta bennem a lelket a hihetetlenül undorító stílusú kárörvendésével, leszólogatásaival. :ok:

Csak én felelek ezért a játékért, a többiek max. csak segíthettek volna.

Idézetet írta: Greipel Dátum december 18, 2014, 13:05:58
:ok:
Minden ok, csak még annyi, hogy csak azért írtam be azt a tippet, mert tényleg senki sem válaszolt. Megpróbáltam, nem jött be.

Ja és még Knappnak elfelejtettem megköszönni, hogy végig tartotta bennem a lelket a hihetetlenül undorító stílusú kárörvendésével, leszólogatásaival. :ok:

Nem volt kárörvendés. Pláne azért nem, mert többször voltam már hasonló helyzetben, azaz a saját figyelmetlenségem miatt buktam el tippjátékokból származó bónuszokat. (jóval nagyobb összegeket is)
De utána nem okoltam az adminokat és a többi felhasználót, hogy "hitegettek"!   ;)

Te nem olvastad el a szabályokat vagy nem sikerült azokat értelmezned és azt vártad, hogy más szánjon rá időt, hogy elmagyarázza neked, ami le van írva.
Nem mások hibáztak, hanem alapvetően te.
Ennyi.