Bet365 app csak wifivel müködik!?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Kis segitség kellne. Egy ideje a bet365 app csak wifivel müködik iphone 5 ön, 3g vel azt irja ki hogy nincs internet kapcsolat. Mivel más ismerösnél is ugyanez a hiba volt illetve a program véleményezésénél is irta valaki hogy neki is gond, ezért nem valoszinü hogy én állitottam el valamit. Van esetleg valakinek ötlete hogy lehet megjavitani? support javasolta a cookiek törlését meg ujratelepitést de sajnos nem vált be..

Elöre is köszi a segitséget

Egy jó indokot sem tudok, ha van netem, akkor miért az appot használjam az oldal helyett.

Persze a weboldalt is meg tudom nyitni a safariban, csak a a probléma hogy elöfordul hogy nem tudom beirni a fogadási összeget mert nem jön elö a billentyüzet, illetve ha átlépek másik alkalmazásba és visszalépek akkor ujrabetölti frissiti stb stb stb.. és ugye az app gyorsabban müködik meg nem mindenhol van wifi...

http://www.bet365.com

Ismét elérhető magyarországról. NAV-nál nem tudnak semmit.

Udv!

Sajnos a "tiltas" ota sima 3g-vel nekem se mukodik.
A supportnak irtam, de nekem is csak a cookie-k torleset tudtak ajanlani. Pedig a mobilos verzional sokkal hasznalhatobb, telefonon meg nem mindenkinek van a normal oldal eleresehez megfelelo internet elerese.

Én pont tegnap használtam 3G-vel, semmi gond nem volt.