Február 21, 2020, 07:04:20 am CET

Szerző Téma: Karácsonyi Adományozás 2014  (Megtekintve 13152 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető ZTE88

Re:Karácsonyi Adományozás 2014
« Válasz #45 Dátum: December 15, 2014, 18:02:25 pm CET »
Ebben a szent pillanatban úton van az adományom OTP-n keresztül, lehet, hogy még ma megérkezik.  :angel:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető lavolpe

« Válasz #46 Dátum: December 15, 2014, 18:10:18 pm CET »
Én is küldtem skrillen.

Elérhető csacsa44

« Válasz #47 Dátum: December 15, 2014, 18:21:26 pm CET »
Ebben a szent pillanatban úton van az adományom OTP-n keresztül, lehet, hogy még ma megérkezik.  :angel:

Megjött.  :beerchug:

Elérhető csacsa44

« Válasz #48 Dátum: December 16, 2014, 14:00:26 pm CET »
Nagyon nincs mit megszavaztatni, ezt kaptam ma:

"K. Ágnes (anyuka) fia: N. Gábor. Medgyesbodzáson, a világ végén élnek. A fiú 14 éves cisztás fibriózisban szenved. Ez egy gyógyíthatatlan betegség.
Most már oxigénpalackon él, letétet kellett hagyni a klinikán, 25e Ft-ot, ez óriási érvégás volt nekik. Apa öngyilkos lett. A fiú most Szegeden korházban van, se autó, se segítség, anya minden nap inágzik. Tüdő, és májátültetésre várnak. Nekik nagyon jól jönne a segítség..."

"H. Antalné (Magyarlak)

Ő egy nagymama. A fiával együtt nevelnek három gyereket (anyu lelépett), a legkisebb, Botond, kisagyhiánnyal született. Kórházban van a kicsi, minden nap ingáznak hozzá, amire ingük-gatyájuk rámegy.
A "nagyok" már nem is remélnek ajándékot. Minden pénzt a beteg gyerek "szipkáz" el. Totál reménytelen helyzetben vannak."  Tavaly segítettünk nekik, de mivel szűkös a lista, újra beteszem, jelentkeztek is amúgy.

Nem elérhető Milan

« Válasz #49 Dátum: December 16, 2014, 14:07:20 pm CET »
Eddig összegyűlt összeg: 347.5€ + 19.770 HUF + 25$ + 41.500 HUF (OTP) :topbet_125:

Nem elérhető Milan

« Válasz #50 Dátum: December 16, 2014, 14:09:35 pm CET »
Köszönjük szépen a felajánlást az SfGuru játékosoknak is!  :beerchug:

Nem elérhető Milan

« Válasz #51 Dátum: December 16, 2014, 14:12:12 pm CET »
Forintban átszámolva, ha minden igaz, akkor 170 ezer fölötti összeget sikerült összegyűjteni. Köszönjük szépen!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Nem elérhető Milan

« Válasz #52 Dátum: December 16, 2014, 14:18:04 pm CET »
Forintban átszámolva, ha minden igaz, akkor 170 ezer fölötti összeget sikerült összegyűjteni. Köszönjük szépen!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Ha nem tévedek, akkor ez minden idők legsikeresebb adománygyűjtése, már ami az összeget illeti.  :beerchug:

Az SPF jól teljesít!  ;D

Hálás köszönet jár érte mindenkinek!

Most térjünk a lényegre, s jusson el ez az adomány a megfelelő kezekbe.  :beerchug:

Nem elérhető szumos

« Válasz #53 Dátum: December 16, 2014, 14:44:57 pm CET »
Ha nem tévedek, akkor ez minden idők legsikeresebb adománygyűjtése, már ami az összeget illeti.  :beerchug:

Az SPF jól teljesít!  ;D

Hálás köszönet jár érte mindenkinek!

Most térjünk a lényegre, s jusson el ez az adomány a megfelelő kezekbe.  :beerchug:

:beerchug:

"K. Ágnes (anyuka) fia: N. Gábor. Medgyesbodzáson, a világ végén élnek. A fiú 14 éves cisztás fibriózisban szenved. Ez egy gyógyíthatatlan betegség.
Most már oxigénpalackon él, letétet kellett hagyni a klinikán, 25e Ft-ot, ez óriási érvégás volt nekik. Apa öngyilkos lett. A fiú most Szegeden korházban van, se autó, se segítség, anya minden nap inágzik. Tüdő, és májátültetésre várnak. Nekik nagyon jól jönne a segítség..."

"H. Antalné (Magyarlak)

Ő egy nagymama. A fiával együtt nevelnek három gyereket (anyu lelépett), a legkisebb, Botond, kisagyhiánnyal született. Kórházban van a kicsi, minden nap ingáznak hozzá, amire ingük-gatyájuk rámegy.
A "nagyok" már nem is remélnek ajándékot. Minden pénzt a beteg gyerek "szipkáz" el. Totál reménytelen helyzetben vannak."  Tavaly segítettünk nekik, de mivel szűkös a lista, újra beteszem, jelentkeztek is amúgy.

Medgyesbodzás egy köpésre van tőlünk. Nem is hallottam az esetet. Kemény történet. Húgomat is ott mentették meg (Szegedi Gyermekklinika), most meg pénzelhetem huszonévesen... ::) Kívánom, hogy hasonlóan járjanak!
Ha van még valaki, egy harmadolás szerintem belefér. Furcsa ezt kimondani. Mindegy. Ha "csak" ők vannak jelenleg, akkor tőlem mehet a felezés!

Nem elérhető drogos

« Válasz #54 Dátum: December 16, 2014, 15:41:55 pm CET »
Jobb később, mint soha :)

Csúsztam egy napot, bocsi :)
« Utoljára szerkesztve: December 16, 2014, 15:47:21 pm CET írta drogos »

Nem elérhető LosGabos

« Válasz #55 Dátum: December 16, 2014, 16:11:54 pm CET »
Az én utalásom december elején fog megérkezni, addig is az én jelöltem:

2014 11 21 „Rossz, hogy néha nincs mit enni. Én ki szoktam bírni, Szamit és Nikolát sajnálom”

(Havi 7 ezer dinár kb 17000 forint)
Én is javaslom őket.

Nem elérhető Milan

« Válasz #56 Dátum: December 16, 2014, 18:06:20 pm CET »
Az utolsó adományok... 8) 8) 8)

Eddig összegyűlt összeg: 500 € + 22.500 HUF + 25$ + 41.500 HUF (OTP) :topbet_125:

Nem elérhető Milan

« Válasz #57 Dátum: December 16, 2014, 19:38:04 pm CET »

"H. Antalné (Magyarlak)

Esetleg ha még van javaslat, akkor szívesen fogadjuk, de mielőbb jelezzétek, hogy még időben tudjuk elküldeni.  :ok:

Nem elérhető Milan

« Válasz #58 Dátum: December 16, 2014, 20:23:07 pm CET »
Karácsonyi Adományozás 2014

Ezúttal hivatalosan is lezárom az idei "Karácsonyi Adományozás" projektünket.

Az összegyűlt végső összeg: 500€ + 64.000 HUF + 25$  :great:

Őszintén megmondom, nem gondoltam volna, hogy ilyen szép kis összeg fog kialakulni, de túlteljesítettetek.  :beerchug:

Élnék a "nigériai pap" elméletével: "ennek 10-szerese jöjjön hozzátok vissza"  ;)

Hogy kinek megy az adomány? Íme:

N. Gábor. (Medgyesbodzás)

H. Antalné (Magyarlak)

Fleischmann Ibolya (Szabadka)

Folyamatosan beszámolunk a fejleményekről!

Köszönjük szépen még egyszer! Boldog Karácsonyt Mindenkinek!   :topbet_125:
« Utoljára szerkesztve: December 23, 2014, 23:41:53 pm CET írta vmlinuz »

Elérhető csacsa44

« Válasz #59 Dátum: December 18, 2014, 19:25:01 pm CET »

Beszéltem Ágnessel, sajnos esélytelen, hogy a fiút hazaengedjék Karácsonyra, ugyanis szegénynek bevérzett a tüdeje, mindenképpen kórházi felügyeletet igényel. Mikor elmondtam az anyukának, hogy a fórum tagjai 73.500 forintot gyűjtöttek részükre, Ágnes sírva fakadt.. Majd később természetesen köszönetét fejezte ki, ill. Kellemes Karácsonyt kívánt mindannyiunknak.

http://www.beol.hu/bekes/kozelet/mentovel-vittek-az-intenzivre-gabikat-585748

Holnap reggel a számlájukon a pénz.

« Utoljára szerkesztve: December 18, 2014, 19:31:47 pm CET írta csacsa44 »

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk
« Válasz #59 Dátum: December 18, 2014, 19:25:01 pm CET »